Об Аманбаеве М.Е.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2005 года N 143
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Аманбаева Мурата Ермухановича первым заместителем председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

М.Е.Аманбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 ақпандағы N 143 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Мұрат Ермұқанұлы Аманбаев Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі