Об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Астрахани (Российская Федерация)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2005 года N 529
В соответствии с  Соглашением  между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Астрахани, Российская Федерация, и Консульства Российской Федерации в городе Уральске, Республика Казахстан, от 9 октября 2000 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Открыть в городе Астрахани (Российская Федерация) Консульство Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Астрахань қаласындағы (Ресей Федерациясы) Консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 мамырдағы N 529 Қаулысы
2000 жылғы 9 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясының Үкiметi арасындағы Астрахань қаласында, Ресей Федерациясы, Қазақстан Республикасының консулдығын және Орал қаласында, Қазақстан Республикасы, Ресей Федерациясының консулдығын ашу туралы келiсiмге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астрахань қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі