О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1992 года N 327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2005 года N 330
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1992 года N 327 "Об утверждении Правил регистрации уставов (положений) религиозных объединений и о признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 15, ст. 247).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 14 сәуірдегі N 327 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі N 330 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Діни бірлестіктердің жарғыларын (ережелерін) тіркеу тәртібін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 14 сәуірдегі N 327 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 15, 247-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі