Об обеспечении проезда инвалидам и участникам Великой Отечественной войны в 2005 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года N 34
В целях реализации Закона  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" и Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов, утвержденного постановлением  Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1173, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан распределить средства, предусмотренные в республиканском бюджете на 2005 год, в сумме 116602,0 (сто шестнадцать миллионов шестьсот две тысячи) тенге на обеспечение проезда инвалидам и участникам Великой Отечественной войны областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы согласно приложению.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить:
в 2005 году проезд инвалидам и участникам Великой Отечественной войны один раз в год железнодорожным транспортом по странам Содружества Независимых Государств за счет средств республиканского бюджета;
целевое использование бюджетных средств и ежеквартально до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представление в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан информации об использовании целевых текущих трансфертов.
3. Утвердить прилагаемые Правила обеспечения проезда железнодорожным транспортом инвалидам и участникам Великой Отечественной войны в 2005 году и использования целевых текущих трансфертов.
4. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием целевых текущих трансфертов. Министерствам труда и социальной защиты населения, транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и акимам областей, городов Астаны и Алматы принять меры по надлежащему исполнению данного постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2005 года N 34
Правила обеспечения проезда железнодорожным транспортом
инвалидам и участникам Великой Отечественной войны
в 2005 году и использования целевых текущих трансфертов
Настоящие Правила определяют порядок обеспечения проезда железнодорожным транспортом инвалидам и участникам Великой Отечественной войны (далее - участники войны) один раз в год по территории стран Содружества Независимых Государств и использования целевых текущих трансфертов, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год на эти цели.

Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiнiң 2005 жылы жол жүруiн қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 қаңтардағы N 34 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңын  және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1173  қаулысымен  бекiтiлген 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөніндегі iс-шаралар жоспарын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігі 2005 жылға арналған республикалық бюджетте Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiнiң жол жүруiн қамтамасыз етуге көзделген 116602,0 (бiр жүз он алты миллион алты жүз екi мың) теңге сомасындағы қаражатты облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне қосымшаға сәйкес бөлсiн.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
2005 жылы Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiнiң Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша темір жол көлiгімен жылына бiр рет республикалық бюджет қаражаты есебiнен жол жүруiн;
бюджет қаражатының мақсатты пайдаланылуын және тоқсан сайын, есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 15-күнiне дейiн Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігіне ағымдағы нысаналы трансферттердiң пайдаланылуы туралы ақпарат ұсынуды қамтамасыз етсiн.
3. Қоса берiлiп отырған Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiнiң 2005 жылы темiр жол көлігімен жол жүруiн қамтамасыз ету және ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану ережесi бекiтiлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi ағымдарды нысаналы трансферттердiң мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау, Көлiк және коммуникация министрлiктері мен облыстардың, Aстана және Алматы қалаларының әкiмдерi осы қаулының тиiсiнше орындалуы жөнiнде шаралар қабылдасын.
5. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 19 қаңтардағы
N 34 қаулысымен
бекiтiлген
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiнiң
2005 жылы темiр жол көлігімен жол жүруiн қамтамасыз
ету және ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану
ережесi
Осы Ереже Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiнiң (бұдан әрi - соғысқа қатысушылар) Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiнiң аумағы бойынша жылына бiр рет темiр жол көлiгiмен жол жүруiн қамтамасыз етудiң және осы мақсаттарға 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдаланудың тәртiбiн айқындайды.

1. Общие положения
1. Участники войны обеспечиваются бесплатными проездными документами (билетами) по железнодорожным путям сообщения один раз в год по территории стран Содружества Независимых Государств, либо им один раз в год возмещается полная стоимость использованных проездных документов (билетов) железнодорожных путей сообщения.
2. Проездные документы (билеты) предоставляются на полный маршрут следования (от пункта отправления до пункта назначения и обратно) в купированных и плацкартных вагонах всех категорий поездов.
Маршрут следования может состоять из нескольких пунктов прибытия и убытия.
3. Проездные документы (билеты) выдаются железнодорожными кассами ОАО "Пассажирские перевозки" (далее - организация по выдаче проездных документов).
2. Порядок использования целевых трансфертов
4. Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан (далее - Министерство) на основании счета к оплате и по реквизитам, представленным Министерством финансов Республики Казахстан, перечисляет областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы средства на обеспечение проезда участникам войны согласно утвержденному в установленном порядке плану финансирования республиканской бюджетной программы "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение проезда инвалидам и участникам Великой Отечественной войны".
5. Органы координации занятости и социальных программ представляют счет к оплате с приложением списков участников войны, которым выданы проездные документы (билеты) с указанием периода и суммы выплат в территориальные органы Казначейства для перечисления средств организациям по выдаче проездных документов (билеты).
3. Порядок обеспечения участников войны проездными
документами для проезда железнодорожным транспортом
и возмещения расходов, связанных с ним
6. Участники войны для получения проездных документов (билеты) обращаются в органы занятости и социальных программ по местожительству не позже, чем за пятнадцать рабочих дней до отъезда со следующими документами:
1) заявление по форме (приложение 1);
2) удостоверение участника или инвалида Великой Отечественной войны.
7. Органы занятости и социальных программ на основании полученных заявлений в трехдневный срок готовят и представляют в органы координации занятости и социальных программ заявку на получение проездных документов (билетов) участникам войны согласно приложению 2.

1. Жалпы ережелер
1. Соғысқа қатысушылар Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiнiң аумағы бойынша жылына бiр рет темiр жол қатынасы жолдары бойынша тегiн жол жүру құжаттарымен (билеттерiмен) қамтамасыз етiледi не оларға жылына бiр рет темiр жол қатынасы жолдарының пайдаланылған жол жүру құжаттарының (билеттерiнiң) толық құны өтеледi.
2. Жол жүру құжаттары (билеттерi) барлық санаттағы поездардың купелендiрiлген және плацкартты вагондарындағы сапардың толық бағытына (кету пунктiнен баратын пунктiне дейiн және керi қарай) берiледi.
Сапар бағыты бiрнеше келу және кету пункттерiнен тұруы мүмкiн.
3. Жол жүру құжаттарын (билеттерiн) "Жолаушылар тасымалы" ААҚ-тың темiр жол кассалары (бұдан әрi - жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйым) бередi.
2. Нысаналы трансферттердi пайдалану тәртiбi
4. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi (бұдан әрi - Министрлiк) төлеуге берiлетiн шоттардың негiзiнде және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі ұсынған деректемелер бойынша соғысқа қатысушылардың жол жүруін қамтамасыз етуге арналған қаражатты "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiнiң жол жүруiн қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасын қаржыландырудың белгіленген тәртiппен бекiтiлген жоспарына сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне аударады.
5. Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар органдары жол жүру құжаттары (билеттерi) берілген соғысқа қатысушылардың тiзiмдерiмен қоса, төлемдердiң кезеңi мен сомаларын көрсете отырып, төлеуге берілетiн шоттарды жол жүру құжаттарын (билеттерін) беру жөнiндегi ұйымдарға қаражат аудару үшiн Аумақтық қазынашылық органдарына ұсынады.
3. Соғысқа қатысушыларды темiр жол көлiгiмен жол
жүру үшiн жол жүру құжаттарымен қамтамасыз ету және
солармен байланысты шығыстарды өтеу тәртiбi
6. Соғысқа қатысушылар жол жүру құжаттарын (билеттер) алу үшiн сапарға шығуға дейiн, он бес жұмыс күнiнен кешiктiрмей мынадай құжаттарымен тұрғылықты жерi бойынша жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына өтiнiш жасайды:
1) нысан бойынша өтiнiш (1-қосымша);
2) Ұлы Отан соғысы қатысушысының немесе мүгедегiнiң куәлiгi.
7. 2-қосымшаға сәйкес жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдары алынған өтiнiштердiң негiзiнде үш күндiк мерзiмде соғысқа қатысушыларға жол жүру құжаттарын (билеттерiн) алуға арналған өтiнiмдi дайындайды және жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына бередi.

8. Органы координации занятости и социальных программ в двухдневный срок сводят полученные заявки от органов занятости и социальных программ и передают в организации по выдаче проездных документов (билетов) согласно приложению 2.
9. Организации по выдаче проездных документов (билетов) в пятидневный срок готовят проездные документы на полный маршрут следования, указанный в заявке, и передают их органам координации занятости и социальных программ в соответствии с актом приема-передачи, составляемым в двух экземплярах по форме согласно приложению 3.
10. В случае невозможности предоставления проездных документов (билетов) на маршрут следования, указанный в заявке, организация по выдаче проездных документов в пятидневный срок письменно уведомляет органы координации занятости и социальных программ по форме согласно приложению 4.
11. Органы координации занятости и социальных программ полученные проездные документы (билеты) в двухдневный срок передают органам занятости и социальных программ по доверенности.
12. Органы занятости и социальных программ в двухдневный срок передают проездные документы (билеты) участникам войны под роспись.
13. Ежемесячно между органами координации занятости и социальных программ и организацией по выдаче проездных документов составляется акт сверки, являющийся основанием для оплаты представленных участникам войны проездных документов (билетов) организации по выдаче проездных документов.
Акт сверки составляется в двух экземплярах по форме согласно приложению 5.
14. Оплата стоимости проездных документов (билетов) производится органами координации занятости и социальных программ в организации по выдаче проездных документов в безналичной форме на основании подписанного акта сверки в течение десяти банковских дней в соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан.
15. Органы занятости и социальных программ ежемесячно представляют в органы координации и социальных программ отчет об использованных проездных документах (билетах), составленный на основе возвращенных участниками войны использованных (не использованных) проездных документов (билетов) либо письменных подтверждений организаций по выдаче проездных документов (билетов) о возврате проездных документов (билетов).
16. В случае, если участник войны отказался от поездки, возврат проездных документов (билетов) производится участниками войны в органы занятости и социальных программ под роспись.

8. 2-қосымшаға сәйкес жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдары жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдарынан алынған өтiнiмдердi екi күндiк мерзiмде жинақтайды және жол жүру құжаттарын (билеттердi) беру жөнiндегi ұйымға бередi.
9. Жол жүру құжаттарын (билеттерiн) беру жөнiндегi ұйымдар бес күндiк мерзiмде өтiнiмде көрсетілген сапардың толық бағытына жол жүру құжаттарын дайындайды және оларды жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша екi данада жасалатын қабылдау-беру актiсiне сәйкес бередi.
10. Өтiнiмде көрсетілген сапар бағытына жол жүру құжаттарын (билеттерiн) беру мүмкiндiгi болмаған жағдайда, жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйым бес күндiк мерзiмде жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдарын 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазбаша хабардар етедi.
11. Жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдары алынған жол жүру құжаттарын (билеттерді) екі күндiк мерзiмде жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына сенiмхат бойынша бередi.
12. Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдары екi күндiк мерзiмде жол жүру құжаттарын (билеттерiн) соғысқа қатысушыларға қолын қойғызып бередi.
13. Жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдары мен жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйымның арасында ай сайын жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйымға соғысқа қатысушыларға берiлген жол жүру құжаттарына (билеттеріне) ақы төлеу үшiн негiздеме болып табылатын салыстырып тексеру актiсi жасалады.
Салыстырып тексеру актiсi екі данада 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалады.
14. Жол жүру құжаттарының (билеттерiнiң) құнын төлеудi жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдары жол жүру құжаттарын беру жөніндегі ұйымда қол қойылған салыстырып тексеру актiсiнiң негізiнде, қолма қол ақшасыз нысанда, он банктiк күн iшiнде Қазақстан Республикасының бюджеттiк заңнамасына сәйкес жүргiзедi.
15. Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдары үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына ай сайын соғысқа қатысушылар қайтарған пайдаланылған (пайдаланылмаған) жол жүру құжаттарының (билеттерiнiң) не жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйымның жол жүру құжаттарының (билеттерінің) қайтарылғаны туралы жазбаша растамаларының негізiнде жасалған пайдаланылған жол жүру құжаттары (билеттері) туралы есептi ұсынады.
16. Егер соғысқа қатысушы сапардан бас тартқан жағдайда, соғысқа қатысушылар жол жүру құжаттарын (билеттерін) қайтаруды жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына қол қою арқылы жүргiзедi.

17. В случае, если участником войны возврат проездных документов (билетов), полученных от органов занятости и социальных программ, будет осуществлен в организации по выдаче проездных документов, возврат стоимости указанных проездных документов (билетов) организациями по выдаче проездных документов осуществляется в органы координации занятости и социальных программ в безналичной форме в течение 3-х банковских дней. При этом организациями по выдаче проездных документов (билетов) выдается участникам войны письменное подтверждение о возврате проездных документов (билетов).
18. Органы занятости и социальных программ возвращают проездные документы (билеты) в органы координации занятости и социальных программ по доверенности.
19. Органы координации занятости и социальных программ возвращают неиспользованные проездные документы (билеты) в организации по выдаче проездных документов следующим образом:
если стоимость проезда возмещена органами координации занятости и социальных программ, проездные документы (билеты) в срок не позднее трех часов после отправления поезда предъявляются в организацию по выдаче проездных документов для возврата мест. При этом общая сумма, предъявляемая к оплате, указываемая в акте сверки, уменьшается на сумму, равную стоимости возвращаемых проездных документов (билетов) за минусом удержаний от стоимости проездного документа (билета);
если стоимость проезда не возмещена органами координации занятости и социальных программ, проездные документы (билеты) в срок не позднее трех часов после отправления поезда предъявляются в организацию по выдаче проездных документов для возврата мест. При этом в общую сумму, предъявляемую к оплате, указываемую в акте сверки, включается сумма удержаний от стоимости возвращаемого проездного документа (билета).

17. Егер соғысқа қатысушы жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдарынан алынған жол жүру құжаттарын (билеттерiн) қайтаруды жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйымда жүзеге асыратын болса, жол жүру құжаттарын беру жөніндегі ұйымдар көрсетiлген жол жүру құжаттарының (билеттердiң) құнын қайтаруды жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына қолма қол ақшасыз нысанда 3 банктiк күн iшiнде жүзеге асырады. Бұл ретте, жол жүру құжаттарын (билеттерiн) беру жөнiндегi ұйымдар соғысқа қатысушыларға жол құжаттарының (билеттерiнiң) қайтарылғаны туралы жазбаша растама бередi.
18. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар органдары жол жүру құжаттарын (билеттерін) жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына сенiмхат бойынша қайтарады.
19. Жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдары пайдаланылмаған жол жүру құжаттарын (билеттерiн) жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйымға мынадай үлгiде қайтарады:
егер жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтiк бағдарламалар органдары жол жүру құнын өтеген болса, орынды қайтару үшiн, жол жүру құжаттары (билеттерi) поезд сапарға аттанғаннан кейiн үш сағаттан кешiктірiлмейтiн мерзiмде жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйымға ұсынылады. Бұл ретте, төлеуге ұсынылатын, салыстырып тексеру актісінде көрсетiлетiн жалпы сома қайтарылатын жол жүру құжаттарының (билеттерiнiң), жол жүру құжатының (билетінің) құнынан ұстап қалулар шегерiлген, құнына тең сомаға азаяды;
егер жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар органдары жол жүру құнын өтемеген болса, орынды қайтару үшiн, жол жүру құжаттары (билеттерi) поезд сапарға аттанғаннан кейiн үш сағаттан кешiктiрiлмейтiн мерзiмде жол жүру құжаттарын беру жөнiндегi ұйымға ұсынылады. Бұл ретте, төлеуге ұсынылатын, салыстырып тексеру актiсiнде көрсетiлетiн жалпы сомаға қайтарылатын жол жүру құжаттарының (билеттерiнiң) құнынан ұстап қалулар сомасы қосылады.

20. В случае, когда участник войны совершил поездку, не обращаясь в органы занятости и социальных программ, то ему при предъявлении использованных проездных документов (билетов), а также документа, указанного в подпункте 2) пункта 6, органы координации занятости и социальных программ возмещают полную стоимость проездных документов (билетов) один раз в год путем перечисления средств на его лицевой счет в банке второго уровня либо акционерном обществе "Казпочта", указанном в заявлении в течение месяца со дня подачи заявления.

20. Соғысқа қатысушы жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар органдарына өтiнiшпен бармай-ақ, сапарда болып қайтса, онда оған пайдаланылған жол жүру құжаттарын (билеттерiн), сондай-ақ 6-тармақтың 2) тармақшасында көрсетiлген құжатты ұсынған кезде, жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар органдары өтiнiш берiлген күннен бастап бiр ай iшiнде, оның өтiнiшiнде көрсетiлген екiншi деңгейдегi банктегi не "Қазпочта" акционерлiк қоғамындағы оның жеке шотына қаражат аудару жолымен оған жол жүру құжаттарының (билеттерiнiң) толық құнын жылына бiр рет өтейдi.

В случае утраты проездных документов (билетов) вследствие их хищения или иной утери по объективным причинам участникам войны возмещается стоимость проезда железнодорожным транспортом на основании документа организации по выдаче проездных документов, подтверждающего приобретение проездных документов (билетов), а также документа, указанного в подпункте 2) пункта 6.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2005 года N 34
Распределение целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение проезда
инвалидам и участникам Великой Отечественной войны
Наименование областей и городов
Сумма целевого текущего трансферта, тыс. тенге
Акмолинская область

Жол жүру құжаттары (билеттерi), олардың ұрлануы немесе нақты себептер бойынша өзге де ұрлануы салдарынан жоғалған жағдайда соғысқа қатысушыларға темiржол көлігіндегі жол жүру құны жол жүру құжаттарын (билеттерiн) беру жөнiндегi ұйымның жол жүру құжаттарының алынғанын растайтын анықтамасының, сондай-ақ 6-тармақтың 2) тармақшасында көрсетiлген құжат негiзiнде өтеледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 19 қаңтардағы
N 34 қаулысына қосымша
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiнiң жол
жүруін қамтамасыз етуге арналған облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ағымдағы
нысаналы трансферттердi бөлу
Облыстардың және қалалардың атауы
Ағымдағы мақсатты трансферт
сомасы, мың теңге
Ақмола облысы

6523,2
Актюбинская область
4681,0
Алматинская область
9905,6
Атырауская область
2234,8
Восточно-Казахстанская область
15945,6
Жамбылская область
6644,0
Западно-Казахстанская область
5436,0
Карагандинская область
9301,6
Костанайская область
8516,4
Кызылординская область
2748,2
Мангистауская область
1298,6
Павлодарская область
6493,0
Северо-Казахстанская область
7066,8
Южно-Казахстанская область
11083,4
город Астана
2748,2
город Алматы
15975,8
Итого:
116602,0
Приложение 1
к Правилам обеспечения проезда
железнодорожным транспортом
инвалидам и участникам
Великой Отечественной войны в 2005 году
и использования целевых текущих трансфертов
Начальнику _____________________
органа занятости и
социальных программ
от______________________________,
проживающего по адресу
________________________________,
удостоверение личности (паспорт)
________________________________
удостоверение участника (инвалида)
войны __________________________
Заявление
Прошу предоставить проездные документы (билеты) для проезда по маршруту:
____________________     ________________________
выезд (место, дата)      возвращение (место, дата)
____________________     ________________________
выезд (место, дата)      возвращение (место, дата)
____________________     ________________________
выезд (место, дата)      возвращение (место, дата)
В случае невозможности совершения поездки обязуюсь в срок не позже трех суток до отъезда возвратить проездные документы (билеты) в органы занятости и социальных программ.
В течение месяца после приезда обязуюсь вернуть в органы занятости и социальных программ использованные (не использованные) проездные документы (билеты).
Дата____________________________
Подпись_________________________
Заявление принято_______________
Подпись ________________________
Отметка о получении проездных билетов:
Билеты выдал:
Дата_____________________________
Подпись специалиста______________
Билеты получил:
Дата_____________________________
Подпись участника войны__________
Приложение 2
к Правилам обеспечения проезда
железнодорожным транспортом
инвалидам и участникам
Великой Отечественной войны в 2005 году
и использования целевых текущих трансфертов
Заявка на получение проездных документов (билетов)
N
п/п
Ф.И.О.
участника
войны
номер паспорта
маршрут следования с указанием даты выезда и возвращения
тип вагона
1
2
3
4
5
М.П. Руководитель
(органа (координации) занятости и
социальных программ)                 Ф.И.О., роспись
Приложение 3
к Правилам обеспечения проезда
железнодорожным транспортом
инвалидам и участникам
Великой Отечественной войны в 2005 году
и использования целевых текущих трансфертов
Акт приема-передачи проездных документов (билетов)
N
п/п
Ф.И.О.
участника
войны
номер
паспорта
маршрут следования с указанием
даты выезда
и возвращения
номер
биле-та
тип
вагона
стоимость
проездных
документов
(билетов),тенге
1
2
3
4
5
6
7
М.П. Передал:
Руководитель подразделения,
оформившего проездной документ (билет)     Ф.И.О., роспись
М.П. Принял
Руководитель
(органа координации занятости и            Ф.И.О., роспись
социальных программ)
Приложение 4
к Правилам обеспечения проезда
железнодорожным транспортом
инвалидам и участникам
Великой Отечественной войны в 2005 году
и использования целевых текущих трансфертов
Уведомление о не предоставлении проездных документов
(билетов) в соответствии с заявкой на получение
проездных документов (билетов)
N
п/п
Ф.И.О.
участника
войны
номер
паспорта
маршрут следования с указанием
даты выезда
и возвращения
причины не выдачи проездных документов (билетов)
1
2
3
4
5
М.П.
Руководитель подразделения,
оформившего проездной документ      Ф.И.О., роспись
Приложение 5
к Правилам обеспечения проезда
железнодорожным транспортом
инвалидам и участникам
Великой Отечественной войны в 2005 году
и использования целевых текущих трансфертов
Акт сверки
N
п/п
Ф.И.О.
участника
войны
номер
паспор-
та
маршрут следования с указани-
ем даты выезда и возвраще-
ния
номер
биле-
та
тип
ваго-
на
стоимость
проездных
документов
(билетов),тенге
дата
оплаты
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого на сумму:
М.П.
Руководитель подразделения,
оформившего проездной документ            Ф.И.О., роспись
М.П.
Руководитель
(органа координации занятости и            Ф.И.О., роспись
социальных программ)

6523,2
Ақтөбе облысы
4681,0
Алматы облысы
9905,6
Атырау облысы
2234,8
Шығыс Қазақстан облысы
15945,6
Жамбыл облысы
6644,0
Батыс Қазақстан облысы
5436,0
Қарағанды облысы
9301,6
Қостанай облысы
8516,4
Қызылорда облысы
2748,2
Маңғыстау облысы
1298,6
Павлодар облысы
6493,0
Солтүстік Қазақстан облысы
7066,8
Оңтүстiк Қазақстан облысы
11083,4
Астана қаласы
2748,2
Алматы қаласы
15975,8
Жиыны:
116602,0
Ұлы Отан соғысына қатысушылар
мен мүгедектерiнiң 2005 жылы
темiр жол көлiгiмен жол жүруiн
қамтамасыз ету және ағымдағы
нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне 1-қосымша
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар органының бастығы
_______________________________
_______________________________
мекен-жайда тұратын
_______________________________
жеке куәлігі (төлқұжаты)
_______________________________
соғысқа қатысушының (мүгедектiң)
куәлiгi _______________________
_______________________________
Өтiнiш
Мынадай бағыт бойынша жолға шығу үшiн жол жүру құжатын
(билетiн) беруiңiздi сұраймын:
________________________________   ________________________________
шығу (орыны, күнi)                 қайту (орыны, күнi)
________________________________   ________________________________
шығу (орыны, күнi)                 қайту (орыны, күнi)
________________________________   ________________________________
шығу (орыны, күнi)                 қайту (орыны, күнi)
Жолға шығу мүмкiндiгі болмай қалған жағдайда жол жүру
құжаттарын (билеттерiн) жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар органына жол жүруге дейiн үш тәулiктен
кешiктірiлмейтiн мерзiмде қайтаруға мiндеттенемiн.
Келгеннен кейiн бiр ай iшiнде жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар органына пайдаланылған (пайдаланылмаған) жол жүру
құжаттарын (билеттерiн) қайтаруға мiндеттенемiн.
Күні ______________________________
Қолы ______________________________
Өтiнiш қабылданды _________________
Қолы ______________________________
Жол жүру билеттерiн алғаны туралы белгi:
Билеттi бердi: ____________________
Күнi ______________________________
Маманның қолы _____________________
Билеттi алдым: ____________________
Күнi ______________________________
Соғысқа қатысушының қолы __________
Ұлы Отан соғысына қатысушылар
мен мүгедектерiнiң 2005 жылы
темiр жол көлiгiмен жол жүруiн
қамтамасыз ету және ағымдағы
нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне 2-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерiн) алуға өтiнiм
P/c
N
Соғысқа
қатысушының
Т.А.Ә.
паспорт
нөмiрi
сапарға шығу және қайту
күнi көрсетiлген сапар
бағыты
вагон
үлгiсi
1
2
3
4
5
М.О. Басшы
(жұмыспен қамту (үйлестiру) және
әлеуметтiк бағдарламалар органы)                Т.А.Ә., қолы
Ұлы Отан соғысына қатысушылар
мен мүгедектерiнiң 2005 жылы
темiр жол көлiгiмен жол жүруiн
қамтамасыз ету және ағымдағы
нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне 3-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерiн) қабылдау-беру актiсi
P/c
N
Соғысқа
қатысушының
Т.А.Ә.
пас-
порт
нө-
мiрi
сапарға шығу
және қайту
күнi көрсе-
тiлген сапар
бағыты
билет
нөмiрi
вагон
үлгiсi
жол жүру
құжатта-
рының
(билет-
терiнiң)
құны,
теңге
1
2
3
4
5
6
7
M.O. Бердi:
Жол жүру құжаттарын
ресiмдеген бөлiмшенiң
басшысы                                         Т.А.Ә., қолы
M.O. Қабылдады:
Басшы
(жұмыспен қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар органы)                Т.А.Ә., қолы
Ұлы Отан соғысына қатысушылар
мен мүгедектерiнiң 2005 жылы
темiр жол көлiгiмен жол жүруiн
қамтамасыз ету және ағымдағы
нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне 4-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерiн) алуға арналған
өтiнiмге сәйкес жол жүру құжаттарының (билеттерiнiң)
берiлмегенi туралы хабарлама
P/c
N
Соғысқа
қатысушының
Т.А.Ә.
пас-
порт
нө-
мiрi
сапарға шығу және
қайту күнi көрсетiлген сапар бағыты
жол жүру
құжаттарының
(билеттерiнiң)
берілмеу себептері
1
2
3
4
5
M.O.
Жол жүру құжаттарын
ресiмдеген бөлiмшенiң
басшысы                                        Т.А.Ә., қолы
Ұлы Отан соғысына қатысушылар
мен мүгедектерiнiң 2005 жылы
темiр жол көлiгiмен жол жүруiн
қамтамасыз ету және ағымдағы
нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне 5-қосымша
Салыстырып тексеру актiсi
P/c
N
Соғысқа
қатысу-
шының
Т.А.Ә.
пас-
порт
нө-
мiрi
сапарға
шығу
және
қайту
күнi
көрсе-
тiлген
сапар
бағыты
би-
лет
нө-
мiрi
вагон
үлгiсi
жол
жүру
құжат-
тарының
(билет-
терi-
нiң)
құны,
теңге
төлеу
күні
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиынтық сомасы:
М.О
Жол жүру құжаттарын
ресiмдеген бөлiмшенiң
басшысы                                         Т.А.Ә., қолы
M.O.
Басшы                                           Т.А.Ә., қолы
(жұмыспен қамтуды үйлестiру және
әлеуметтiк бағдарламалар органы)