О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2001 года N 973 и от 8 сентября 2003 года N 910
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1417
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1)  (утратил силу постановлением Правительства РК от 13 сентября 2006 года N  862 );
2) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 910 "Об утверждении Правил отнесения земель к особо охраняемым природным территориям и резервирования земель под эти территории" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 369):
в Правилах отнесения земель к особо охраняемым природным территориям и резервирования земель под эти территории, утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту слова "центральный исполнительный орган в области охраны окружающей среды", "центрального исполнительного органа в области охраны окружающей среды" заменить словами "уполномоченный орган в области особо охраняемых природных территорий", "уполномоченного органа в области особо охраняемых природных территорий";
в пункте 2:
в абзаце первом слова "территориального органа в области охраны окружающей среды (далее - областной орган по охране окружающей среды)" заменить словами "территориального органа уполномоченного органа в области особо охраняемых природных территорий (далее - территориальный орган)";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Землеустроительный проект по отнесению земель к особо охраняемым природным территориям местного значения согласовывается с территориальным органом, областными органами по охране окружающей среды и утверждается территориальным органом по управлению земельными ресурсами";
абзац второй пункта 3 изложить в следующей редакции:
"Землеустроительный проект по отнесению земель к особо охраняемым природным территориям республиканского значения согласовывается с уполномоченным органом, центральным исполнительным органом в области охраны окружающей среды и утверждается центральным уполномоченным органом по управлению земельными ресурсами";
в пунктах 5 и 10 слова "развития и размещения сети" заменить словами "по развитию";
в пункте 7 после слов "городского и районного акиматов" дополнить словами "территориального органа".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 шiлдедегi N 973 және 2003 жылғы 8 қыркүйектегi N 910 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1417 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1)  күші жойылды
2) "Жердi ерекше қорғалатын аумақтарға жатқызу және жердi осы аумақтардың резервiне қалдыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 910  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 369-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жердi ерекше қорғалатын аумақтарға жатқызу және жердi осы аумақтардың резервiне қалдыру ережесiнде:
бүкiл мәтiн бойынша "қоршаған ортаны қорғау саласындағы орталық атқарушы орган", "қоршаған ортаны қорғау саласындағы орталық атқарушы органның" деген сөздер "ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы уәкiлеттi орган", "ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы уәкiлеттi органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
бiрiншi абзацында "қоршаған ортаны қорғау саласындағы облыстық аумақтық органның (республикалық маңызы бар қала, астана) (бұдан әрi - қоршаған ортаны қорғау жөнiндегі облыстық орган)" деген сөздер "ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы аумақтық уәкiлеттi органның (республикалық маңызы бар қала, астана) (бұдан әрі - аумақтық орган)" деген сөздермен ауыстырылсын;
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Жердi жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға жатқызу жөнiндегi жерге орналастыру жобасы қоршаған ортаны қорғау жөнiндегi аумақтық органмен, облыстық органдармен келiсiледi және оны жер ресурстарын басқару жөнiндегi аумақтық орган бекiтедi";
3-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жердi республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарға жатқызу жөнiндегi жерге орналастыру жобасы қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкiлеттi органмен, орталық атқарушы органмен келiсiледi және оны жер ресурстарын басқару жөнiндегi орталық уәкiлеттi орган бекiтедi.";
5 және 10-тармақтарда "аумақтар желiсiн дамыту және орналастыру бағдарламасы", "аумақтардың желiсiн дамыту және орналастыру желісiнiң бағдарламасына" деген сөздер тиiсiнше "аумақтарды дамыту жөнiндегi бағдарлама", "аумақтарды дамыту жөнiндегi бағдарламаға" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта мемлекеттiк тiлдегi мәтiнде "қалалық және аудандық әкiмдiктердiң" деген сөздер "аумақтық қалалық және аудандық орган әкiмдiктерiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.06.13. N  862  (қаулы алғаш рет peсми жарияланған күнінен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы