Об оказании государственных услуг населению по принципу "одного окна"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2005 года N 501
Сноска. Заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 5 января 2007 года N 1.
В соответствии с пунктом 57.6. Сетевого графика исполнения мероприятий Общенационального плана по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2005 года N 210, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать оказание государственных услуг по принципу "одного окна" в центрах обслуживания населения (далее - центры).
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 5 января 2007 года  N 1.
2. Исключен постановлением Правительства РК от 01.11.2011 № 1264.
3. Министерствам юстиции, финансов, внутренних дел Республики Казахстан, Агентствам Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, по информатизации и связи разработать и утвердить совместный приказ о взаимодействии по организации и функционированию центров.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 мая 2005 года № 501
Перечень
центров обслуживания населения по принципу "одного окна"
в городах Астане и Алматы
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК   от 8 сентября 2005 г.  N 906 .
1. По городу Астане:
1) Центр обслуживания населения Алматинского района;
2) Центр обслуживания населения Сарыаркинского района.
2. По городу Алматы:
1) Центр обслуживания населения Алмалинского района;
2)-5) (исключены)
6) Центр обслуживания населения Турксибского района.

"Жалғыз терезе" қағидаты бойынша халыққа мемлекеттiк қызмет көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 мамырдағы N 501 Қаулысы
Ескерту. Тақырыпқа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.01.05.  N 1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 наурыздағы N 210  қаулысымен бекiтiлген Мемлекет басшысының "Қазақстан экономикалық, әлеуметтiк және саяси жедел жаңару жолында" атты Қазақстан халқына 2005 жылғы 18 ақпандағы  Жолдауын iске асыру жөнiндегi жалпыұлттық жоспардың iс-шараларын орындаудың желiлiк кестесiнiң 57.6-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Халыққа қызмет көрсету орталықтарында (бұдан әрi - орталықтар) "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттiк қызметтердi көрсету ұйымдастырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.01.05.  N 1 қаулысымен.
2. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.11.01 N 1264 Қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Әдiлет, Қаржы, Iшкi iстер министрлiктерi, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару, Ақпараттандыру және байланыс агенттiктерi орталықтарды ұйымдастыру және олардың жұмыс iстеуi жөнiндегi өзара iс-қимыл туралы бірлескен бұйрық әзiрлесiн және бекiтсiн.
4. Осы қаулы қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 24 мамырдағы
N 501 қаулысына қосымша
Астана және Алматы қалаларындағы "жалғыз терезе"
қағидаты бойынша Халыққа қызмет көрсету орталықтарының
тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.09.08.   906 қаулысымен.
1. Астана қаласы бойынша:
1) Алматы ауданының Халыққа қызмет көрсету орталығы;
2) Сарыарқа ауданының Халыққа қызмет көрсету орталығы.
2. Алматы қаласы бойынша:
1) Алмалы ауданының Халыққа қызмет көрсету орталығы;
2)  (алынып тасталды)
3)  (алынып тасталды)
4)  (алынып тасталды)
5)  (алынып тасталды)
6) Түрiксiб ауданының Халыққа қызмет көрсету орталығы.