О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 449. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" следующие дополнения и изменения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
1) в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 06 "Налоги на международную торговлю и внешние операции"
в подклассе 1 "Таможенные платежи" дополнить спецификой 05 следующего содержания:
"05 Совокупный таможенный платеж на товары, ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан физическими лицами в упрощенном порядке";
в категории 3 "Поступления от продажи основного капитала":
в классе 01 "Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями":
в подклассе 1 "Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями" дополнить спецификой 03 следующего содержания:
"03 Поступления от продажи гражданам квартир";
2) в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 112 "Аппарат маслихата района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
по администратору бюджетных программ 122 "Аппарат акима района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 449 Қаулысы. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізілсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
1) бюджет түсiмдерiнiң сыныптамасында:
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
06 "Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын салықтар" сыныбында:
1 "Кеден төлемдерi" iшкi сыныбында мынадай мазмұндағы 05 ерекшелiкпен толықтырылсын:
"05 Жеке тұлғалар Қазақстан Республикасының кеден аумағына оңайлатылған тәртiппен әкелiнетiн тауарларға жиынтық кедендiк төлем";
3 "Негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер" санатында:
01 "Мемлекеттік мекемелерге бекiтілген мемлекеттiк мүлiктi сату" сыныбында:
1 "Мемлекеттiк мекемелерге бекiтілген мемлекеттiк мүлiктi сату" iшкi сыныбында мынадай мазмұндағы 03 ерекшелiкпен толықтырылсын:
"03 Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетiн түсiмдер";
2) бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" кiшi функциясында:
112 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резерві есебiнен жүргiзу
109 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен жүргiзу";
122 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты" бюджеттік бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебiнен жүргізу
109 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргiзу";
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты" бюджеттiк бағдарламаларының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi есебiнен жүргiзу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебінен жүргізу";
2 "Қаржылық қызмет" кішi функциясында:

по администратору бюджетных программ 452 "Отдел финансов района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведений мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
по администратору бюджетных программ 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной подгруппе 5 "Планирование и статистическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 453 "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 373 "Департамент (Управление) строительства города республиканского значения столицы" программу 009 "Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы" дополнить подпрограммой 011 следующего содержания:
"011 Реализация" программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)" программу 004 "Развитие объектов культуры" исключить;
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":

452 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi" бюджеттiк бағдарламаларының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервi есебiнен жүргiзу
109 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргізу";
459 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi" бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервi есебiнен жүргiзу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргiзу";
5 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" кiшi функциясында:
453 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлiмi" бюджеттiк бағдарламаларының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебiнен жүргiзу
109 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргізу";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс департаментi (басқармасы)" бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша 009 "Алматы қаласындағы денсаулық сақтау объектiлерiн сейсмикалық күшейту" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 011 кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
"011 Бағдарламаны республикалық бюджеттен берiлетiн ресми трансферттер есебiнен iске асыру";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi есебiнен жүргiзу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргiзу";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" кiшi функциясында:
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тiлдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша 004 "Мәдениет объектiлерiн дамыту" бағдарламасы алынып тасталсын;
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" кiшi функциясында:

по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
по администратору бюджетных программ 456 "Отдел внутренней политики района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
по администратору бюджетных программ 460 "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору бюджетных программ 450 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел градостроительства и строительства района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 454 "Отдел образования и спорта района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";

455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тiлдердi дамыту бөлiмi" бюджеттік бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметінiң төтенше резервi есебiнен жүргізу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкіметiнің шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргізу";
456 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi" бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi есебiнен жүргiзу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргiзу";
460 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлiмі" бюджеттік бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi есебiнен жүргізу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргiзу";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
9 "Ауыл, cу, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер" кiші функциясында:
450 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi есебiнен жүргiзу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебiнен жүргiзу";
11 "Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi" функционалдық тобында:
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi" кiшi функциясында:
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қала құрылысы және құрылыс бөлiмi" бюджеттiк бағдарламалардың әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi есебiнен жүргізу
109 Іс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебінен жүргiзу";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
9 "Басқалар" кiшi функциясында:
454 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлім беру және спорт бөлiмi" бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметінiң төтенше резервi есебiнен жүргізу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргiзу";

по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
по администратору бюджетных программ 461 "Отдел градостроительства, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)" дополнить программами 100 и 109 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты";
3) в экономической классификации расходов бюджета:
в категории 4 "Приобретение финансовых активов":
в классе 6 "Приобретение финансовых активов":
в подклассе 610 "Приобретение финансовых активов":
наименование специфики 612 "Формирование уставных капиталов государственных предприятий" изложить в следующей редакции:
"612 Формирование и увеличение уставных капиталов государственных предприятий".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгі және автомобиль жолдары бөлiмi" бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi есебінен жүргізу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебiнен жүргізу";
461 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қала құрылысы, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi" бюджеттiк бағдарламаларының әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы 100 және 109 бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервi есебiнен жүргiзу
109 Iс-шараларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi есебінен жүргiзу";
3) бюджеттік шығыстардың экономикалық сыныптамасында:
4 "Қаржы активтерiн сатып алу" санатында:
6 "Қаржы активтерiн сатып алу" сыныбында:
610 "Қаржы активтерiн сатып алу" iшкi сыныбында:
612 "Мемлекеттiк кәсiпорындардың жарғылық капиталын қалыптастыру" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
612 "Мемлекеттiк кәсiпорындардың жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту".
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі