О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 января 1992 года N 27
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2005 года N 477
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 января 1992 года N 27 "Об утверждении новых размеров ставок заработной платы и должностных окладов работников народного образования, здравоохранения, социального обеспечения, культуры, архивных учреждений и других организаций, содержащихся за счет бюджета".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 12 қаңтардағы N 27 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 мамырдағы N 477 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Халыққа бiлiм беру, денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, мұрағат мекемелерiнiң және басқа бюджеттiк ұйымдарының қызметкерлерiнiң жаңа жалақы және лауазым қызметақы мөлшерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1992 жылғы 12 қаңтардағы N 27 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi