О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в Закон Республики Казахстан "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года N 136
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в  Закон Республики Казахстан "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан".
Премьер-Mинистр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении дополнений и изменений в
Закон Республики Казахстан "Об органах
финансовой полиции Республики Казахстан"
Статья 1. В  Закон Республики Казахстан от 4 июля 2002 г. "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2002 г., N 13-14, ст. 145;  Закон Республики Казахстан от 20 декабря 2004 г. "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и бюджетных отношений", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 30 декабря 2004 года, "Казахстанская правда" 28 декабря 2004 года) внести следующие дополнения и изменения:
1) статью 1 после слов "финансовой деятельности" дополнить словами ", борьбы с коррупцией";
2) в подпункте 2) статьи 2 слова "иных преступлений и правонарушений в экономической и финансовой сферах" заменить словами "а также экономических, коррупционных, финансовых преступлений и правонарушений";
3) часть вторую пункта 1 статьи 5 после слов "Единую систему" дополнить словом "органов";
4) в статье 6:
пункт 1 после слова "расследованию" дополнить словами "коррупционных преступлений и правонарушений, а также";
в подпунктах 3), 8) пункта 2 слова "экономическими и финансовыми" заменить словами "экономическими, финансовыми и коррупционными";
5) в абзаце первом статьи 10 и в пункте 1 статьи 11:
после слова "перечень" дополнить словами "и нормы";
слово "определяется" заменить словом "определяются";
6) в пункте 7 статьи 13 слова "правонарушении в сфере", "правонарушений в сфере" заменить словами "коррупционных преступлениях или правонарушениях, а также в сфере", "коррупционных преступлений или правонарушений, а также в сфере".

"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 136 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасының қаржы полициясы
органдары туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына толықтырулар мен өзгерiстер енгізу туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасының қаржы полициясы органдары туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 шілдедегi  Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2002 ж., N 13-14, 145-құжат; 2004 жылғы 30 желтоқсанда "Егемен Қазақстан", 2004 жылғы 28 желтоқсанда "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлерi арасында өкілеттіктердiң аражігін ажырату және бюджеттік қатынастар мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 20 желтоқсандағы  Заңы ) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзілсiн:
1) 1-бап "қаржы қызметi" деген сөздерден кейiн ", сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 2-баптың 2) тармақшасында "экономика мен қаржы саласындағы өзге де қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың" деген сөздер "сондай-ақ экономикалық, сыбайлас жемқорлық, қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 5-баптың 1-тармағының екiншi бөлiгi "Қаржы полициясының" деген сөздер "Қаржы полициясы органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) 6-бапта:
1-тармақ "мақсатында" деген сөзден кейiн "сыбайлас жемқорлық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың, сондай-ақ" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың 3), 8) тармақшаларында "экономикалық және қаржылық" деген сөздер "экономикалық, қаржылық және сыбайлас жемқорлық" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) 10-баптың 4) тармақшасында және 11-баптың 1-тармағының 7) тармақшасында:
"тізбесін" деген сөзден кейiн "және нормаларын" деген сөздермен толықтырылсын;
6) 13-баптың 7-тармағында "экономикалық қызмет саласындағы құқық бұзушылық", "экономикалық қызмет саласындағы құқық бұзушылықтардың" деген сөздер "сыбайлас жемқорлық, сондай-ақ экономикалық қызмет саласындағы қылмыстар және құқық бұзушылықтар", "сыбайлас жемқорлық, сондай-ақ экономикалық қызмет саласындағы қылмыстардың және құқық бұзушылықтардың" деген сөздермен ауыстырылсын.

Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

2-бап. Осы Заң ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi