О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 960
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года N 1248
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 960 "О некоторых вопросах приобретения государственными предприятиями на праве хозяйственного ведения и организациями, контрольный пакет акций (долей) которых принадлежит государству, финансовых услуг" следующие изменения:
в подпункте 10) пункта 1:
слова "4 (четырех)" заменить словами "3 (трех)";
слова "25 (двадцати пяти)" заменить словами "30 (тридцати)";
слова "При этом сумма депозита в каждом из них не должна превышать 15 (пятнадцати) процентов от балансового капитала банка второго уровня" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 960 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 1248 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың және акцияларының (үлестерінің) бақылау пакеті мемлекетке тиесілі ұйымдардың қаржылық қызметтерді сатып алуының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 960  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 10) тармақшасында:
"4 (төрт)" деген сөз "3 (үш)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"25 (жиырма бес)" деген сөздер "30 (отыз)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бұл ретте олардың әрқайсысындағы депозит сомасы екінші деңгейдегі банктің теңгерімдік капиталының 15 (он бес) пайызынан аспауы тиіс" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі