О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 197я
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения и изменения:
1) в приложении 10 к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
строку, порядковый номер 2, дополнить предложением вторым следующего содержания: "Приобретение здания в количестве 1 единицы.";
в строке, порядковый номер 5:
цифры "19", "1834", "264" и "70" заменить соответственно цифрами "17", "1649", "357" и "64";
после слов "средства связи - 19 наименований в количестве 1834 единиц" дополнить словами "; кухонного оборудования - 7 единиц; бытовой техники - 7 единиц";
в строке, порядковый номер 10:
цифру "5" заменить цифрой "6";
дополнить словами ", хозяйственного оборудования - 1 наименование";
2) в приложении 12 к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
слова "диктофонов - 15 единиц" заменить словами "диктофонов - не менее 20 единиц, видеокамер - 4 единицы, цифровых фотоаппаратов - 2 единицы";
после слов "охранной сигнализации;" дополнить словами "услуги по охране;";
в графе 7 строки, порядковый номер 3:
после слов "Управление внутренних дел на транспорте" дополнить словами ", Военно-следственные округа, управления и отделы";
3) в приложении 17 к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "52" заменить цифрами "143";
после слов "52 единицы" дополнить словами ", сетевого фильтра - 121 единица, лазерных принтеров - 36 единиц, маршрутизаторов - 2 единицы";
4) в приложении 18 к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "мультимедийный проектор - 1 комплект" дополнить словами ", система внешнего наблюдения - 1 комплект";
слова "оптиковолоконный кабель - 40000 метров" и "крепежный комплект и аксессуары - 8 комплектов" заменить словами "оптиковолоконный кабель - 24000 метров" и "крепежный комплект и аксессуары - 7 комплектов";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 197я Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзілсiн:
1) көрсетілген қаулының  10-қосымшасында :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанында:
реттік нөмiрi 2-жол мынадай мазмұндағы екiншi сөйлеммен толықтырылсын: "Саны 1 бiрлiк ғимарат сатып алу.";
реттiк нөмiрi 5-жолда:
"19", "1834", "264" және "70" деген сандар тиісiнше "17", "1649", "357" және "64" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 атаулы саны 1834 бiрлiк байланыс құралдарын" деген сөздерден кейiн "; 7 бiрлiк ас үй жабдығын; 7 бiрлiк тұрмыстық техника" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жолда:
"5" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын;
"1 атаулы шағын электр станциясын" деген сөздерден кейiн ", 1 атаулы шаруашылық жабдығын" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетілген қаулының  12-қосымшасында :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары" деген 6 тармақтың 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
"диктофон - 15 бiрлiк" деген сөздер "диктофон - кемiнде 20 бiрлiк, бейнекамералар - 4 бiрлiк, цифрлы фотоаппараттар - 2 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
"күзет сигнал белгiлерiн құру;" деген сөздерден кейiн "күзету жөнiндегi қызметтер;" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 3-жолдың 7-бағанында:
"көлiктегi ішкі iстер басқармалары" деген сөздерден кейiн ", Әскери-тергеу округтерi, басқармалары және бөлiмдерi" деген сөздермен толықтырылсын;
3) көрсетілген қаулының  17-қосымшасында :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанында:
"52" деген сандар "143" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 бiрлiк" деген сөздерден кейiн ", тораптық сүзгі - 121 бiрлiк, лазерлiк принтерлер - 36 бiрлiк, маршрутизаторлар - 2 бiрлiк" деген сөздермен толықтырылсын;
4) көрсетiлген қаулының  18-қосымшасында :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанында:
"мультимедиялық проектор - 1 жиынтық" деген сөздерден кейiн ", сыртқы бақылау жүйесi - 1 жиынтық;" деген сөздермен толықтырылсын;
"40000 метр оптикалық-талшықты кабель" және "бекiту жиынтығы мен аксессуарлары - 8 жиынтық" деген сөздер "24000 метр оптикалық-талшықты кабель" және "бекіту жиынтығы мен аксессуарлары - 7 жиынтық" деген сөздермен ауыстырылсын;

слова "вспомогательное оборудование для монтажа - 1 комплект" и "система программирования и администрирования - 1 комплект" исключить;
5) в приложении 20 к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифры "23" заменить цифрами "29";
6) в приложении 21 к указанному постановлению:
в графе 7 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "Министерства внутренних дел Республики Казахстан" дополнить словами "Комитет внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан,";
7) в приложении 24 к указанному постановлению:
графу 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Проведение мероприятий в соответствии с Государственной программой борьбы с терроризмом и иными проявлениями экстремизма и сепаратизма в Республике Казахстан на 2004-2006 годы. Приобретение, пошив предметов вещевого имущества и другого форменного и специального обмундирования 18 наименований; вооружения - 10 наименований в количестве 270 единиц; боеприпасов - 4 наименования; средств бронезащиты - 2 наименования в количестве 85 единиц; пулеулавливателя в количестве 3 единиц; запасного блока к пулеулавливателю в количестве 1 единицы; водолазного снаряжения в количестве 10 единиц; тылового имущества - 5 наименований в количестве 425 единиц; оргспецкримтехники - 73 наименований в количестве 776 единиц; расходного материала - 1 наименования в количестве 50 штук; средств связи - 18 наименований в количестве 1669 единиц; автотранспорта - 9 наименований в количестве 306 единиц; бронетехники - 1 наименования в количестве 3 единиц. Организация каналов внутренней оперативной линии связи: приобретение сервера приема, накопления и обработки аудио информации, размещаемого в мониторинг центре, в количестве 2 единиц; аппаратной части для модернизации серверов сигнализации, установленных в мониторинг центре, с программным обеспечением в количестве 1 единицы; шкафа стойки для размещения серверов, установленных в мониторинг центре, в количестве 1 единицы; комплекта каналообразующего оборудования для организации передачи информации между комплектами рабочих мест операторов в мониторинг центре в количестве 1 единицы. Формирование комплекта рабочего места оператора и подключение к оборудованию мониторинг центра; проверка и тестирование комплектов рабочих мест, поддержка и техническое обслуживание оборудования на высшем уровне в течение гарантийного срока; специальное программное обеспечение рабочего места оператора в количестве 10 единиц; программное обеспечение для модернизации серверов базы данных в количестве 1 единицы. Обучение, переподготовка и повышение квалификации кадрового состава подразделений по борьбе с терроризмом в количестве не менее 10 человек. Работа по монтажу, наладке и запуску комплекса спецтехники в спецавтомобилях. Приобретение специального программного обеспечения - 4 наименования в количестве 5 единиц. Оплата служебных командировок за пределы страны.";

"монтаждау үшін қосалқы жабдықтар - 1 жиынтық" және "бағдарламалау және әкiмшілендiру жүйесі - 1 жиынтық" деген сөздер алынып тасталсын;
5) көрсетiлген қаулының  20-қосымшасында :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанындағы "23" деген сандар "29" деген сандармен ауыстырылсын;
6) көрсетілген қаулының  21-қосымшасында :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 7-бағанындағы "Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі" деген сөздерден кейiн ", Қазақстан Республикасы Ішкi iстер министрлігінің ішкі әскерлер комитетi" деген сөздермен толықтырылсын;
7) көрсетілген қаулының  24-қосымшасында :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің өзге де көрiнiстерiне қарсы күрестiң 2004-2006 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес iс-шаралар жүргiзу. 18 атаулы заттай мүлiк пен басқа да нысандық және арнайы киім-кешек заттарын сатып алу, тiгу; 10 атаулы саны 270 бiрлiк қару-жарақ, 4 атаулы оқ-дәрі, 2 атаулы саны 85 бiрлiк броньды қорғаныш құралдарын; саны 3 бiрлiк оқ қармағыш; саны 1 бiрлiк оқ қармағыштың қосалқы блогын, саны 10 бiрлiк сүңгуiр жарағын, 5 атаулы саны 425 бірлік тыл мүлкiн, 73 атаулы саны 776 бiрлiк ұйымдық арнайы криминалдық техника, 1 атаулы саны 50 дана шығыс материалын, 18 атаулы саны 1669 бiрлiк байланыс құралдарын, 9 атаулы саны 306 бiрлiк автокөлiк, 1 атаулы саны 3 бiрлiк бронетехника сатып алу. Iшкi жедел байланыс желiсi арналарын ұйымдастыру: саны 2 бiрлiк мониторинг орталығында орналастырылатын аудио ақпаратты қабылдау, жинау және өңдеу серверін; саны 1 бiрлiк бағдарламалық қамтамасыз етiлетін мониторинг орталығында орнатылған дабыл серверлерiн жаңғыртуға арналған аппараттық бөлiктi; саны 1 бiрлiк мониторинг орталығында орнатылған серверлерді орналастыруға арналған шкафты; саны 1 бiрлiк мониторинг орталығындағы операторлардың жұмыс орындарының жиынтығы аралығында ақпарат берудi ұйымдастыруға арналған арна қалыптастыратын жабдықтың жиынтығын сатып алу. Оператордың жұмыс орнының жиынтығын қалыптастыру және мониторинг орталығының жабдығына қосу; жұмыс орындарының жиынтықтарын тексеру мен тестiлеу, кепiлдi мерзiм ішінде жабдықты жоғары деңгейде техникалық қолдау және оған қызмет көрсету; саны 10 бiрлiк оператордың жұмыс орнын арнайы бағдарламалық қамтамасыз ету; саны 1 бiрлiк дерекқор серверлерiн жаңғыртуға арналған бағдарламалық қамтамасыз ету. Терроризмге қарсы күрес жөнiндегі бөлiмшелердiң саны кемiнде 10 адам кадрлық құрамын үйрету, қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру. Арнайы автомобильдердегі арнайы техника кешенiн монтаждау, жөндеу және iске қосу жөнiндегi жұмыстар. 4 атаулы саны 5 бiрлiк арнайы бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу. Елiмiзден тысқары жерлерге қызметтік iссапарларға ақы төлеу.";

8) в приложении 26 к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифры "6" и "79" заменить соответственно цифрами "7" и "81";
9) в приложении 32 к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "рентгеновских флюороскопов - 3 единицы" дополнить словами ", сетевых фильтров - 12 единиц, бумагоуничтожающих машин - 4 единицы, персональных электронных вычислительных машин с блоком бесперебойного питания - 41 комплект, факсимильных аппаратов - 5 единиц, копировальных аппаратов - 3 единицы, сканеров - 3 единицы, моноблоков - 2 единицы, принтеров - 21 единица, видеокамер - 2 единицы, сейфов - 5 единиц, проекционного оборудования - 1 комплект".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

8) көрсетiлген қаулының  26-қосымшасында :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанындағы "6" және "79" деген сандар тиiсiнше "7" және "81" деген сандармен ауыстырылсын;
9) көрсетілген қаулының  32-қосымшасында :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанындағы "3 портативтік рентген флюроскопын" деген сөздерден кейiн ", 12 бiрлiк желілік сүзгі, 4 бiрлiк қағаз жоятын машина, үздіксіз қоректендіру блогы бар 41 жиынтық дербес электронды eceптеу машинасын, 5 бiрлiк факсимильдік аппарат, 3 бiрлiк көшіргіш аппарат, 3 бiрлiк сканер, 2 бiрлiк моноблок, 21 бiрлiк принтер, 2 бiрлiк бейнекамера, 5 бiрлiк сейф, 1 жиынтық жобалау жабдығын" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі