О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 351
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменений и дополнений в некоторые акты
Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2; 2001 г., N 4-5, ст. 43; 2002 г., N 26, ст. 272; N 45, ст. 445; 2003 г., N 12, ст. 130; N 16, ст. 160; 2004 г., N 13, ст. 166; N 21, ст. 267; 2004 г., N 27, ст. 344):
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
в строке "Аппарат Конституционного Совета Республики Казахстан" цифры "22" заменить цифрами "30";
в строке "Аппарат Счетного Комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета" цифры "31" заменить цифрами "61";
в приложении 3 к вышеназванному Указу:
в строке "Администраторы в областях, г. Астане, г. Алматы" цифры "2045" заменить цифрами "2335";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 317 "Об утверждении Реестра должностей политических государственных служащих и Правил порядка наложения дисциплинарных взысканий на политических государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 559; 2002 г., N 18, ст. 196; N 32, ст. 339; 2003 г., N 20, ст. 201; 2004 г., N 19, ст. 234; N 21, ст. 265; N 33, ст. 439):
в Реестре должностей политических государственных служащих, утвержденном вышеназванным Указом:
строку "Руководители аппаратов Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Верховного Суда Республики Казахстан, их заместители" дополнить словами "и руководитель аппарата Конституционного Совета Республики Казахстан";
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 4, ст. 48):
в Реестре должностей административных государственных служащих по категориям, утвержденном вышеназванным Указом:
в группе категорий Е:
в категории E-R-3 слово "отдела" заменить словами "структурного подразделения";

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 351 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр
актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар
енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат; 2001 ж., N 4-5, 43-құжат; 2002 ж., N 26, 272-құжат; N 45, 445-құжат; 2003 ж., N 12, 130-құжат; N 16, 160-құжат; 2004 ж., N 13, 166-құжат; N 21, 267-құжат; 2004 ж., N 27, 344-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң аппараты" деген жолда "22" деген сандар "30" деген сандармен ауыстырылсын;
"Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң аппараты" деген жолда "31" деген сандар "61" деген сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 3-қосымшада:
"Облыстардағы, Астана, Алматы қалаларындағы әкiмшiлер" деген жолда "2045" деген сандар "2335" деген сандармен ауыстырылсын;
2) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттік саяси қызметшілер лауазымдарының тiзілiмi мен мемлекеттік саяси қызметшілерге тәртіптiк жаза қолдану тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 317  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 58, 559-құжат; 2002 ж., N 18, 196-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 20, 201-құжат; 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 21, 265-құжат; N 33, 439-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтілген Мемлекеттiк саяси қызметшiлер лауазымдарының тiзілiмiнде:
"Қазақстан Республикасының Парламенті Сенаты және Мәжілiсi, Қазақстан Республикасының Жоғары Соты аппараттарының басшылары, олардың орынбасарлары" деген жол "және Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi аппаратының басшысы" деген сөздермен толықтырылсын;
3) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк әкiмшілiк қызметшілер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 4, 48-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтілген Мемлекеттік әкiмшілiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiнде:
E санатының тобында:
E-R-3 санатында "бөлiмнiң" деген сөз "құрылымдық бөлiмшенiң" деген сөздермен ауыстырылсын;

4) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям":
в заголовке, пунктах 1 и 3 слова "государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "органов противопожарной службы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
в заголовках приложений 1 и 2 к вышеназванному Указу:
слова "Агентства по чрезвычайным ситуациям" и "Агентства таможенного контроля" заменить соответственно словами "Министерства по чрезвычайным ситуациям" и "Комитета таможенного контроля Министерства финансов";
слова "Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)," исключить;
в заголовках приложений 3 и 4 к вышеназванному Указу:
слова "Агентства по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Министерства по чрезвычайным ситуациям";
слова "Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)," исключить;
в заголовке приложения 7 к вышеназванному Указу слово "государственной" заменить словом "органов";
в приложении 17 к вышеназванному Указу:
в заголовке слово "Агентства" заменить словом "Министерства";
в пунктах 2 и 4 в примечании слова "Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
дополнить приложениями 21, 22 и 23 следующего содержания, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему Указу;
5) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан":
в подпунктах 1), 6), 7) и 8) пункта 3 слова "государственной противопожарной службы" заменить словами "органов противопожарной службы";
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
в графе "Наименование должностей политических государственных служащих" после слов "Руководители аппаратов Сената и Мажилиса Парламента" дополнить словами ", Конституционного Совета";
в приложении 2 к вышеназванному Указу:
строку:
"Секретари
маслихатов
областей,

4) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әскери қызметшілерi, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігiнiң мемлекеттік өртке қарсы қызметi мен прокуратура органдарының қызметкерлерi лауазымдарының санаттары бойынша тiзілiмдерiн бекiту туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1283  Жарлығына :
тақырыбында, 1 және 3-тармақтарда "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң мемлекеттік өртке қарсы қызметі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi өртке қарсы қызмет органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 1 және 2-қосымшалардың тақырыбында:
"Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігiнiң" және "Кедендiк бақылау агенттігінiң" деген сөздер тиiсiнше "Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң" және "Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетінiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігінiң (қаржы полициясы)," деген сөздер алынып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 3 және 4-қосымшалардың тақырыбында:
"Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң" деген сөздер "Төтенше жағдайлар министрлігінiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттігiнiң (қаржы полициясы)," деген сөздер алынып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 7-қосымшаның тақырыбында:
"мемлекеттiк өртке қарсы қызмет" деген сөздер "өртке қарсы қызмет органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 17-қосымшада:
тақырыбында "жөнiндегі агенттігiнiң" деген сөздер "министрлiгiнiң" деген сөзбен ауыстырылсын;
