О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2005 года N 222
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461
В соответствии со  статьей 20 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан"   ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 527) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденный вышеназванным Указом:
Мынбаева                - Заместителя Премьер-Министра
Сауата Мухаметбаевича     Республики Казахстан - Министра
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместителем
председателя;
в строке:
"Храпунов Виктор Вячеславович - аким города Алматы" слова "города Алматы" заменить словами "Восточно-Казахстанской области";
вывести из состава указанной Комиссии Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 наурыздағы N 222 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына
өзгерiстер енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының  20-бабына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасының iске асырылуын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссия құру туралы" 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 527-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының iске асырылуын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның құрамына:
Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы       Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия
және сауда министрі, төрағаның
орынбасары
енгiзiлсiн;
"Храпунов Виктор Вячеславович - Алматы қаласының әкiмi" деген жолдағы "Алматы қаласының" деген сөздер "Шығыс Қазақстан облысының" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген құрамнан Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдiұлы шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi