О переименовании государственных учреждений - территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 423.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Министерства внутренних дел в департаменты внутренних дел городов Астаны, Алматы, областей и на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.12.2023 № 1195.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 17 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 мая 2005 года N 423
Перечень
переименуемых государственных учреждений - территориальных органов
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Главное управление внутренних дел города Астаны в Департамент внутренних дел города Астаны.
2. Главное управление внутренних дел Акмолинской области в Департамент внутренних дел Акмолинской области.
3. Управление внутренних дел Актюбинской области в Департамент внутренних дел Актюбинской области.
4. Главное управление внутренних дел города Алматы в Департамент внутренних дел города Алматы.
5. Главное управление внутренних дел Алматинской области в Департамент внутренних дел Алматинской области.
6. Управление внутренних дел Атырауской области в Департамент внутренних дел Атырауской области.
7. Главное управление внутренних дел Восточно-Казахстанской области в Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской области.
8. Управление внутренних дел Жамбылской области в Департамент внутренних дел Жамбылской области.
9. Управление внутренних дел Западно-Казахстанской области в Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области.
10. Главное управление внутренних дел Карагандинской области в Департамент внутренних дел Карагандинской области.
11. Управление внутренних дел Кызылординской области в Департамент внутренних дел Кызылординской области.
12. Главное управление внутренних дел Костанайской области в Департамент внутренних дел Костанайской области.
13. Управление внутренних дел Мангистауской области в Департамент внутренних дел Мангистауской области.

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiн қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N 423 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерi Iшкi iстер министрлiгiнiң Астана, Алматы қалаларының, облыстардың және көлiктегi iшкi iстер департаменттерi болып қайта аталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.12.2023 № 1195 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы 2005 жылғы 17 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 4 мамырдағы
N 423 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігі
қайта аталатын аумақтық органдары - мемлекеттiк
мекемелерiнiң тiзбесi
1. Астана қаласының Iшкi iстер бас басқармасы Астана қаласының Iшкi iстер департаментiне.
2. Ақмола облысының Iшкi iстер бас басқармасы Ақмола облысының Iшкi iстер департаментiне.
3. Ақтөбе облысының Iшкi iстер басқармасы Ақтөбе облысының Iшкi iстер департаментiне.
4. Алматы қаласының Iшкi iстер бас басқармасы Алматы қаласының Iшкi iстер департаментiне.
5. Алматы облысының Iшкi iстер бас басқармасы Алматы облысының Iшкi iстер департаментiне.
6. Атырау облысының Iшкi iстер басқармасы Атырау облысының Iшкi iстер департаментiне.
7. Шығыс Қазақстан облысының Iшкi iстер бас басқармасы Шығыс Қазақстан облысының Iшкi iстер департаментiне.
8. Жамбыл облысының Iшкi iстер басқармасы Жамбыл облысының Iшкi iстер департаментiне.
9. Батыс Қазақстан облысының Iшкi iстер басқармасы Батыс Қазақстан облысының Iшкi iстер департаментiне.
10. Қарағанды облысының Iшкi iстер бас басқармасы Қарағанды облысының Iшкi iстер департаментiне.
11. Қызылорда облысының Iшкi iстер басқармасы Қызылорда облысының Iшкi iстер департаментiне.
12. Қостанай облысының Iшкi iстер бас басқармасы Қостанай облысының Iшкi iстер департаментiне.
13. Маңғыстау облысының Iшкi iстер басқармасы Маңғыстау облысының Iшкi iстер департаментiне.

14. Управление внутренних дел Павлодарской области в Департамент внутренних дел Павлодарской области.
15. Управление внутренних дел Северо-Казахстанской области в Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области.
16. Главное управление внутренних дел Южно-Казахстанской области в Департамент внутренних дел Южно-Казахстанской области.
17. Западное управление внутренних дел на транспорте в Западный департамент внутренних дел на транспорте.
18. Центральное управление внутренних дел на транспорте в Центральный департамент внутренних дел на транспорте.
19. Юго-Восточное управление внутренних дел на транспорте в Юго-Восточный департамент внутренних дел на транспорте.

14. Павлодар облысының Ішкi iстер басқармасы Павлодар облысының Iшкi iстер департаментіне.
15. Солтүстiк Қазақстан облысының Iшкi iстер басқармасы Солтүстiк Қазақстан облысының Iшкi iстер департаментiне.
16. Оңтүстік Қазақстан облысының Iшкi iстер бас басқармасы Оңтүстiк Қазақстан облысының Iшкi iстер департаментiне.
17. Көлiктегi Батыс iшкi iстер басқармасы Көлiктегi Батыс iшкi iстер департаментiне.
18. Көлiктегi Орталық iшкi iстер басқармасы Көлiктегi Орталық iшкi iстер департаментiне.
19. Көлiктегi Оңтүстік-Шығыс iшкi iстер басқармасы Көлiктегi Оңтүстік-Шығыс iшкi iстер департаментiне.