О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2005 года N 382
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих" следующее изменение:
абзац второй подпункта 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 сәуірдегі N 382 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Басқарушылар кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың 5) тармақшасының екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi Мыңбаев Сауат Мұхаметбайұлы;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі