О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2005 года N 78
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму города Алматы из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты 1200000000 (один миллиард двести миллионов) тенге на строительство транспортной развязки на пересечении улицы Саина и проспекта Райымбека в городе Алматы.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 ақпандағы N 78 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласының әкiмiне Алматы қаласының Саин көшесi мен Райымбек даңғылының қиылысындағы көлiк айырымының құрылысына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте күтпеген шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен 1200000000 (бip миллиард екi жүз миллион) теңге қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi