О реорганизации государственного учреждения "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 1247
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны" Министерства здравоохранения Республики Казахстан путем выделения из него государственного учреждения "Центральный клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны" Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее - Учреждение).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию Учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 229 к указанному постановлению:
в программе 010 "Оказание высокоспециализированной медицинской помощи":
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
в абзаце третьем:
цифры "576" заменить цифрами "409";
дополнить словами следующего содержания:
"Центрального клинического госпиталя для инвалидов Отечественной войны - 167 единиц;";
в абзацах четвертом и пятом после слова "войны," дополнить словами "Центрального клинического госпиталя для инвалидов Отечественной войны,";
в графе 7 после слова "войны;" дополнить словами "Центральный клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны;";
3) (Подпункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 5 марта 2005 г. N 214 )
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгінiң "Отан соғысының мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь" мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 1247 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгінiң "Отан соғысының мүгедектерiне арналған республикалық клиникалық госпиталь" мемлекеттік мекемесі одан Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінiң "Отан соғысының мүгедектерiне арналған орталық клиникалық госпиталь" мемлекеттік мекемесiн (бұдан әрi - Мекеме) бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлік және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгімен бiрлесiп, заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) Мекеменiң әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен;
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  229-қосымшада :
010 "Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету" деген бағдарламада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-бағанда:
үшiншi абзацта:
"576" деген сандар "409" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"Отан соғысының мүгедектерiне арналған орталық клиникалық госпиталь - 167 бiрлiк;";
төртiншi абзацтағы "госпиталін;" деген сөзден кейін "Отан соғысының мүгедектерiне арналған орталық клиникалық госпиталін" деген сөздермен толықтырылсын;
бесiншi абзацтағы "госпиталь" деген сөзден кейiн ", Отан соғысының мүгедектеріне арналған орталық клиникалық госпиталь" деген сөздермен толықтырылсын;
7-бағандағы "госпиталь," деген сөзден кейiн ", Отан соғысының мүгедектерiне арналған орталық клиникалық госпиталь;" деген сөздермен толықтырылсын;
3) <*>
Ескерту. 3) тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 5 наурыздағы  N 214 қаулысымен.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі