О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2004 года N 197ж
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 123 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 2 графы 5 строки, порядковый номер 3:
цифры "3200", "304500", "97335", "87000", "97000", "166000", "95665" заменить соответственно цифрами "3586", "215544", "87829", "61885", "48504", "149212", "72040";
после слов "Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница Российской Федерации - 305 км на сумму 95665 тыс.тенге" дополнить абзацами следующего содержания:
"Екатеринбург - Алматы - 161 км на сумму 62486 тыс.тенге;
Астана - Щучинск - 225 км на сумму 150000 тыс.тенге";
в пункте 7 цифры "3200" заменить цифрами "3586";
в приложение 124 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в разделе I графы 5:
цифры "47", "7", "1868964" заменить соответственно цифрами "65", "9", "1936271";
после слов "на сумму 1868964 тыс.тенге, в том числе:" дополнить пунктом 1 следующего содержания:
"1. Акмолинская область - капитальный ремонт моста через реку Громотуха на автомобильной дороге Боровской курортной зоны на участке Щучинск - Боровое;";
в пункте 1 порядковый номер "1.", заменить порядковым номером "1-1.";
в пункте 2 после слов "Сарыозек - Коктал" дополнить словами ", ликвидация последствий паводковых разрушений на автодорогах: Алматы - Шамалган - Узын-Агаш - Прудки - граница Кыргызстана км 21-23, 31; Алматы - Космостанция км 2-10; мост через реку Бесагаш по автодороге Алматы - Кокпек - Чунджа - Коктал - Хоргос км 35; восстановление трубы на 213,5 км автодороги Алматы - Усть-Каменогорск;";
в пункте 5 после слов "Екатеринбург - Алматы км 377-379, 401, 406, 613-615, 492, 497, 499, 504, 505, 510;" дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Кызылординская область - ликвидация последствий паводковых разрушений на автодороге Самара - Шымкент км 1779-1786";
в разделе II цифры "1411,9", "4531036", "97", "200", "51", "97,9" заменить соответственно цифрами "1462,9", "4463729", "113", "213", "55", "115,9";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 маусымдағы N 197ж қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 123-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 3-жолдың 5-бағанының 2-тармағында:
"3200", "304500", "97335", "87000", "97000", "166000", "95665" деген сандар тиiсiнше "3586", "215544", "87829", "61885", "48504", "149212", "72040" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бурабай - Көкшетау - Петропавл - Ресей Федерациясының шекарасы - 305 км 95 665 мың теңге сомасына" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Екатеринбург - Алматы - 161 км 62486 мың теңге сомасына;
Астана - Щучинск - 225 км 150000 мың теңге сомасына";
7-тармақта "3200" деген сандар "3586" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 124-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанның I бөлiмiнде:
"47", "7", "1868964" деген сандар тиiсiнше "65", "9", "1936271" деген сандармен ауыстырылсын;
"1868964 мың теңге сомасына, соның iшiнде" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы 1-тармақпен толықтырылсын:
"1. Ақмола облысы - Бурабай курорт аймағының автомобиль жолындағы Щучинск - Бурабай учаскесiндегі Громотуха өзенi арқылы өтетiн көпірдi күрделi жөндеу;";
1-тармақтағы "1." деген реттік нөмiр "1-1." деген реттік нөмiрмен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "144,149 км" деген сөздерден кейiн "Алматы - Шамалған - Ұзынағаш - Прудки - Қырғызстан шекарасы 21-23, 31 км; Алматы - Космостанция 2-10 км автожолдарындағы су тасқынының зардаптарын жою; Алматы - Көкпек - Шонжы - Көктал - Қорғас 35 км автожолы бойынша Бесағаш өзенi арқылы өтетiн көпір; Алматы - Өскемен автожолының 213,5 км құбырды қалпына келтiру" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтағы "автожолдарын күрделi жөндеу" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Қызылорда облысы - Самара - Шымкент 1779-1786 км автожолындағы су тасқынының зардаптарын жою";
II бөлiмдегi "1411,9", "4531036", "97", "200", "51", "97,9" деген сандар тиiсiнше "1462,9", "4463729", "113", "213", "55", "115,9" деген сандармен ауыстырылсын;

в разделе III цифры "1002", "600000" заменить соответственно цифрами "1018", "578880";
в подпункте 5) слова "фреза дорожная с трактором 17 ед.," исключить;
в пункте 7 цифры "47", "7", "1411,9", "178" заменить соответственно цифрами "65", "9", "1462,9", "161".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

III бөлiмдегi "1002", "600000" деген сандар тиiсiнше "1018", "578880" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "тракторлы жол фрезi - 17 бiрлiк" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақтағы "47", "7", "1411,9", "178" деген сандар тиiсiнше "65", "9", "1462,9", "161" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi