Об Омарове Б.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года N 132
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Омарова Бауыржана Жумаханулы председателем Комитета по языкам Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Б.Ж.Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 132 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Бауыржан Жұмаханұлы Омаров Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгі Тiл комитетiнiң төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі