О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 1996 года N 256
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2005 года N 410
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 1996 года N 256 "Об упорядочении выплаты пособия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел за поднаем (наем) временного жилого помещения".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 ақпандағы N 256 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 сәуірдегі N 410 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына уақытша тұрғын үй-жайларды жалға алғаны (жалдағаны) үшiн жәрдемақы төлеудi реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 ақпандағы N 256  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі