О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2005 года N 240
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие изменения:
в приложении 84 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5, строки, порядковый номер 3, считать порядковым номером 6;
графу 5, строки, порядковый номер 6, считать порядковым номером 3.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 наурыздағы N 240 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 84-қосымшасында:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 3-жолдың 5-бағаны реттiк нөмiрi 6 деп саналсын;
реттiк нөмiрi 6-жолдың 5-бағаны реттік нөмiрi 3 деп саналсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі