О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года N 470
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1432. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года N 470 "О некоторых вопросах системы гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 19, ст. 243) следующие дополнения:
в Правилах создания, функционирования и ликвидации фондов гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам и участия хлебоприемных предприятий в системе гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце пятом подпункта 3) пункта 12 после слов "предметом залога" дополнить словами "по обязательствам третьих лиц";
в абзаце втором подпункта 3) пункта 13 после слов "обременений на него" дополнить словами "по обязательствам третьих лиц";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. При включении хлебоприемного предприятия в число участников системы гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам фондом устанавливается квота, определяемая с учетом финансового состояния участника, наличия залоговых обременений на имущество участника, паспортной емкости и объема фактической загрузки зернохранилища участника, структуры владельцев зерна, хранящегося на зернохранилище участника, а также наличия и характеристик предоставляемого фонду залогового обеспечения.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 27 сәуiрдегi N 470 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1432 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Астық қолхаттары бойынша мiндеттемелердi орындауға кепiлдiк беру жүйесiнiң кейбiр мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 сәуiрдегi N 470  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 19, 243-құжат) мынадай толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Астық қолхаттары бойынша мiндеттемелердi орындауға кепiлдiк беру қорларын құру, олардың жұмыс iстеу мен тарату және астық қабылдау кәсiпорындарының астық қолхаттары бойынша мiндеттемелердi орындауға кепiлдiк беру жүйесiне қатысу ережесiнде:
12-тармақтың 3) тармақшасының бесiншi абзацындағы "оның мүлкі" деген сөздерден кейiн "үшiншi тұлғалардың мiндеттемелерi бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
13-тармақтың 3) тармақшасының екiншi абзацындағы "меншiк құқығын және" деген сөздерден кейiн "үшiншi тұлғалардың мiндеттемелерi бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14-1. Астық қабылдау кәсiпорны астық қолхаттары бойынша міндеттемелердi орындауға кепiлдiк беру жүйесiне қатысушылардың қатарына енгiзілген кезде қор қатысушының қаржылық жай-күйiн, қатысушының мүлкiне кепiл ауыртпалықтарының болуын, қатысушының паспорттық сыйымдылығын және астық қоймасының нақты жүктелу көлемiн, қатысушының астық қоймасында сақталатын астық иелерiнiң құрылымын, сондай-ақ қорға берілетiн кепiлдiк қамтамасыз етудiң болуын және сипаттамаларын ескере отырып анықталатын квота белгілейдi.".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы