О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2005 года N 537
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1992 года N 547 "О статистической отчетности по финансовым показателям" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 395);
2)  постановление  Кабинета Министpов Республики Казахстан от 8 сентябpя 1992 года N 751 "О Межведомственном научно-методологическом совете по статистике и учету пpи Госудаpственном комитете Республики Казахстан по статистике и анализу" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 539);
3) постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 30 июля 1993 года N 657 "О внесении изменений в состав Межведомственного научно-методологического совета по статистике и учету".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 мамырдағы N 537 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қаржы көрсеткіштері бойынша статистикалық есеп беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 22 маусымдағы N 547 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 25, 395-құжат);
2) "Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөніндегі мемлекеттік комитеті жанындағы Статистика және есепке алу жөніндегі ведомствоаралық ғылыми-әдіснамалық кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 8 қыркүйектегі N 751  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 35, 539-құжат);
3) "Статистика және есепке алу жөніндегі ведомствоаралық ғылыми-әдіснамалық кеңес құрамына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 30 шілдедегі N 657 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі