О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 712-1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2004 года N 1218
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2003 года N 712-1 "Об утверждении Плана мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Стратегии индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы" следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Стратегии индустриально- инновационного развития Республики Казахстан на 2003-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строках, порядковые номера 1.2.3, 1.2.4:
графу 4 дополнить словами "АО "Центр маркетингово-аналитических исследований" (по согласованию)";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал, ежегодно";
в строке, порядковый номер 1.2.6, графу 4 изложить в следующей редакции:
"МЭБП, МИТ, АФН (по согласованию)";
в строках, порядковые номера 1.3.3, 1.3.4, 1.3.5, графу 4 дополнить словами "АО "Центр маркетингово-аналитических исследований" (по согласованию)";
в строке, порядковый номер 1.4.3:
графу 4 дополнить аббревиатурой "МЮ";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал, ежегодно";
в строке, порядковый номер 1.4.4, графу 4 дополнить аббревиатурой "МЮ";
в строке, порядковый номер 2.1.3:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МИТ, МЭБП, заинтересованные государственные органы, АО "Инвестиционный Фонд Казахстана" (по согласованию)";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 г.";
в строке, порядковый номер 2.3.5:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МИТ, МЭБП, МОН, МСХ, АО "Национальный инновационный фонд" (по согласованию)";
строку, порядковый номер 3.1.4, исключить;
в строке, порядковый номер 4.2.1:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разрабатывать среднесрочные планы развития национальных компаний, при этом уделяя особое внимание вопросам инновационной деятельности в рамках видов деятельности, предусмотренных их уставами";
в графе 4:
аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурами "МКИС, АИС";
после аббревиатуры "АРЕМ" слова "(по согласованию)" исключить;
слова "Канцелярия Премьер-Министра РК" исключить;
в строке, порядковый номер 5.1.2.5:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Создать Центры оценки профессиональной подготовленности, подготовки и присвоения квалификации специалистов технического и обслуживающего труда";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МОН, МТСЗН, МИТ, МЭМР, другие заинтересованные министерства, акимы областей, гг. Астаны и Алматы";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"IV квартал 2004 г.";

Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 17 шiлдедегi N 712-1 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 қарашадағы N 1218 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясын iске асыру жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" 2003 жылғы 17 шiлдедегі N 712-1  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамуының 2003-2015 жылдарға арналған стратегиясын iске асыру жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 1.2.3, 1.2.4-жолдарда:
4-баған ", "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" АҚ (келiсiм бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"IV тоқсан, жыл сайын";
реттiк нөмiрi 1.2.6-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭБЖМ, ИСМ, ҚҚА (келiсiм бойынша)";
реттік нөмiрлерi 1.3.3, 1.3.4, 1.3.5-жолдардағы 4-баған ", "Маркетингтік-талдамалық зерттеулер орталығы" АҚ (келiсiм бойынша)" деген сөздермен толықтырылсын;
peттiк нөмiрi 1.4.3-жолда:
4-баған ", "ӘдМ" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"IV тоқсан, жыл сайын";
реттiк нөмiрi 1.4.4-жолдағы 4-баған ", "ӘдМ" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 2.1.3-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, ЭБЖМ, мүдделi мемлекеттік органдар, "Қазақстанның инвестициялық қоры" АҚ (келiсiм бойынша)";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
реттік нөмiрi 2.3.5-жолда:
4-баған мынадай peдакцияда жазылсын:
"ИСМ, ЭБЖМ, БҒМ, АШМ, "Ұлттық инновациялық қор" АҚ (келiсiм бойынша)";
реттiк нөмiрi 3.1.4-жол алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 4.2.1-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлттық компаниялардың жарлықтарында көзделген қызмет түрлерiнiң шеңберiнде инновациялық қызмет мәселелерiне айрықша назар аудара отырып, оларды дамытудың орта мерзiмдi жоспарларын әзiрлеу";
4-бағанда:
"МАҚКМ" деген аббревиатура "МАСМ, AБA" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
"TMPA" деген аббревиатурадан кейiнгi "(келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
"ҚP Премьер-Министрiнің Кеңсесi" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 5.1.2.5-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Техникалық және қызмет көрсету еңбегi мамандарының кәсiби даярлығын бағалау, оларды даярлау және оларға бiлiктiлiк беру орталықтарын құру";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ, ЕХӘҚМ, ИСМ, ЭМРМ, басқа мүдделi министрлiктер, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";

в строке, порядковый номер 5.2.1.2:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Содействовать созданию условий для снижения ставки кредитования в банках второго уровня";
графу 4 дополнить аббревиатурой "АФН (по согласованию)";
в строке, порядковый номер 5.2.1.7:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"АФН (по согласованию), Нацбанк (по согласованию)";
в строке, порядковый номер 5.2.1.8:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"АФН (по согласованию), Нацбанк (по согласованию)";
в строке, порядковый номер 5.3.2.3:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Разработать проект новой редакции Закона Республики Казахстан "Об инновационной деятельности";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МИТ, МОН, МЭБП, АО "Национальный инновационный фонд" (по согласованию)";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"II квартал 2005 г.";
дополнить строками, порядковые номера 5.3.2.12, 5.3.2.13, 5.3.2.14, 5.3.2.15,
следующего содержания:
"5.3.2.12  Обеспечить    Информация   МИТ, АО  IV       2005г.-  Республи-
создание и    Правитель-   "Центр   квартал  600**    канский
развитие трех ству         инжини-  2005 г.           бюджет;
технопарков   Республики   ринга и
в регионах    Казахстан    транс-
Казахстана                 ферта
техноло-
гий" (по
согла-
сованию)
5.3.2.13   Разработать   Информация   МЭМР     IV
предложения   Правитель-            квартал
по созданию   ству                  2004 г.;
индустриаль-  Республики
ных нацио-    Казахстан
нальных
нефте-
химических
технопарков
5.3.2.14   Обеспечить    Информация   МИТ, АО  IV
создание и    Правитель-   "Нацио-  квартал
развитие      ству         нальный  2005 г.;
венчурных     Республики   иннова-
фондов во     Казахстан    ционный
всех                       фонд"
регионах                   (по сог-
Республики                 ласова-
Казахстан                  нию)
5.3.2.15   Разработать   Информация   МОН,МИТ, IV
предложения   Правитель-   МЭБП     квартал
по совершен-  ству                  Ежегодно
нию механизма Республики
проведения    Казахстан
независимой
экспертизы
научно-техно-
логических и
инновационных
проектов,
в том числе
с привлече-
нием незави-
симых между-
народных
экспертов                                                    ";
в строке, порядковый номер 5.3.3.3, графу 5 изложить в следующей
редакции:
"IV квартал 2004 г.";
в строках, порядковые номера 5.4.1.2, 5.4.4.3, 5.5.1.1, 5.5.1.4,
в графе 4 после аббревиатуры "АРЕМ" слова "(по согласованию)" исключить;
в строке, порядковый номер 5.4.3.2, в графе 4 аббревиатуру "МЭМР"
исключить;
в строке, порядковый номер 5.5.1.3:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МИТ, МООС, МСХ, МТК, МФ, МЭБП, МЭМР, МЧС, АРЕМ, АС, АФН (по согласованию), акимы областей, гг. Астаны и Алматы, институты развития (по согласованию), АО "НК "КазМунайГаз" (по согласованию), АО "НК "Казакстан темip жолы" (по согласованию), ЗАО "НАК "Казатомпром" (по согласованию), ОАО "KEGOK" (по согласованию), ЗАО "Продкорпорация" (по согласованию)";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"I квартал 2005 г.";

реттiк нөмiрi 5.2.1.2-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Екiншi деңгейлi банктерде кредит беру ставкасын төмендету үшiн жағдайлар жасауға жәрдемдесу";
4-баған ", "ҚҚА (келiсiм бойынша)" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 5.2.1.7-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
", "ҚҚА (келiсiм бойынша), Ұлттық банк (келiсiм бойынша)";
реттік нөмiрi 5.2.1.8-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚҚА (келiсiм бойынша), Ұлттық банк (келiсiм бойынша)";
реттік нөмiрi 5.3.2.3-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жаңа редакциясының жобасын әзiрлеу";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, БҒМ, ЭБЖM, "Ұлттық инновациялық қop" АҚ (келiсiм бойынша)";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы II тоқсан";
реттiк нөмiрлерi 5.3.2.12, 5.3.2.13, 5.3.2.14, 5.3.2.15-жолдар мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5.3.2.12 Қазақстанның Қазақстан  ИСМ,         2005   2005ж.  Респу.
өңiрлерiнде  Республи.  "Инжиниринг  жылғы  - 600** блика.
үш технопарк  касының   және         IV             лық
құруды және  Үкiметiне  технология.  тоқсан         бюджет
дамытуды     ақпарат    лар
қамтамасыз              трансфертi
ету                     орталығы"
АҚ
(келiсiм
бойынша)
5.3.2 13  Индустриялы  Қазақстан  ЭМРМ         2004
ұлттық       Республи.               жылғы
мұнай-химия  касының                 IV
технопаркте. Үкіметіне               тоқсан
рін құру     ақпарат
жөнiнде
ұсыныстар
әзiрлеу
5.3.2.14  Қазақстан    Қазақстан  ИСМ,         2005
Республика.  Республи.  "Ұлттық      жылғы
сының        касының    инновация.   IV
барлық       Үкіметіне  лық қор"     тоқсан
өңiрлерінде  ақпарат    АҚ
венчурлық               (келісім
қорлар құру             бойынша)
мен
дамытуды
қамтамасыз
ету
5.3.2.15  Ғылыми-      Қазақстан  БҒМ, ИСМ,    Жыл
технология-  Республи.  ЭБЖМ         сайын
лық және     касының                 IV
инновациялық Үкiметiне               тоқсан
жобалардың   ақпарат
тәуелсiз
сараптама.
сын, оның
iшiнде
тәуелсіз
халықаралық
сарапшыларды
тарта
отырып,
жүргiзудiң
тетiгiн
жетілдiру
жөнiнде
ұсыныстар
әзiрлеу                                                 ";
реттiк нөмiрi 5.3.3.3-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы IV тоқсан";
реттiк нөмiрлерi 5.4.1.2, 5.4.4.3, 5.5.1.1, 5.5.1.4-жолдарда 4-бағандағы "TMPA" деген аббревиатурадан кейiнгі "(келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 5.4.3.2-жолда 4-бағандағы "ЭМРМ" деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 5.5.1.3-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИСМ, ҚОҚМ, АШМ, ККM, ҚарМ, ЭБЖМ, ЭМРМ, ТЖМ, TMPA, СА, ҚҚА (келiсiм бойынша), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi, даму институттары (келiсiм бойынша), "ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша), "Қазақстан темiр жолы" ҰК" АҚ (келiсiм бойынша), "Қазатомөнеркәсiп" ҰАК" ЖАҚ (келiсiм бойынша), "KEGOC" ААҚ (келiсiм бойынша), "Азықтүлiккорпорациясы" ЖАҚ (келiсiм бойынша)";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2005 жылғы I тоқсан";

в строке, порядковый номер 5.5.2.8, графу 5 изложить в следующей редакции:
"III квартал 2004 г.";
в строке, порядковый номер 6.6, в графе 4 аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурами "МКИС, АИС";
в строке "Итого" цифры "23122,5**" заменить цифрами "23722,5**".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

реттiк нөмiрi 5.5.2.8-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы III тоқсан";
реттiк нөмiрi 6.6-жолда 4-бағандағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "МАСМ, АБА" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "23122,5**" деген сандар "23722,5**" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі