О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2004 года N 197д
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 124 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в разделе I графы 5:
цифры "6", "1 700 000" заменить соответственно цифрами "7", "1 868 964";
в пункте 6 после слов "Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница Российской Федерации км. 1215-1232;" дополнить словами "капитальный ремонт моста через реку Иртыш в городе Павлодаре км 1382 по автодороге Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница Российской Федерации;";
в разделе II графы 5 цифры "4 700 000" заменить цифрами "4 531 036";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
цифру "6" заменить цифрой "7".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 мамырдағы N 197д қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсін:
көрсетiлген қаулыға  124-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанның I бөлiмiнде:
"6", "1 700 000" деген сандар тиiсiнше "7", "1 868 964" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы 1215-1232 км автожолын күрделi жөндеу;" деген сөздерден кейiн "Қызылорда - Павлодар - Успенка - Ресей Федерациясының шекарасы автожолы бойынша 1382 км Павлодар қаласындағы Ертiс өзенi арқылы өтетiн көпiрдi күрделi жөндеу;" деген сөздермен толықтырылсын;
5-бағанның II бөлiмiнде "4 700 000" деген сандар "4 531 036" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
"6" деген сан "7" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi