О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 131
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2005 года N 492. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года N 316
Сноска. Постановление Правительства РК от 23 мая 2005 года N 492 утратило силу постановлением Правительства РК от 19 апреля 2007 года N  316 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 131 "О Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Концепции экологической безопасности Республики Казахстан на 2004-2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 5, ст. 74) следующее изменение:
в Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Концепции экологической безопасности Республики Казахстан на 2004-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 5 строки, порядковый номер 27, слова "IV квартал 2004 года" заменить словами "IV квартал 2006 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 131 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 мамырдағы N 492 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.19. N 316 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының 2004-2015 жылдарға арналған экологиялық қауіпсіздігі тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2004-2006 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 131  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 5, 74-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2004-2015 жылдарға арналған экологиялық қауіпсіздігі тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2004-2006 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 27-жолдың 5-бағанында "2004 жылдың ІV тоқсаны" деген сөздер "2006 жылдың ІV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі