О признании утратившими силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 630 и постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 1052
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 187
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 630 "О порядке выезда за границу по служебным делам и мерах по усилению контроля за расходованием валютных средств на заграничные командировки" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 29, ст. 352);
2)  постановление  Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 1052 "О внесении изменения и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 630" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 38, ст. 326).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шілдедегi N 630 және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 шiлдедегі N 1052 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 187 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қызмет бабымен шетелге шығудың тәртібi және шетелдiк iссапарларға валюта қаражатының жұмсалуын бақылауды күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 630  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 29, 352-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шілдедегі N 630 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 шiлдедегi N 1052  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 38, 326-құжат).
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі