О Кожамжарове Т.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2005 года N 198
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кожамжарова Темирболата Жанайдаровича председателем Комитета по организации правовой помощи и оказанию юридических услуг населению Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Т.Ж.Қожамжаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 наурыздағы N 198 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Темірболат Жанайдарұлы Қожамжаров Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі халыққа құқықтық көмек және заңгерлік қызмет көрсетуді ұйымдастыру комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі