Об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения здания по улице М. Горького, 123 в городе Кокшетау
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2005 года N 228
В соответствии со  статьей 5  Закона Республики Казахстан "Об охране и использовании историко-культурного наследия" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима Акмолинской области, согласованное с Министерством культуры, информации и спорта Республики Казахстан, об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения здания, расположенного по адресу: город Кокшетау, улица М. Горького, 123, в связи со сложившейся чрезвычайной ситуацией.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Көкшетау қаласындағы M. Горький көшесi, 123-те орналасқан ғимаратты жергiлiктi маңызы бар тарих және мәдениет ескерткiштерi тiзiмiнен алып тастау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 наурыздағы N 228 Қаулысы
"Тарихи-мәдени мұраны қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  5-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ақмола облысы әкiмiнiң қалыптасқан төтенше жағдайға байланысты Көкшетау қаласы, М.Горький көшесі, 123 мекен-жайы бойынша орналасқан ғимаратты жергiлiктi маңызы бар тарих және мәдениет ескерткiштерi тiзiмiнен алып тастау туралы Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі