Об утверждении нормативов затрат на единицу площади по видам продукции растениеводства на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2005 года N 407
В соответствии со  статьей 7  Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве"»Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормативы затрат на единицу площади по видам продукции растениеводства на 2005 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2005 года N 407
Нормативы затрат на единицу площади по видам
продукции растениеводства на 2005 год
1. Акмолинская область
Продукция
Норматив затрат
на 1 га - всего (тенге)
Нормативы
затрат
по трем видам
(заработная
плата,
ГСМ, семена)
на 1 га
(тенге)
при
упрощенной технологии
при
научно- обоснованной технологии
при
упрощенной
технологии
II зона степная
Пшеница

Өсiмдiк шаруашылығы өнiмдерiнiң түрлерi бойынша алқап бiрлiгiне жұмсалатын шығындардың 2005 жылға арналған нормативтерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 сәуірдегі N 407 Қаулысы
"Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының  7-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған өсiмдiк шаруашылығы өнiмдерiнiң түрлерi бойынша алқап бiрлiгiне жұмсалатын шығындардың 2005 жылға арналған нормативтерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 29 сәуiрдегі
N 407 қаулысымен
бекiтiлген
ӨСIМДIК ШАРУАШЫЛЫҒЫ ӨНIМДЕРIНIҢ ТҮРЛЕРI БОЙЫНША АЛҚАП
БIРЛIГIНЕ ЖҰМСАЛАТЫН ШЫҒЫНДАРДЫҢ 2005 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН
НОРМАТИВТЕРI
1. Ақмола облысы
Өнiм
1 гектарға жұмсалатын
шығындардың нормативi -
барлығы (теңге)
1 гектарға
жұмсалатын
(теңге)
шығындардың
(жалақы,
жанар-жағар
май материал-
дары, тұқым)
үш түрi
бойынша
нормативтерi
оңайлатылған
технология
жағдайында
ғылыми
негiзделген
технология
жағдайында
оңайлатылған
технология
жағдайында
II дала аймағы
Бидай