О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1343
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2005 года N 377. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2009 года N 1689
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.10.2009 N 1689.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1343 "Об образовании Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации индустриально-инновационной политики" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 49 ст. 560) следующие изменения и дополнение:
ввести в состав Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации индустриально-инновационной политики утвержденный указанным постановлением:
Кравченко                    - первого вице-министра индустрии и
Ивана Михайловича              торговли Республики Казахстан,
заместителем председателя
Айтимову                     - Министра образования и науки
Бырганым Сариевну              Республики Казахстан
Амрина                       - председателя правления акционерного
Госмана Каримовича             общества "Национальный
инновационный фонд"
(по согласованию);
в строке "Мынбаев Сауат Мухаметбаевич - Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" после слов "Республики Казахстан" дополнить словами " - Министр индустрии и торговли Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича, Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича, Доминова Евгения Евгеньевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 сәуірдегі N 377 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 1689 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.27. N 1689 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Индустриялық-инновациялық саясатты iске асыру жөнiндегi үйлестiру кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1343 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 49, 560-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Индустриялық-инновациялық саясатты iске асыру жөнiндегi үйлестiру кеңесінің құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Кравченко              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Иван Михайлович          және сауда бiрiншi вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Әйтiмова               - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Бiрғаным Сарықызы        ғылым министрi
Әмiрин                 - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Ғұсман Кәрiмұлы          қоғамы басқармасының төрағасы (келiсiм
бойынша);
"Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары, төраға" деген жолда "Премьep-Министрiнiң орынбасары" деген сөздерден кейiн "- Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген құрамнан Жақсыбеков Әділбек Рыскелдiұлы, Құлекеев Жақсыбек Әбдiрахметұлы, Доминов Евгений Евгеньевич шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі