О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2005 года N 467
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2005 года N 467
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633 "Об образовании межведомственной комиссии по рассмотрению обращений инвесторов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 482).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1843 "Об утверждении Положения о межведомственной комиссии по рассмотрению обращений инвесторов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 524).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1934 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 55-56, ст. 548).
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 195 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 5-6, ст. 72).
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2000 года N 739 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 23, ст. 262).
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 507 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633 и от 2 декабря 1999 года N 1843" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 179).
7.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 января 2004 года N 11 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633 и от 2 декабря 1999 года N 1843" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 1, ст. 4).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 мамырдағы N 467 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 17 мамырдағы
N 467 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң
тiзбесi
1. "Инвесторлардың өтiнiштерiн қарау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 482-құжат).
2. "Инвесторлардың өтiнiштерiн қарау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1843  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 524-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 20 желтоқсандағы N 1934  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 55-56, 548-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 10 ақпандағы N 195  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 5-6, 72-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 17 мамырдағы N 739  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 23, 262-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 және 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1843 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 18 сәуiрдегi N 507  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 179-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 және 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1843 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 7 қаңтардағы N 11  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 1, 4-құжат).