ескертпедегі 2 және 4-тармақтарда "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы Жарлыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес мынадай мазмұндағы 21, 22 және 23-қосымшалармен толықтырылсын;
5) Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығына :
3-тармақтың 1), 6), 7) және 8) тармақшаларында "мемлекеттік өртке қарсы қызмет" деген сөздер "өртке қарсы қызмет органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Мемлекеттiк саяси қызметшілер лауазымдарының атауы" деген бағанда "Қазақстан Республикасының Парламентi Сенаты және Мәжiлiсi" деген сөздерден кейiн ", Конституциялық Кеңесi" деген сөздермен толықтырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 2-қосымшада:
мына:
", Облыстардың,
Астана және

городов    4,97  5,22  5,47  5,72  5,96 6,11 6,26  6,41  6,56  6,61 6,71
Астаны и
Алматы                                                                  ";
изложить в следующей редакции:
"Секретари
маслихатов
областей,
городов    5,40  5,67  5,94  6,21  6,48 6,64 6,80  6,97  7,13  7,18 7,29
Астаны и
Алматы                                                                  ";
в приложении 8 к вышеназванному Указу:
слова "Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)," исключить;
в заголовке слова "Агентства по чрезвычайным ситуациям" и "Агентства таможенного контроля" заменить соответственно словами "Министерства по чрезвычайным ситуациям" и "Комитета таможенного контроля Министерства финансов";
дополнить строкой и примечанием следующего содержания:
"C-SV-12*  1,99  2,00  2,01  2,02  2,03  2,04  2,06  2,08  2,10  2,11  2,12"
"Примечание * коэффициенты для исчисления должностных окладов и пособий для оздоровления сотрудников подразделения специального назначения "Сункар" Министерства внутренних дел Республики Казахстан, непосредственно участвующих в пресечении и локализации актов экстремизма и терроризма, массовых беспорядков и других особо опасных преступлений.";
в приложении 9 к вышеназванному Указу:
слова "Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)," исключить;
в заголовке слова "Агентства по чрезвычайным ситуациям" и "Агентства таможенного контроля" заменить соответственно словами "Министерства по чрезвычайным ситуациям" и "Комитета таможенного контроля Министерства финансов";
в приложениях 10 и 11 к вышеназванному Указу:
слова "Агентства по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)," исключить;
в заголовке слова "Агентства по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Министерства по чрезвычайным ситуациям";
в приложении 12 к вышеназванному Указу:
строку:
"C-SN-1   2,74  2,88  3,01  3,15  3,29  3,37  3,45  3,53  3,59  3,64  3,70"
изложить в следующей редакции:
"C-SN-1  4,56  4,81  4,90  4,92  4,95  5,02  5,09  5,16  5,21  5,26  5,31";
дополнить строками и примечанием следующего содержания:
"C-SN-2*  4,42  4,52  4,60  4,63  4,65  4,71  4,78  4,84  4,88  4,93  4,97
C-SN-3*   3,99  4,07  4,10  4,11  4,12  4,16  4,21  4,26  4,29  4,32  4,35
C-SN-4*   3,72  3,79  3,82  3,84  3,85  3,89  3,94  3,98  4,01  4,03  4,07

Алматы  4,97  5,22  5,47  5,72  5,96  6,11  6,26 6,41 6,56 6,61 6,71
қалалары
мәслихат-
тарының
хатшылары                                                        "
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстар,
Астана
және
Алматы  5,40  5,67  5,94  6,21  6,48  6,64  6,80 6,97 7,13 7,18 7,29
қалалары
мәслихат-
тарының
хатшылары                                                        ";
жоғарыда аталған Жарлыққа 8-қосымшада:
"Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігi (қаржы полициясы)," деген сөздер алынып тасталсын;
тақырыбында "Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігi" деген сөздер "Төтенше жағдайлар министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын және "Қылмыстық-атқару жүйесi комитеті" деген сөздерден кейiн ", Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитеті" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен және ескертпемен толықтырылсын:
"C-SV-12*  1,99  2,00  2,01  2,02  2,03  2,04  2,06  2,08  2,10 2,11  2,12"
"Ескертпе * экстремизм мен терроризм актiлерiнiң, жаппай тәртiпсiздiк пен басқа да аса қауіпті қылмыстардың жолын кесуге және оларды оқшаулауға тiкелей қатысатын Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлiмшесiнiң қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары мен сауықтыру жәрдемақыларын есептеу үшiн коэффициенттер.";
жоғарыда аталған Жарлыққа 9-қосымшада:
"Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттiгi (қаржы полициясы)," деген сөздер алынып тасталсын;
тақырыбында "Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігi" деген сөздер "Төтенше жағдайлар министрлігінiң" деген сөздермен ауыстырылсын және "Қылмыстық-атқару жүйесi комитеті" деген сөздерден кейiн ", Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi" деген сөздермен толықтырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 10 және 11-қосымшаларда:
"Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгi (қаржы полициясы)," деген сөздер алынып тасталсын;
тақырыбында "Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігiнiң" деген сөздер "Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 12-қосымшада:
мына:
"С-SN-1  2,74  2,88  3,01  3,15  3,29  3,37  3,45  3,53  3,59  3,64 3,70"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"С-SN-1  4,56  4,81  4,90  4,92  4,95  5,02  5,09  5,16  5,21  5,26 5,31";
мынадай мазмұндағы жолдармен және ескертпемен толықтырылсын:
C-SN-2*  4,42  4,52  4,60  4,63  4,65  4,71  4,78  4,84  4,88  4,93 4,97
С-SN-3*  3,99  4,07  4,10  4,11  4,12  4,16  4,21  4,26  4,29  4,32 4,35
С-SN-4*  3,72  3,79  3,82  3,84  3,85  3,89  3,94  3,98  4,01  4,03 4,07

C-SN-5*   3,46  3,53  3,54  3,56  3,57  3,59  3,62  3,66  3,69  3,71  3,74
C-SN-6*   2,37  2,43  2,44  2,45  2,46  2,50  2,52  2,55  2,58  2,59  2,61
C-SN-7*   2,29  2,34  2,35  2,36  2,38  2,40  2,43  2,45  2,47  2,49  2,51"
"Примечание * коэффициенты для исчисления должностных окладов и пособий для оздоровления сотрудников подразделения специального назначения "Сункар" Министерства внутренних дел Республики Казахстан, непосредственно участвующих в пресечении и локализации актов экстремизма и терроризма, массовых беспорядков и других особо опасных преступлений.";
в приложениях 14 и 22 к вышеназванному Указу в заголовках слово "государственной" заменить словом "органов";
в приложении 16 к вышеназванному Указу:
строки:
"C-NSC-7  1,25  1,31  1,38  1,44  1,50  1,54  1,58  1,61  1,65  1,66  1,69
C-NSC-8   1,12  1,18  1,23  1,29  1,34  1,38  1,41  1,44  1,48  1,49  1,51
C-NSC-9   1,00  1,05  1,10  1,15  1,20  1,23  1,26  1,29  1,32  1,33  1,35"
изложить в следующей редакции:
"C-NSC-7  1,30  1,37  1,43  1,50  1,56  1,60  1,64  1,68  1,72  1,73  1,76
C-NSC-8   1,17  1,23  1,29  1,35  1,40  1,44  1,47  1,51  1,54  1,56  1,58
C-NSC-9   1,10  1,16  1,21  1,27  1,32  1,35  1,39  1,42  1,45  1,46  1,49";
в приложении 18 к вышеназванному Указу:
в заголовке слова "Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
в приложении 24 к вышеназванному Указу:
в заголовке и пункте 1 слова "государственной противопожарной службы" заменить словами "органов противопожарной службы";
в приложении 28 к вышеназванному Указу:
в заголовке и пунктах 6 и 9 слово "государственной" заменить словом "органов";
дополнить приложением 32 следующего содержания, согласно приложению 4 к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2005 года, за исключением последних абзацев подпунктов 4) и 5) пункта 1, которые вводятся в действие с 25 февраля 2005 года.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
2005 года N
Приложение 21
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 января 2004 года
N 1283
РЕЕСТР
должностей сотрудников центрального аппарата Агентства
Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной
преступностью (финансовой полиции) по категориям
Председатель Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) (далее - Агентство), его первый заместитель и заместители
C-FP-1
Руководитель аппарата
C-FP-2
Начальник департамента
C-FP-3
Заместитель руководителя аппарата
Первый заместитель начальника департамента
Заместитель начальника департамента
Начальник управления Агентства
Советник первого руководителя центрального аппарата
Пресс-секретарь
C-FP-4
Начальник управления департамента
Заместитель начальника управления Агентства
C-FP-5
Заместитель начальника управления департамента
Начальник отдела департамента
Начальник отдела управления Агентства
C-FP-6
Заместитель начальника отдела департамента
Начальник отдела управления департамента
Помощник первого руководителя центрального аппарата
C-FP-7
Старший следователь (инспектор) по особо важным делам
C-FP-8
Старший следователь (инспектор)
C-FP-9
Следователь (инспектор)
C-FP-10
Младший инспектор
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
2005 года N
Приложение 22
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 января 2004 года
N 1283
РЕЕСТР
должностей сотрудников областных (городов
республиканского значения) территориальных органов
Агентства Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной преступностью
(финансовой полиции) по категориям
C-FPO-1
Руководитель территориального органа
C-FPO-2
Заместитель руководителя территориального органа
C-FPO-3
Начальник управления территориального органа
C-FPO-4
Заместитель начальника управления территориального органа
Начальник отдела территориального органа
C-FPO-5
Заместитель начальника отдела территориального органа
Начальник отдела управления территориального органа
C-FPO-6
Заместитель начальника отдела управления территориального органа
Начальник отделения территориального органа
C-FPO-7
Старший следователь (инспектор) по особо важным делам
C-FPO-8
Старший следователь (инспектор)
C-FPO-9
Следователь (инспектор)
C-FPO-10
Младший инспектор
Сотрудник-водитель
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
2005 года N
Приложение 23
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 января 2004 года
N 1284
РЕЕСТР
должностей сотрудников учебных заведений Агентства
Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью
(финансовой полиции) по категориям
C-FPU-1
Начальник академии
C-FPU-2
Заместитель начальника академии
C-FPU-3
Начальник факультета академии
C-FPU-4
Начальник кафедры академии
Начальник отдела академии
Заместитель начальника факультета
Профессор
C-FPU-5
Заместитель начальника кафедры академии
Заместитель начальника отдела академии
Доцент
C-FPU-6
Старший преподаватель академии
Старший научный сотрудник академии
C-FPU-7
Преподаватель академии
Научный сотрудник академии
Начальник курса
Секретарь ученого совета
C-FPU-8
Заместитель начальника курса
Младший научный сотрудник академии
C-FPU-9
Старший инспектор
C-FPU-10
Инспектор
C-FPU-11
Младший инспектор
C-FPU-12
Сотрудник-водитель
Приложение 4
к Указу Президента
Республики Казахстан
2005 года N
Приложение 32
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 января 2004 года
N 1284
Коэффициенты
для исчисления должностных окладов и пособий для оздоровления
сотрудников центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции), территориальных и специализированных органов финансовой полиции,
а также учебных и иных подведомственных учреждений

С-SN-5*  3,46  3,53  3,54  3,56  3,57  3,59  3,62  3,66  3,69  3,71 3,74
С-SN-6*  2,37  2,43  2,44  2,45  2,46  2,50  2,52  2,55  2,58  2,59 2,61
С-SN-7*  2,29  2,34  2,35  2,36  2,38  2,40  2,43  2,45  2,47  2,49 2,51"
"Ескертпе * экстремизм мен терроризм актілерiнiң, жаппай тәртiпсiздiк пен басқа да аса қауiптi қылмыстардың жолын кесуге және оларды оқшаулауға тiкелей қатысатын Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлiмшесi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары мен сауықтыру жәрдемақыларын есептеу үшiн коэффициенттер.";
жоғарыда аталған Жарлыққа 14 және 22-қосымшаларда тақырыптарындағы "мемлекеттiк өртке қарсы қызметiнiң" деген сөздер "өртке қарсы қызмет органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 16-қосымшада:
мына:
"C-NSC-7 1,25  1,31  1,38  1,44  1,50  1,54  1,58  1,61  1,65  1,66 1,69
С-NSC-8  1,12  1,18  1,23  1,29  1,34  1,38  1,41  1,44  1,48  1,49 1,51
С-NSC-9  1,00  1,05  1,10  1,15  1,20  1,23  1,26  1,29  1,32  1,33 1,35"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"C-NSC-7 1,30  1,37  1,43  1,50  1,56  1,60  1,64  1,68  1,72  1,73 1,76
С-NSC-8  1,17  1,23  1,29  1,35  1,40  1,44  1,47  1,51  1,54  1,56 1,58
С-NSC-9  1,10  1,16  1,21  1,27  1,32  1,35  1,39  1,42  1,45  1,46 1,49";
жоғарыда аталған Жарлыққа 18-қосымшада:
тақырыбында "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінің" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 24-қосымшада:
тақырыбында және 1-тармақта "мемлекеттік өртке қарсы қызмет", "мемлекеттік өртке қарсы қызметтің" деген сөздер тиісiнше "өртке қарсы қызмет органдары", "өртке қарсы қызмет органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 28-қосымшада:
тақырыбында және 6 және 9-тармақтарда "мемлекеттік өртке қарсы қызмет" және "мемлекеттік өртке қарсы қызметтің" деген сөздер "өртке қарсы қызмет органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы Жарлыққа 4-қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 32-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық 2005 жылғы 25 ақпаннан баста қолданысқа енгiзілетiн 1-тармақтың 4) және 5) тармақшаларының соңғы абзацтарын қоспағанда, 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2005 жылғы
N __ Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінiң
2004 жылғы 17 қаңтардағы
N 1283 Жарлығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттiгінiң
(қаржы полициясы) орталық аппараты қызметкерлерінің
санаттар бойынша лауазымдар
ТIЗIЛIМI
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінiң (қаржы полициясы) (бұдан әрi - Агенттік) төрағасы, оның бiрiншi орынбасары мен орынбасарлары
С-FР-1
Аппарат басшысы
С-FP-2
Департамент бастығы
С-FP-3
Аппарат басшысының орынбасары
Департамент бастығының бiрiншi орынбасары
Департамент бастығының орынбасары
Агенттік басқармасының бастығы
Орталық аппаратының бiрiншi басшысының кеңесшiсi
Баспасөз хатшысы
С-FP-4
Департаменттің басқарма бастығы
Агенттік басқармасы бастығының орынбасары
С-FP-5
Департамент басқармасы бастығының орынбасары
Департаменттің бөлiм бастығы
Агенттiктің басқармасының бөлiм бастығы
С-FP-6
Департаменттің бөлiм бастығының орынбасары
Департамент басқармасының бөлiм бастығы
Орталық аппараттың бiрiншi басшысының көмекшiсi
С-FP-7
Аса маңызды iстер жөнiндегi аға тергеушi (инспектор)
С-FP-8
Аға тергеушi (инспектор)
С-FP-9
Тергеушi (инспектор)
С-FP-10
Кiшi инспектор
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2005 жылғы
N __ Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінiң
2004 жылғы 17 қаңтардағы
N 1283 Жарлығына
22-қосымша
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінiң
(қаржы полициясы) облыстық (республикалық
маңызы бар қалалардың) аумақтық органдары
қызметкерлерiнiң санаттар бойынша лауазымдар
ТIЗІЛІМІ
С-FPO-1
Аймақтық органның басшысы
С-FPO-2
Аймақтық орган басшысының орынбасары
С-FPO-3
Аумақтық органның басқарма бастығы
С-FPO-4
Аумақтық органның басқармасы бастығының орынбасары
Аумақтық органның бөлiм бастығы
С-FPO-5
Аумақтық органның бөлiмi бастығының орынбасары
Аумақтық орган басқармасының бөлiм бастығы
С-FPO-6
Аумақтық органның басқармасы бөлiм бастығының орынбасары
Аумақтық орган бөлiмшесiнiң бастығы
С-FРО-7
Аса маңызды iстер жөнiндегi аға тергеушi (инспектор)
С-FPO-8
Аға тергеушi (инспектор)
С-ҒРО-9
Тергеушi (инспектор)
С-FPO-10
Кiшi инспектор
Жүргiзушi қызметкер
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2005 жылғы
N __ Жарлығына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінiң
2004 жылғы 17 қаңтардағы
N 1284 Жарлығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінiң
(қаржы полициясы) оқу орындары қызметкерлерiнiң
санаттар бойынша лауазымдар
ТIЗIЛIМI
С-FPU-1
Академия бастығы
C-FPU-2
Академия бастығының орынбасары
С-FPU-3
Академия факультетiнiң бастығы
С-FPU-4
Академия кафедрасының бастығы
Академия бөлiмiнiң бастығы
Факультет бастығының орынбасары
Профессор
С-FPU-5
Академия кафедрасы бастығының орынбасары
Академия бөлiмi бастығының орынбасары
Доцент
С-FPU-6
Академияның аға оқытушысы
Академияның аға ғылыми қызметкерi
С-FPU-7
Академияның оқытушысы
Академияның ғылыми қызметкерi
Курстың бастығы
Ғылыми кеңестiң хатшысы
С-FPU-8
Курс бастығының орынбасары
Академияның кiшi ғылыми қызметкерi
С-FPU-9
Аға инспектор
С-FPU-10
Инспектор
С-FPU-11
Кiшi инспектор
С-FPU-12
Жүргiзушi қызметкер
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2005 жылғы
N __ Жарлығына
4-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінiң
2004 жылғы 17 қаңтардағы
N 1284 Жарлығына
32-қосымша
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігiнiң
(қаржы полициясы) орталық аппараты, қаржы
полициясының аумақтық және мамандандырылған
органдары, сондай-ақ оқу және өзге ведомстволық
бағыныстағы мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық
жалақыларын және сауықтыру жәрдемақыларын
есептеу үшiн коэффициенттер

C-FP-1    3,07  3,22  3,38  3,53  3,68  3,78  3,87  3,96  4,05  4,08  4,14
C-FP-2    2,74  2,88  3,01  3,15  3,29  3,37  3,45  3,53  3,62  3,64  3,70
C-FP-3    2,45  2,57  2,70  2,82  2,94  3,01  3,09  3,16  3,23  3,26  3,31
C-FP-4    2,35  2,47  2,59  2,70  2,82  2,89  2,96  3,03  3,10  3,13  3,17
C-FP-5    2,18  2,29  2,40  2,51  2,62  2,68  2,75  2,81  2,88  2,90  2,94
C-FP-6    1,95  2,05  2,15  2,24  2,34  2,40  2,46  2,52  2,57  2,59  2,63
C-FP-7    1,75  1,84  1,93  2,01  2,10  2,15  2,21  2,26  2,31  2,33  2,36
C-FP-8    1,56  1,64  1,72  1,79  1,87  1,92  1,97  2,01  2,06  2,07  2,11
C-FP-9    1,40  1,47  1,54  1,61  1,68  1,72  1,76  1,81  1,85  1,86  1,89
C-FP-10   1,25  1,31  1,38  1,44  1,50  1,54  1,58  1,61  1,65  1,66  1,69
C-FPO-1   2,35  2,47  2,59  2,70  2,82  2,89  2,96  3,03  3,10  3,13  3,17
C-FPO-2   2,15  2,26  2,37  2,47  2,58  2,64  2,71  2,77  2,84  2,86  2,90
C-FPO-3   1,77  1,86  1,95  2,04  2,12  2,18  2,23  2,28  2,34  2,35  2,39
C-FPO-4   1,65  1,73  1,82  1,90  1,98  2,03  2,08  2,13  2,18  2,19  2,23
C-FPO-5   1,52  1,60  1,67  1,75  1,82  1,87  1,92  1,96  2,01  2,02  2,05
C-FPO-6   1,40  1,47  1,54  1,61  1,68  1,72  1,76  1,81, 1,85  1,86  1,89
C-FPO-7   1,25  1,31  1,38  1,44  1,50  1,54  1,58  1,61, 1,65  1,66  1,69
C-FPO-8   1,12  1,18  1,23  1,29  1,34  1,38  1,41  1,44, 1,48  1,49  1,51
C-FPO-9   1,00  1,05  1,10  1,15  1,20  1,23  1,26  1,29, 1,32  1,33  1,35
C-FPO-10  0,88  0,92  0,97  1,01  1,06  1,08  1,11  1,14  1,16  1,17  1,19
C-FPU-1   2,74  2,88  3,01  3,15  3,29  3,37  3,45  3,53  3,62  3,64  3,70
C-FPU-2   2,42  2,54  2,66  2,78  2,90  2,98  3,05  3,12  3,19  3,22  3,27
C-FPU-3   2,18  2,29  2,40  2,51  2,62  2,68  2,75  2,81  2,88  2,90  2,94
C-FPU-4   2,02  2,12  2,22  2,32  2,42  2,48  2,55  2,61  2,67  2,69  2,73
C-FPU-5   1,82  1,91  2,00  2,09  2,18  2,24  2,29  2,35  2,40  2,42  2,46
C-FPU-6   1,63  1,71  1,79, 1,87  1,96  1,00  2,05  2,10; 1,15  2,17  2,20
C-FPU-7   1,47  1,54  1,62  1,69  1,76  1,81  1,85  1,90  1,94  1,96  1,98
C-FPU-8   1,40  1,47  1,54  1,61  1,68  1,72  1,76  1,81  1,85  1,86  1,89
C-FPU-9   1,33  1,40  1,46  1,53  1,60  1,64  1,68  1,72  1,76  1,77  1,80
C-FPU-10  1,19  1,25  1,31  1,37  1,43  1,46  1,50  1,54  1,57  1,58  1,61
C-FPU-11  1,07  1,12  1,18  1,23  1,28  1,32  1,35  1,38  1,41  1,42  1,44
C-FPU-12  0,98  1,03  1,08  1,13  1,17  1,21  1,24  1,26  1,29  1,30  1,32

C-FP-1    3,07  3,22  3,38  3,53  3,68  3,78  3,87  3,96  4,05 4,08  4,14
C-FP-2    2,74  2,88  3,01  3,15  3,29  3,37  3,45  3,53  3,62 3,64  3,70
C-FP-3    2,45  2,57  2,70  2,82  2,94  3,01  3,09  3,16  3,23 3,26  3,31
C-FP-4    2,35  2,47  2,59  2,70  2,82  2,89  2,96  3,03  3,10 3,13  3,17
C-FP-5    2,18  2,29  2,40  2,51  2,62  2,68  2,75  2,81  2,88 2,90  2,94
C-FP-6    1,95  2,05  2,15  2,24  2,34  2,40  2,46  2,52  2,57 2,59  2,63
C-FP-7    1,75  1,84  1,93  2,01  2,10  2,15  2,21  2,26  2,31 2,33  2,36
C-FP-8    1,56  1,64  1,72  1,79  1,87  1,92  1,97  2,01  2,06 2,07  2,11
C-FP-9    1,40  1,47  1,54  1,61  1,68  1,72  1,76  1,81  1,85 1,86  1,89
C-FP-10   1,25  1,31  1,38  1,44  1,50  1,54  1,58  1,61  1,65 1,66  1,69
C-FPO-1   2,35  2,47  2,59  2,70  2,82  2,89  2,96  3,03  3,10 3,13  3,17
C-FPO-2   2,15  2,26  2,37  2,47  2,58  2,64  2,71  2,77  2,84 2,86  2,90
C-FPO-3   1,77  1,86  1,95  2,04  2,12  2,18  2,23  2,28  2,34 2,35  2,39
C-FPO-4   1,65  1,73  1,82  1,90  1,98  2,03  2,08  2,13  2,18 2,19  2,23
C-FPO-5   1,52  1,60  1,67  1,75  1,82  1,87  1,92  1,96  2,01 2,02  2,05
C-FPO-6   1,40  1,47  1,54  1,61  1,68  1,72  1,76  1,81  1,85 1,86  1,89
C-FPO-7   1,25  1,31  1,38  1,44  1,50  1,54  1,58  1,61  1,65 1,66  1,69
C-FPO-8   1,12  1,18  1,23  1,29  1,34  1,38  1,41  1,44  1,48 1,49  1,51
C-FPO-9   1,00  1,05  1,10  1,15  1,20  1,23  1,26  1,29, 1,32 1,33  1,35
C-FPO-10  0,88  0,92  0,97  1,01  1,06  1,08  1,11  1,14  1,16 1,17  1,19
C-FPU-1   2,74  2,88  3,01  3,15  3,29  3,37  3,45  3,53  3,62 3,64  3,70
C-FPU-2   2,42  2,54  2,66  2,78  2,90  2,98  3,05  3,12  3,19 3,22  3,27
C-FPU-3   2,18  2,29  2,40  2,51  2,62  2,68  2,75  2,81  2,88 2,90  2,94
C-FPU-4   2,02  2,12  2,22  2,32  2,42  2,48  2,55  2,61  2,67 2,69  2,73
C-FPU-5   1,82  1,91  2,00  2,09  2,18  2,24  2,29  2,35  2,40 2,42  2,46
C-FPU-6   1,63  1,71  1,79  1,87  1,96  1,00  2,05  2,10  1,15 2,17  2,20
C-FPU-7   1,47  1,54  1,62  1,69  1,76  1,81  1,85  1,90  1,94 1,96  1,98
C-FPU-8   1,40  1,47  1,54  1,61  1,68  1,72  1,76  1,81  1,85 1,86  1,89
C-FPU-9   1,33  1,40  1,46  1,53  1,60  1,64  1,68  1,72  1,76 1,77  1,80
C-FPU-10  1,19  1,25  1,31  1,37  1,43  1,46  1,50  1,54  1,57 1,58  1,61
C-FPU-11  1,07  1,12  1,18  1,23  1,28  1,32  1,35  1,38  1,41 1,42  1,44
C-FPU-12  0,98  1,03  1,08  1,13  1,17  1,21  1,24  1,26  1,29 1,30  1,32