О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2004 года N 197н
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующее дополнение:
в приложении 138 к указанному постановлению:
пункт 7 дополнить словами "; строительство участков улиц N 17, 18 и местных проездов вдоль и поперек водно-зеленого бульвара в городе Астане.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 тамыздағы 197н қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 138-қосымшада:
7-тармақ "; Астана қаласында N 17, 18-көшелердің учаскелерін және сулы-көгалды бульвардың ұзына бойында және көлденеңінен жергілікті өткелдерді салу." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі