О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2003 года N 138
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2005 года N 547
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2003 года N 138 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок медицинских услуг по фиксированным тарифам" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 6, ст. 67).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 ақпандағы N 138 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 маусымдағы N 547 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Белгіленген тарифтер бойынша медициналық қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 ақпандағы N 138  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 6, 67-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі