О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 и от 24 февраля 2000 года N 288
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года N 248. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 "Об упорядочении эксплуатации служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 23-24, ст.228):
в Нормативе положенности служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"2 Администрация Руководитель Администрации Президента        1
Президента    Секретарь Совета Безопасности                1
Помощник Президента                          1
Первый Заместитель Руководителя
Администрации Президента                     1
Заместитель Руководителя
Администрации Президента                     1
Начальник Канцелярии Президента              1
Пресс-секретарь Президента                   1
Шеф протокола Президента                     1
Руководитель представительства
Президента в Парламенте                      1
Гостевые                                         25
Транспортное обслуживание в городе
Алматы                                      15
14";
в строке, порядковый номер 3:
графу 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"Руководитель ведомства";
графу 4 дополнить цифрой "1";
в строке, порядковый номер 6:
графу 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"Секретарь и члены Центральной избирательной комиссии";
графу 5 дополнить цифрой "1";
строки, порядковые номера 8 и 9, изложить в следующей редакции:
"8 Верховный     Председатель Верховного Суда                 1
Суд           Председатель коллегии Верховного Суда        1
Судьи Верховного Суда                        1 ед.
на 3
Руководитель аппарата Верховного Суда        1
Заместитель руководителя аппарата
Верховного Суда                              1
9  Областные и   Председатель суда                            1
приравненные  Председатель коллегии суда                   1
к ним суды
Районные и    Председатель суда                            1
приравненные
к ним суды                                                   ";

Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 және 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы N 248 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтік жеңіл автомобильдердi пайдалануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 663 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 23-24, 228-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлiк қызметiн көрсету үшiн қызметтік жеңіл автомобильдердiң тиiстілiк нормативінде:
реттiк нөмiрi 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2 Президент Президент Әкiмшiлiгiнiң Басшысы 1
Әкiмшiлiгi Қауiпсiздiк Кеңесiнiң хатшысы 1
Президенттің көмекшiсі 1
Президент Әкiмшілігi Басшысының
бiрiншi орынбасары 1
Президент Әкiмшілігі Басшысының
орынбасары 1
Президент Кеңсесiнiң бастығы 1
Президенттiң Баспасөз хатшысы 1
Президенттің Протокол бастығы 1
Президенттiң Парламенттегi өкілдігінің
басшысы 1
Қонақтарға арналған 25
Алматы қаласында көліктік қызмет көрсету 15 14";
реттiк нөмiрi 3-жолда:
3-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ведомство басшысы";
4-баған "1" деген санмен толықтырылсын;
peттiк нөмiрi 6-жолда:
3-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Орталық сайлау комиссиясының хатшысы және мүшелерi";
5-баған "1" деген санмен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 8 және 9-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"8 Жоғарғы Сот Жоғарғы Соттың Төрағасы 1
Жоғарғы Сот алқасының төрағасы 1
Жоғарғы Соттың судьялары 3-еуiне 1 бiрлiк
Жоғарғы Сот аппаратының басшысы 1
Жоғарғы Сот аппараты басшысының
орынбасары 1
9 Облыстық Сот төрағасы 1
және оларға Сот алқасының төрағасы 1
теңесті-
рілген
соттар
Аудандық Сот төрағасы 1
және оларға
теңестi-
рілген
соттар ";

строку, порядковый номер 12, дополнить подпунктами 3) и 4) следующего содержания:
"3) межрегиональные      Начальник                      1
4) на территории СЭЗ     Начальник                      1";
в графе 2 строки, порядковый номер 13:
после слов "Канцелярия Премьер-Министра" дополнить абзацем следующего содержания:
"Аппараты Сената и Мажилиса Парламента";
после слов "Счетный комитет" дополнить абзацем следующего содержания:
"Конституционный Совет";
после слов "Генеральная прокуратура" дополнить абзацем следующего содержания:
"Центральная избирательная комиссия";
слова "Гос.ком. по борьбе с коррупцией" исключить;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных автомобилей для транспортного обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета":
в заголовке, тексте слова "автомобилей для транспортного" заменить словами "транспортных средств для";
пункт 1 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) табель положенности специального водного транспорта.", (согласно приложению к настоящему постановлению);
1) в Табеле положенности специальных автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова "автомобилей для транспортного" заменить словами "транспортных средств для";
раздел "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Технологи-   Обеспечение         Управления Комитета
ческая       производствен-      транспортного контроля:
ного процесса,      Акмолинское                  4
осуществление       Актюбинское                  5
контроля на:        Алматинское                  6
автомобильном       Атырауское                   5
транспорте и        Восточно-Казахстанское       6
автодорогах;        Жамбылское                   5
водном транс-       Западно-Казахстанское        5
порте (проведение   Карагандинское               5
осмотров с целью    Кызылординское               4
обеспечения         Костанайское                 5
безопасности судо-  Мангистауское                4
ходства, техничес-  Павлодарское                 6
кого освидетельст-  Северо-Казахстанское         5
вования судов,      Южно-Казахстанское           6
береговых объектов, город Астана                 4
гидросооружений,    город Алматы                 3
портов, пристаней,
затонов, баз-
стоянок для мало-
мерных и рыболо-
вецких  судов и
т.д.);
железнодорожном
транспорте
(проведение техни-
ческого освидетель-
ствования верхнего
строения пути,
магистральных,
станционных и иных
технологических
путей, инженерных
сооружений и т.д.)                                  ";
раздел "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" исключить;
раздел "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
Оперативная  Для осуществления   Территориальные
государственного    управления охраны
контроля в области  окружающей среды:
охраны окружающей   областные                    11
среды и использо-   городов Астаны,
вания природных     Алматы                       2";
ресурсов
в разделе "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
по тексту слова "АЧС" и "Агентства" заменить словами "МЧС" и "Министерства";
раздел "Министерство юстиции Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Верховный Суд Республики Казахстан
Оперативная  Для выезда на       Областные и прирав-
выездные суды       ненные к ним суды            1
районные и приравненные
к ним суды,
судебные участки             1";
раздел "Министерство финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство финансов Республики Казахстан
Оперативная  Для оперативной     Комитет казначейства
работы с банками    Министерства финансов        1
и подразделениями   Департаменты казначейства
Казначейства        по областям:
Акмолинской                  2
Актюбинской                  2
Алматинской                  2
Атырауской                   1
Восточно-Казахстанской       2
Жамбылской                   1
Западно-Казахстанской        2
Карагандинской               2
Костанайской                 2
Кызылординской               1
Мангистауской                1
Павлодарской                 2
Северо-Казахстанской         2
Южно-Казахстанской           2
по городу Астане             2
по городу Алматы             2
Опера-       Для проведения      Налоговые комитеты по
тивная       налоговых проверок  областям                     3
налогоплательщиков, Налоговый комитет по
взаимодействия с    городу Астане                2
банками             Налоговый комитет по
городу Алматы                3
Налоговые комитеты по
городам                      2
Налоговые комитеты по
районам                      2
Комитет таможенного контроля
Оператив-    Для оперативной и   Комитет таможенного
ная          профилактической    контроля                     2
работы              Департаменты таможенного
контроля по областям         4
Таможни                      3
Таможенные посты             2";
раздел "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Опера-       Для проведения      Комитет по водным
тивная       инспекционного и    ресурсам для бассейновых
оперативного        водохозяйственных
управления водными  управлений                   32
ресурсами
Техноло-     Для проведения      Управления сельского
гическая     инспекционного и    хозяйства:
оперативного        Акмолинское                  21
управления хозяй-   Актюбинское                  18
ствующих субъек-    Алматинское                  35
тов                 Атырауское                   13
Восточно-Казахстанское       35
Жамбылское                   25
Западно-Казахстанское        35
Карагандинское               31
Костанайское                 35
Кызылординское               15
Мангистауское                11
Павлодарское                 35
Северо-Казахстанское         21
Южно-Казахстанское           23
города Астаны                 3
города Алматы                 6
Юго-Восточное зональное
управление                   11
Северо-Западное зональное
управление                   23
Опера-       Для осуществления   Управления Комитета
тивная       контроля за живот-  лесного и охотничьего
ным и растительным  хозяйства:
миром и особо       Акмолинское                  13
охраняемыми при-    Актюбинское                   6
родными территори-  Алматинское                  11
ями, борьбы с бра-  Атырауское                    6
коньерством         Восточно-Казахстанское       11
Жамбылское                    7
Западно-Казахстанское         7
Карагандинское                9
Костанайское                  9
Кызылординское                6
Мангистауское                 6
Павлодарское                  8
Северо-Казахстанское          9
Южно-Казахстанское            8
Опера-       Осуществление       Территориальные бассейновые
тивная       охраны рыбных       управления рыбного хозяйства
ресурсов на водо-   и инспекций Комитета рыбного
емах республики,    хозяйства:
выполнение госу-    Урало-Каспийское меж-        67
дарственных конт-   областное
рольных и надзор-   Балхаш-Алакольское           24
ных функций за      межобластное
воспроизводством    Зайсан-Иртышское меж-        22
и использованием    областное
рыбных ресурсов и   Арало-Сырдарьинское
других водных       межобластное                 13
животных и веде-    Акмолинское областное         5
нием рыбного хо-    Актюбинское областное         4
зяйства; проведе-   Жамбылское областное          4
ние научных иссле-  Костанайское областное        4
дований в области   Карагандинское областное      4
рыбного хозяйства   Северо-Казахстанское
областное                     4";
дополнить разделами следующего содержания:
"Министерство  энергетики  и  минеральных ресурсов  Республики Казахстан
Техноло-     Для осуществления   Территориальные
гическая     контроля за объек-  управления геологии и
тами недропользо-   недропользования Комитета
вания               геологии и
недропользования:
Восточно-Казахстанское       4
Западно-Казахстанское        7
Северо-Казахстанское         4
Центрально-Казахстанское     6
Южно-Казахстанское           7
Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
Специа-      Для оперативной и   Областные управления по
льная        профилактической    информатизации и связи:
работы, оборудован-
ный специальным
радиолокационным
оборудованием:      Акмолинское                  2
Актюбинское                  1
Алматинское                  2
Атырауское                   1
Восточно-Казахстанское       2
Жамбылское                   1
Западно-Казахстанское        1
Карагандинское               2
Кызылординское               1
Костанайское                 1
Мангистауское                1
Павлодарское                 1
Северо-Казахстанское         1
Южно-Казахстанское           1";

реттiк нөмiрi 12-жол мынадай мазмұндағы 3) және 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) өңiраралық Бастық 1
4) АЭА аумағында Бастық 1";
реттiк нөмiрi 13-жолдың 2-бағанында:
"Премьер-Министрдiң Кеңсесi" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Парламент Сенатының және Мәжілiсiнiң Аппараттары";
"Есеп комитетi" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Конституциялық Кеңес";
"Бас прокуратура" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Орталық сайлау комиссиясы";
"Сыбайлас жемқорлықпен күрес жөнiндегi мем.комитет" деген сөздер алынып тасталсын;
2) "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге көлiктiк қызмет көрсетуге арналған арнайы автомобильдердi пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысында :
тақырыбындағы, мәтiнiндегi "көлiктік" деген сөз алынып тасталсын, "автомобильдердi", "автомобильдердiң" деген сөздер "көлiк құралдарын", "көлiк құралдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) арнайы су көлігінiң тиесілілік табелi." (осы қаулыға қосымшаға сәйкес);
1) көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарына көлiктік қызмет көрсетуге арналған арнайы автомобильдердiң тиесілілiк табелiнде:
тақырыбындағы "көлiктiк" деген сөз алынып тасталсын, "автомобильдердiң" деген сөз "көлiк құралдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
Техноло- Өндiрiстiк процестi қамтамасыз Көлiктiк бақылау
гиялық ету, мыналарда: комитетiнiң
автомобиль көлiгі мен басқармалары:
автожолдарда; Ақмола 4
су көлiгiнде (кеме қатынасының Ақтөбе 5
қауiпсiздiгiн, кемелердi, Алматы 6
жағалаудағы объектiлердi, Атырау 5
гидроқұрылыстарды, Шығыс Қазақстан 6
кемежайларды, жағыстарды, Жамбыл 5
кеметұрақтарды, шағын көлемдi Батыс Қазақстан 5
және балық аулайтын кемелерге Қарағанды 5
арналған база-тұрақтарды және Қызылорда 4
т.б. техникалық куәландыруды Қостанай 5
қамтамасыз ету мақсатында Маңғыстау 4
тексерiп қарауды жүргiзу); Павлодар 6
темiр жол көлiгiнде (жолдың Солтүстік Қазақстан 5
жоғарғы қабатын, магистральдық, Оңтүстік Қазақстан 6
станциялық және өзге де Астана қаласы 4
технологиялық жолдарды, Алматы қаласы 3
инженерлiк құрылыстарды және
т.б. техникалық куәландыруды
жүргізу) бақылауды жүзеге асыру ";
мемлекеттік тілдегi мәтiнде "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігi" деген бөлiм алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
Жедел Қоршаған ортаны қорғау және Аумақтық
табиғи ресурстарды пайдалану басқармалар:
саласындағы мемлекеттiк Облыстық 11
бақылауды жүзеге асыру үшiн Астана, Алматы
қалалары қоршаған
ортаны қорғау 2";
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгі" деген бөлiмде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі";
мәтiн бойынша "ТЖА" және "Агенттiктiң" деген сөздер "ТЖМ" және "Министрлiктің" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Жедел Көшпелi соттарға шығу үшiн Облыстық және
оларға теңестi-
рiлген соттар 1
аудандық және
оларға теңестi-
рілген соттар,
сот учаскелерi 1";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
Жедел Банктермен және Қаржы министрлi-
Қазынашылық бөлiмшелерiмен гiнiң Қазынашылық
жедел жұмыс iстеу үшiн комитетi 1
Облыстар бойынша
Қазынашылық
департаменттерi:
Ақмола 2
Ақтөбе 2
Алматы 2
Атырау 1
Шығыс Қазақстан 2
Жамбыл 1
Батыс Қазақстан 2
Қарағанды 2
Қостанай 2
Қызылорда 1
Маңғыстау 1
Павлодар 2
Солтүстiк Қазақстан 2
Оңтүстiк Қазақстан 2
Астана қаласы
бойынша 2
Алматы қаласы
бойынша 2
Жедел Салық төлеушiлерге салықтық Облыстар бойынша
тексеру жүргiзу, банктермен Салық комитеттерi 3
өзара iс-әрекет жасау үшiн Астана қаласы
бойынша
Салық комитетi 2
Алматы қаласы
бойынша
Салық комитетi 3
қалалар бойынша
Салық комитеттерi 2
аудандар бойынша
Салық комитеттерi 2
Кедендiк бақылау комитетi
Жедел Жедел және алдын алу Кедендiк бақылау
жұмысы үшiн комитетi облыстар
бойынша 2
Кедендік бақылау
департаменттерi 4
Кедендер 3
Кеден бекеттерi 2";
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Жедел Су ресурстарын инспекциялық Бассейндік су
және жедел басқаруды жүргізу шаруашылығы
үшін басқармалары үшін
Cу ресурстары
комитетi 32
Техно- Шаруашылық жүргiзушi Ауыл шаруашылығы
логия- субъектілердi инспекциялық басқармалары:
лық және жедел басқаруды жүргiзу Ақмола 21
үшiн Ақтөбе 18
Алматы 35
Атырау 13
Шығыс Қазақстан 35
Жамбыл 25
Батыс Қазақстан 35
Қарағанды 31
Қостанай 35
Қызылорда 15
Маңғыстау 11
Павлодар 35
Солтүстiк Қазақстан 21
Оңтүстiк Қазақстан 23
Астана қаласы 3
Алматы қаласы 6
Оңтүстiк-Шығыс
аймақтық басқармасы 11
Солтүстік-Батыс
аймақтық басқармасы 23
Жедел Жануарлар мен өсiмдiктер Орман және аңшылық
әлемiн және ерекше шаруашылығы
қорғалатын табиғи аумақтарды комитетінiң
бақылауды, браконьерлiкке басқармалары:
қарсы күрестi жүзеге асыру Ақмола 13
үшін Ақтөбе 6
Алматы 11
Атырау 6
Шығыс Қазақстан 11
Жамбыл 7
Батыс Қазақстан 7
Қарағанды 9
Қостанай 9
Қызылорда 6
Маңғыстау 6
Павлодар 8
Солтүстiк Қазақстан 9
Оңтүстік Қазақстан 8
Жедел Республиканың су Балық шаруашылығы
тоғандарындағы балық комитетiнiң
ресурстарын қорғауды жүзеге аумақтық Балық
асыру, балық ресурстары мен шаруашылығының
басқа су жануарларын бассейндiк
молықтыруды және басқармалары
пайдалануды және балық мен инспекциялары:
шаруашылығын жүргiзудi Жайық-Каспий
мемлекеттік бақылау және облысаралық 67
қадағалау функцияларын Балқаш-Алакөл
орындау; балық облысаралық 24
шаруашылығы саласында Зайсан-Ертiс
ғылыми зерттеулер жүргiзу облысаралық 22
Арал-Сырдария
облысаралық 13
Ақмола облыстық 5
Ақтөбе облыстық 4
Жамбыл облыстық 4
Қостанай облыстық 4
Қарағанды облыстық 4
Солтүстік
Қазақстан облыстық 4";
мынадай мазмұндағы бөлiмдермен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
Техно- Жер қойнауын пайдалану Геология және
логия- объектiлерiн бақылауды жер қойнауын
лық жүзеге асыру үшін пайдалану комите-
тiнiң аумақтық
геология және жер
қойнауын пайдалану
басқармалары:
Шығыс Қазақстан 4
Батыс Қазақстан 7
Солтүстiк Қазақстан 4
Орталық Қазақстан 6
Оңтүстік Қазақстан 7
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігi
Арнайы Арнайы радиолокациялық Облыстық ақпарат-
жабдықпен жабдықталған тандыру және
жедел және алдын алу байланыс
жұмысы үшiн: басқармалары:
Ақмола 2
Ақтөбе 1
Алматы 2
Атырау 1
Шығыс Қазақстан 2
Жамбыл 1
Батыс Қазақстан 1
Қарағанды 2
Қызылорда 1
Қостанай 1
Маңғыстау 1
Павлодар 1
Солтүстік Қазақстан 1
Оңтүстiк Қазақстан 1";

2) в Табеле положенности специальных автомобилей для транспортного обслуживания государственных учреждений,  подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова "автомобилей для транспортного" заменить словами "транспортных средств для";
в разделе "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)";
в разделе "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
в строках, порядковые номера 3 и 4:
графы 3 и 4 изложить в следующей редакции:
"по городу Астане      7
по городу Алматы       5";
в разделе "Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
в разделе "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" в графах 3 и 4:
строку "Учреждения по охране лесов и животного мира 2" заменить строкой следующего содержания:
"Государственные лесные природные резерванты, их филиалы   2";
строку "Бассейновые управления по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства 4" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство    2".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2005 года N 248
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2000 года N 288
Табель положенности специального
водного транспорта
Наи-
мено-
вание
Функцио-
нальное
назначение
Государственные учреждения, имеющие право использования специального
водного транспорта
Предельное количество
специального водного
транспорта
Морс-
кого
Реч-
ного
Мало-
мерно-
го
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Спе-
циа-
льный
Обеспечение производствен- ного процесса и
осуществление
контроля на водном
транспорте
(проведение
технического
освидетельство-
вания судов, береговых объектов гидро-
сооружений,
портов, пристаней,
затонов, баз-
стоянок для
маломерных и
рыбопромысловых
судов и т.д.)
Территориальные управления
транспортного
контроля Комитета
транспортного
контроля:
Акмолинское
-
-
1
Актюбинское
-
-
1
Алматинское
-
1
2
Атырауское
1
-
1
Восточно-
Казахстанское
-
4
2
Жамбылское
-
1
1
Западно-
Казахстанское
-
1
1
Карагандинское
-
-
2
Кызылординское
-
-
1
Костанайское
-
-
1
Мангистауское
-
2
1
Павлодарское
-
-
1
Северо-
Казахстанское
-
-
1
Южно-Казахстанское
-
-
1
город Астана
1
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Спе-
циаль-
ный
Осуществление
охраны рыбных
ресурсов на
водоемах рес-
публики, выпол-
нение государ-
ственных
контрольных и
надзорных
функций за вос-
производством
и использова-
нием рыбных ресурсов и
других водных
животных и
ведением рыбно-
го хозяйства;
проведение научных иссле-
дований в об-
ласти рыбного
хозяйства.
Территориальные
бассейновые управ-
ления рыбного хо-
зяйства и инспек-
ций Комитета рыб-
ного хозяйства:
Урало-Каспийское
межобластное
7
33

2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерге көлiктiк қызмет көрсетуге арналған арнайы автомобильдердiң тиесілiлiк табелiнде:
тақырыбындағы "көлiктiк" деген сөз алынып тасталсын, "автомобильдердiң" деген сөз "көлiк құралдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi" деген бөлiмде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгi (қаржы полициясы)";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 3 және 4-жолдарда:
3 және 4-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласы бойынша 7
Алматы қаласы бойынша 5";
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігі" деген бөлiмде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi";
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі" деген бөлiмдегі 3 және 4-бағандарда:
"Ормандарды және жануарлар әлемiн қорғау жөнiндегi мекемелер 2" деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"Мемлекеттiк орман табиғи резерванттары, олардың филиалдары
2";
"Балық запастарын қорғау және балық аулауды peттeу жөнiндегi бассейндiк басқармалар 4" деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Сандықтау оқу-өндiрiстiк орман шаруашылығы 2".
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 18 наурыздағы
N 248 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2000 жылғы 24 ақпандағы
N 288 қаулысымен
бекiтiлген
Арнайы су көлігiнiң тиесілілiк табелi
Атауы
Функционалдық
мақсаты
Арнайы су көлігін
пайдалануға құқығы
бар мемлекеттік
мекемелер
Арнайы су көлігінiң
шектi саны
Теңiз
Өзен
Шағын
көлемді
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігі
Арнайы
Өндiрiстiк
процесті
қамтамасыз
ету және су
көлiгiнде
бақылауды
жүзеге асыру
(кемелердi,
жағалаудағы
объектiлердi,
гидроқұры-
лыстарды,
кемежайларды,
жағыстарды,
кеметұрақ-
тарды, шағын
көлемдi және
балық аулай-
тын кемелерге
арналған
база-тұрақ-
тарды және
т.б. техника-
лық куәлан-
дыруды
жүргiзу)
Көлiктiк бақылау
комитетiнiң аумақ-
тық көлiктiк бақы-
лау басқармалары:
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
-
-
-
1
-
-
1
-
1
1
2
1
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
-
-
-
-
4
1
1
-
2
1
1
2
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
-
-
-
-
-
-
2
-
1
1
1
1
Солтүстiк
Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
Астана қаласы
-
-
-
-
-
-
1
1
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Арнайы
Республиканың
су тоғанда-
рында балық
ресурстарын
қорғауды
жүзеге асыру,
балық ресурс-
тары мен
басқа су
жануарларын
молықтыруды
және пайдала-
нуды және
балық шаруа-
шылығын
жүргізудi
мемлекеттiк
бақылау және
қадағалау
функцияларын
орындау;
балық шаруа-
шылығы сала-
сында ғылыми
зерттеулер
жүргiзу
Балық шаруашылығы-
ның аумақтық
бассейндiк басқар-
малары және Балық
шаруашылығы
комитетiнiң
инспекциялары:
Жайық-Каспий
облысаралық
Балқаш-Алакөл
облысаралық
7
-
33
12