О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 162. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 250 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 269 "Об утверждении Перечня импортируемого оборудования, сельскохозяйственной техники, грузового подвижного состава автомобильного транспорта, а также запасных частей, ввозимых для собственных производственных нужд, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", следующие дополнения:
Перечень импортируемого оборудования, сельскохозяйственной техники, грузового подвижного состава автомобильного транспорта, а также запасных частей, ввозимых для собственных производственных нужд, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета в порядке, установленном Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 25-1, 25-2, 26-1, 26-2, 26-3, 27-1, 29-1, 30-1, 30-2, 30-3, 42-1, 42-2, 42-3, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 123-1, 127-1, 133-1, 156-1, следующего содержания:
"25-1 Двигатели турбореактивные, тягой не        8411 11 100 0
более 25 кН, для гражданской авиации
25-2  Двигатели турбореактивные, тягой более     8411 12 110 0
25 кН, но не более 44 кН, для гражданской
авиации
26-1  Двигатели турбореактивные, тягой более     8411 12 190 0
132 кН, для гражданской авиации
26-2  Двигатели турбовинтовые,  мощностью        8411 21 100 0
не более 1100 кВт, для гражданской авиации
26-3  Двигатели турбовинтовые для гражданской    8411 22 110
авиации мощностью более 1100 кВт, но
не более 3730 кВт
27-1  Турбины газовые прочие, мощностью          8411 82 100 0
более 5000 кВт, для гражданской авиации
29-1  Двигатели реактивные, кроме                8412 10 100 0
турбореактивных, для гражданской авиации

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы N 269 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 162 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық кодексi)  250-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының кодексiнде (Салық кодексi) белгіленген тәртiппен есепке алу әдiсiмен төленетiн импортталған жабдықтардың, ауыл шаруашылығы техникасының, автомобиль көлiгi жылжымалы жүк құрамының, сондай-ақ жеке өндiрiстiк мұқтаждар үшiн әкелiнетiн қосалқы бөлшектердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 19 наурыздағы М 269  қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қосылған құн салығы "Салық және бюджетке төленетін басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы  Кодексiне (Салық кодексi) белгіленген тәртiппен есепке алу әдiсiмен төленетiн импортталатын жабдықтың, ауыл шаруашылығы техникасының, автомобиль көлiгi жылжымалы жүк құрамының, сондай-ақ жеке өндiрiстiк мұқтаждар үшiн әкелiнетiн қосалқы бөлшектердiң тiзбесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 25-1, 25-2, 26-1, 26-2, 26-3, 27-1, 29-1, 30-1, 30-2, 30-3, 42-1, 42-2, 42-3, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 123-1, 127-1, 133-1, 156-1-жолдармен толықтырылсын:
"25-1 Азаматтық авиацияға арналған тартымы       8411 11 100 0
25 кН-нан аспайтын турбореактивті
қозғалтқыштар
25-2  Азаматтық авиацияға арналған тартымы       8411 12 110 0
25 кН-нан астам, бiрақ 44 кН-нан
аспайтын турбореактивтi қозғалтқыштар
26-1  Азаматтық авиацияға арналған тартымы       8411 12 190 0
132 кН-нан астам турбореактивтi
қозғалтқыштар
26-2  Азаматтық авиацияға арналған қуаты 1100    8411 21 100 0
кВт-тан аспайтын турбовинтті қозғалтқыштар
26-3  Азаматтық авиацияға арналған қуаты 1100    8411 22 110
кВт-тан астам, бiрақ 3730 кВт-тан
аспайтын турбовинттi қозғалтқыштар
27-1  Азаматтық авиацияға арналған қуаты 5000    8411 82 100 0
кВт-тан астам өзге де газ турбиналары
29-1  Азаматтық авиацияға арналған турбореактив- 8412 10 100 0
тiлерден басқа, реактивтi қозғалтқыштар

30-1  Силовые установки и двигатели              8412 29 100 0
гидравлические, прочие для гражданской
авиации
30-2  Силовые установки и двигатели              8412 31 100 0
пневматические линейного действия
(цилиндры) для гражданской авиации
30-3  Силовые установки и двигатели              8412 39 100 0
пневматические, прочие для гражданской
авиации
42-1  Установки для кондиционирования            8415 81 100 0
воздуха, оборудованные вентилятором
с двигателем и приборами для изменения
температуры и влажности воздуха,
включая кондиционеры, в которых
влажность не может регулироваться
отдельно, прочие, со встроенной
холодильной установкой и клапаном
для переключения цикла охлаждение/нагрев
(реверсивные тепловые насосы), для
гражданской авиации
42-2  Установки для кондиционирования воздуха,   8415 82 100 0
оборудованные вентилятором с двигателем
и приборами для изменения температуры и
влажности воздуха, включая кондиционеры,
в которых влажность не может
регулироваться отдельно, прочие,
со встроенной холодильной установкой,
для гражданской авиации
42-3  Установки для кондиционирования воздуха,   8415 83 100 0
оборудованные вентилятором с двигателем
и приборами для изменения температуры и
влажности воздуха, включая кондиционеры,
в которых влажность не может
регулироваться отдельно, прочие, без
встроенной холодильной установки, для
гражданской авиации
60-1  Тали подъемные и подъемники                8425 19 100 0
(кроме скиповых подъемников или
подъемников, используемых для подъема
транспортных средств), прочие для
гражданской авиации
60-2  Лебедки прочие с приводом от               8425 31 100 0
электрического двигателя для
гражданской авиации
60-3  Лебедки, прочие для гражданской            8425 39 100 0
авиации
60-4  Домкраты и подъемники гидравлические,      8425 42 100 0
прочие для гражданской авиации
60-5  Домкраты, прочие для гражданской           8425 49 100 0
авиации
123-1 Валы трансмиссионные (включая              8483 10 100 0
кулачковые и коленчатые) и кривошипы,
для гражданской авиации
127-1 Корпуса подшипников без встроенных
шариковых или роликовых подшипников;       8483 30 100 0
подшипники скольжения для валов, для
гражданской авиации
133-1 Зубчатые колеса, цепные звездочки и        8483 90 100 0
другие элементы передач, представленные
отдельно; части, для гражданской авиации
156-1 Устройства сигнализационные охранные или   8531 10 100 0
устройства для подачи пожарного сигнала
и аналогичные устройства для гражданской
авиации                                                  ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

30-1  Азаматтық авиацияға арналған өзге де күш   8412 29 100 0
қондырғылары мен гидравликалық
қозғалтқыштар
30-2  Азаматтық авиацияға арналған күш қондыр-   8412 31 100 0
ғылары және желілiк әрекеттегi пневмати-
калық қозғалтқыштар (цилиндрлер)
30-3  Азаматтық авиацияға арналған өзге де күш   8412 39 100 0
қондырғылары мен пневматикалық
қозғалтқыштар
42-1  Азаматтық авиацияға арналған ылғалдылығы   8415 81 100 0
жеке реттелмейтiн кондиционерлердi қоса
алғанда, ауаның температурасы мен ылғал-
дылығын өзгертуге арналған қозғалтқышы
мен приборлары бар желдеткiшпен
жабдықталған, ауаны баптауға арналған
қондырғылар, тоңазыту қондырғысы мен
тоңазыту/жылыту циклын қосуға арналған
клапан орнатылған (реверсивтiк жылу
сорғылары) өзгелерi
42-2  Азаматтық авиацияға арналған ылғалдылығы   8415 82 100 0
жеке реттелмейтiн кондиционерлердi қоса
алғанда, ауаның температурасы мен ылғал-
дылығын өзгертуге арналған қозғалтқышы
мен приборлары бар желдеткiшпен жабдық-
талған, ауаны баптауға арналған қондырғы-
лар, тоңазыту қондырғысы орнатылған
өзгелерi
42-3  Азаматтық авиацияға арналған ылғалдылығы   8415 83 100 0
жеке реттелмейтiн кондиционерлердi қоса
алғанда, ауаның температурасы мен ылғал-
дылығын өзгертуге арналған қозғалтқышы
мен приборлары бар желдеткiшпен жабдық-
талған, ауаны баптауға арналған
қондырғылар, тоңазыту қондырғысы
орнатылмаған өзгелерi
60-1  Азаматтық авиацияға арналған өзге де       8425 19 100 0
көтергіш тальдар мен (тоңгершентi көтер-
гiштерден немесе көлiк құралдарын көтеру
үшiн пайдаланылатын көтергіштерден басқа)
көтергiштер
60-2  Азаматтық авиацияға арналған электр        8425 31 100 0
қозғалтқыштан жетегi бар өзге де шығырлар
60-3  Азаматтық авиацияға арналған өзге де       8425 39 100 0
шығырлар
60-4  Азаматтық авиацияға арналған гидравликалық 8425 42 100 0
домкраттар мен көтергiштер, өзгелерi
60-5  Азаматтық авиацияға арналған домкраттар,   8425 49 100 0
өзгелерi
123-1 Азаматтық авиацияға арналған трансмиссия   8483 10 100 0
бiлiктерi (жұдырықша және иiндi бiлiктердi
қоса алғанда) мен қос иiндер
127-1 Азаматтық авиацияға арналған шариктi       8483 30 100 0
немесе роликті подшипниктер орнатылмаған
подшипниктердiң корпустары; білiктер үшiн
сырғанау подшипниктерi
133-1 Азаматтық авиацияға арналған тiстi дөңге-  8483 90 100 0
лектер, тiзбектi жұлдызшалар және жеке
қойылған басқа да беріліс элементтерi;
бөлiктерi
156-1 Азаматтық авиацияға арналған күзет дабылы  8531 10 100 0
құрылғылары немесе өртке қарсы дабыл
беруге арналған құрылғылар және осындай
құрылғылар                                                ".
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі