О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года N 1251
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 290 "О государственных закупках зерна в 2004 году" следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце первом слова "до 479751 (четыреста семьдесят девять тысяч семьсот пятьдесят одна) тонн" заменить словами "до 464196 (четыреста шестьдесят четыре тысячи сто девяносто шесть) тонн";
в подпункте 2):
в абзаце втором слова "до 214317 (двести четырнадцать тысяч триста семнадцать) тонн зерна продовольственной мягкой пшеницы на сумму 2854702000 (два миллиарда восемьсот пятьдесят четыре миллиона семьсот две тысячи) тенге" заменить словами "до 233762 (двести тридцать три тысячи семьсот шестьдесят два) тонн зерна продовольственной мягкой пшеницы на сумму 3113702000 (три миллиарда сто тринадцать миллионов семьсот две тысячи) тенге";
абзац третий исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 290 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 2 желтоқсандағы N 1251 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылғы астықты мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 290 қаулысына мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
бiрiншi абзацта "479751 (төрт жүз жетпiс тоғыз мың жеті жүз елу бip) тоннаға дейiнгi" деген сөздер "464196 (төрт жүз алпыс төрт мың бір жүз тоқсан алты) тоннаға дейiнгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
екiншi абзацта "2854702000 (екі миллиард сегiз жүз елу төрт миллион жетi жүз екі мың) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушілер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушілер үшiн қосылған құн салығын есептемей, франко-элеватор шартымен 214317 (екi жүз он төрт мың үш жүз он жетi) тоннаға дейiнгi көлемде азық-түлiктiк жұмсақ бидай астығы" деген сөздер "3113702000 (үш миллиард бiр жүз он үш миллион жетi жүз екi мың) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушiлер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушiлер үшін қосылған құн салығын есептемей, франко-элеватор шартымен 233762 (екi жүз отыз үш мың жеті жүз алпыс екi) тоннаға дейiнгi көлемде азық-түлiктiк жұмсақ бидай астығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi абзац алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі