О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года N 83
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 39-1, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 ақпандағы N 83 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметі заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73  қаулысына мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 39-1-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі