О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 206
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 марта 2005 года N 206
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184 "О создании Межведомственного совета по совершенствованию государственной статистики".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 1984 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1998 года N 412".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2000 года N 1487 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2001 года N 320 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 326 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2002 года N 1277 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2003 года N 409 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2003 года N 1005 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 104 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2004 года N 665 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 206 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2005 жылғы 4 наурыздағы
N 206 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тiзiмi
1. "Мемлекеттік статистиканы жетілдіру жөнiндегi ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 1184  қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 1184 қаулысына өзгерiстер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 6 мамырдағы N 412 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 1984  қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 1184 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 2 қазандағы N 1487  қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шілдедегi N 1184 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 наурыздағы N 320  қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегі N 1184 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 326  қаулысы .
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шілдедегі N 1184 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 желтоқсандағы N 1277  қаулысы .
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 1184 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 сәуірдегi N 409  қаулысы .
8. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шілдедегi N 1184 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2003 жылғы 30 қыркүйектегi N 1005  қаулысы .
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi  N 1184 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 104  қаулысы .
10. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 1184 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 17 шiлдедегi N 665  қаулысы .