О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2005 года N 237
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года N 590 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам ратификации Республикой Казахстан Киотского протокола к Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и выполнения обязательств Республики Казахстан по Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2001 года N 831 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года N 590";
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2002 года N 640 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года N 590".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiнің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 наурыздағы N 237 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Ауа райының өзгеруi туралы Бас Конвенциясына Киот хаттамасын Қазақстан Республикасының бекiтуi және Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Ауа райының өзгеруi туралы Бас Конвенциясы бойынша Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 сәуiрдегi N 590  қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 сәуiрдегi N 590 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 16 маусымдағы N 831  қаулысы ;
3) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 сәуiрдегi N 590 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 13 маусымдағы N 640  қаулысы .
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi