О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 2002 года N 75
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2005 года N 470
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 января 2002 года N 75 "О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О Государственной программе развития телерадиовещания в Республике Казахстан на 2002-2005 годы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 қаңтардағы N 75 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 мамырдағы N 470 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2002-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Жарлығының жобасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 21 қаңтардағы N 75  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі