Об изменении вида государственной собственности в отношении отдельных объектов питьевого водоснабжения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2005 года N 562
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложения акимов Алматинской, Восточно-Казахстанской, Жамбылской, Западно-Казахстанской, Карагандинской, Костанайской, Кызылординской и Павлодарской областей о передаче из республиканской собственности в коммунальную собственность объектов питьевого водоснабжения согласно приложению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Министерством финансов Республики Казахстан и акиматами областей в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по передаче и приему объектов, указанных в приложении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2005 года N 562
Перечень
объектов питьевого водоснабжения, завершенных строительством
за счет средств, выделенных из республиканского бюджета,
передаваемых в коммунальную собственность
По Алматинской области:
1. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 10,553 км микрорайона Куат поселка Утеген батыр Илийского района, балансовой стоимостью 23932 тыс. тенге.
2. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 16,5 км, узел насосной станции с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, водозаборная скважина - 3 шт., водонапорная башня емкостью 50 м 3 , линия электропередачи 10/0,4 кВ - 1,2 км, трансформаторная подстанция 160 кВА поселка Аккайнар Жамбылского района, балансовой стоимостью 120000 тыс. тенге.
3. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 7,274 км, узел насосной станции с технологическим оборудованием села Алмалы Саркандского района, балансовой стоимостью 23738,32 тыс. тенге.
4. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 10,76 км, водонапорная башня емкостью 50 м 3 , узел насосной станции с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны поселка Жансугурова Аксуйского района, балансовой стоимостью 42261 тыс. тенге.
5. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 3,8 км, узел водозаборной скважины с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, водозаборная скважина, резервуар чистой воды 500 м 3  города Жаркента Панфиловского района, балансовой стоимостью 31192,038 тыс. тенге.
По Восточно-Казахстанской области:

Жекелеген ауыз сумен жабдықтау объектiлерiне қатысты мемлекеттiк меншiк түрiн өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 маусымдағы N 562 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Алматы, Шығыс Қазақстан, Жамбыл, Батыс Қазақстан, Қарағанды. Қостанай, Қызылорда және Павлодар облыстары әкiмдерiнің ауыз сумен жабдықтау объектiлерiн республикалық меншiктен коммуналдық меншiкке беру туралы ұсыныстары қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігімен және облыс әкiмдiктерiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен қосымшада көрсетiлген объектiлердi беру және қабылдап алу жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 6 маусымдағы
N 562 қаулысына
қосымша
Республикалық бюджеттен бөлiнген қаражат есебiнен
құрылысы аяқталған, коммуналдық меншiкке берiлетiн
ауыз сумен жабдықтау объектілерiнiң
ТIЗБЕСI
Алматы облысы бойынша:
1. Iле ауданы Өтеген батыр кентi Қуат шағын ауданының теңгерiмдiк құны 23932 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 10,553 км су құбыры желiсi.
2. Жамбыл ауданы Аққайнар кентінің теңгерімдік құны 120000 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 16,5 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар сорғы станциясының торабы, су тарту ұңғымасы - 3 дана, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, 10/0,4 кВ электр тарату жолдары - 1,2 км, 160 кВа трансформаторлық қосалқы станциясы.
3. Сарқанд ауданы Алмалы ауылының теңгерiмдiк құны 23738,32 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 7,274 км су құбыры желiсi, технологиялық жабдығы бар сорғы станциясының торабы.
4. Ақсу ауданы Жансүгіров кентінің теңгерiмдiк құны 42261 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеуші арматурасы бар ұзындығы 10,76 км су құбыры желiсi, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар сорғы станциясының торабы.
5. Панфилов ауданы Жаркент қаласының теңгерiмдiк құны 31192,038 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 3,8 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар су жиналғы ұңғымасының торабы, 500 м 3  таза су резервуары.
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:

1. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 5,5 км, узел насосной станции I подъема с технологическим оборудованием - 2 шт. с зоной санитарной охраны, водонапорная башня емкостью 50 м 3 , линии электропередачи ВЛ-0,4 кВ и ВЛ-10 кВ - 4,6 км села Кенгербай би Абайского района, балансовой стоимостью 37456,16 тыс. тенге.
2. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 10,9 км, узел насосной станции I подъема с технологическим оборудованием - 2 шт. с зоной санитарной охраны, резервуар чистой воды емкостью 250 м 3  - 2 шт., линии электропередачи ВЛ-0,4 кВ и ВЛ-10 кВ - 13,7 км села Архат Абайского района, балансовой стоимостью 70701,94 тыс. тенге.
3. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 2,7 км, узел насосной станции I подъема - 2 шт. и II подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, водонапорная башня емкостью 25 м 3 , линия электропередачи ВЛ-0,4 кВ - 115 м села Кундызды Абайского района, балансовой стоимостью 31390,0 тыс. тенге.
4. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 13,0 км, узел насосной станции I подъема с технологическим оборудованием - 2 шт. с зоной санитарной охраны, водонапорная башня емкостью 25 м 3 , водонапорная башня емкостью 50 м 3 , резервуар чистой воды емкостью 500 м 3 , водоразборная скважина - 2 шт. села Баршатас Аягозского района, балансовой стоимостью 45390,0 тыс. тенге.
5. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 9,7 км, узел насосной станции II подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, резервуар чистой воды емкостью 2000 м 3 , водозаборная скважина - 8 шт. города Аягоза Аягозского района, балансовой стоимостью 124646,0 тыс. тенге.
6. Узел насосной станции I подъема с технологическим оборудованием - 2 шт. с зоной санитарной охраны, водозаборная скважина - 2 шт., резервуар чистой воды емкостью 150 м 3 , линии электропередачи ВЛ-0,4 кВ и ВЛ-10 кВ с трансформаторной подстанцией КТП-40, водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 3,2 км, водовод до села Приречное протяженностью 1,9 км и водовод до поселка Гранитный протяженностью 2,285 км города Семипалатинска (сельская зона), балансовой стоимостью 33820 тыс. тенге.
7. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 7,3 км, узел насосной станции II подъема с технологическим оборудованием - 3 шт. с зоной санитарной охраны, водозаборная скважина - 3 шт., водонапорная башня емкостью 25 м 3  села Уш-Биик Жарминского района, балансовой стоимостью 36000 тыс. тенге.

1. Абай ауданы Кеңгірбай би ауылының теңгерiмдiк құны 37456,16 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 5,5 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергіш сорғы станциясының торабы - 2 дана, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, ВЛ-0,4 кВ және ВЛ-10 кВ - 4,6 км электр тарату жолдары.
2. Абай ауданы Архат ауылының теңгерiмдiк құны 70701,94 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 10,9 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы - 2 дана, сыйымдылығы 250 м 3  таза су резервуары - 2 дана, ВЛ-0,4 кВ және ВЛ-10 кВ - 13,7 км электр тарату жолдары.
3. Абай ауданы Құндызды ауылының теңгерiмдiк құны 31390,0 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 2,7 км су құбыры желiсi, технологиялық жабдығымен санитарлық қорғау аймағы бар I - 2 дана және II сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы, сыйымдылығы 25 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, ВЛ-0,4 кВ - 115 м электр тарату жолдары.
4. Аягөз ауданы Баршатас ауылының теңгерiмдiк құны 45390,0 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 13,0 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы - 2 дана, сыйымдылығы 25 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, сыйымдылығы 500 м 3  таза су резервуары, су тарату ұңғымасы - 2 дана.
5. Аягөз ауданы Аягөз қаласының теңгерiмдiк құны 124646,0 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 9,7 км су құбыры желiсiнің учаскесі, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар II сатыға көтергіш сорғы станциясының торабы, сыйымдылығы 2000 м 3  таза су резервуары, су жиналғы ұңғымасы - 8 дана.
6. Семей қаласының (ауылдық аймақ) теңгерiмдiк құны 33820 мың теңге санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергіш сорғы станциясының торабы - 2 дана, су жиналғы ұңғымасы - 2 дана, сыйымдылығы 150 м 3  таза су резервуары, КTП-40 трансформаторлық қосалқы станциясы бар ВЛ-0,4 кВ және ВЛ-10 кВ электр тарату жолдары, бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 3,2 км су құбыры желiсi, Приречное ауылына дейiнгі ұзындығы 1,9 км су ағызғы және Гранитный кентiне дейiнгi ұзындығы 2,285 км су ағызғы.
7. Жарма ауданы Үшбиiк ауылының теңгерiмдiк құны 36000 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 7,3 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар II сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы - 3 дана, су жиналғы ұңғымасы - 3 дана, сыйымдылығы 25 м 3  тегеурiндi су мұнарасы.

8. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой
протяженностью 11,08 км, узел водозаборной скважины с технологическим оборудованием - 9 шт. с зоной санитарной охраны, линия электропередачи с трансформаторной подстанции ТП 10/04 - 250 кВА поселка Первомайский Шемонаихинского района, балансовой стоимостью 110700 тыс. тенге.
По Жамбылской области:
1. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 4,4 км, узел насосной станции I и II подъема с технологическим оборудованием и линии электропередач ВЛ-0,4 кВ и ВЛ-10 кВ, резервуар чистой воды емкостью 250 м 3  - 2 шт., водонапорная башня емкостью 50 м 3  села Ерназар Жамбылского района, балансовой стоимостью 30190 тыс. тенге.
По Западно-Казахстанской области:
1. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 0,138 м, водоочистная установка типа "Исток", насосная станция I подъема с технологическим оборудованием, водонапорная башня емкостью 50 м 3  поселка Акпатер Казталовского района, балансовой стоимостью 23705,73 тыс. тенге.
2. Подводящий водопровод со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 1,0 км, узел насосной станции I и II подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, линия электропередачи ВЛ-0,4 и трансформаторная подстанция ТП 10/4, водонапорная башня емкостью 50 м 3 , водоочистная установка типа "Таза су" поселка Мортук Жангалинского района, балансовой стоимостью 70680 тыс. тенге.
3. Узел насосной станции I и II подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, водонапорная башня емкостью 50 м 3 , резервуар чистой воды емкостью 100 м 3  - 2 шт., водовод протяженностью 4,556 км со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой поселка Жанаказан Жангалинского района, балансовой стоимостью 56900 тыс. тенге.
4. Водопроводная сеть протяженностью 10,195 км и водовод протяженностью 9,466 км со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой, узел насосной станции I и II
подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, водонапорная башня емкостью 50 м 3 , резервуар чистой воды емкостью 500 м 3  - 2 шт. районного центра Федоровка Теректинского района, балансовой стоимостью 90000 тыс. тенге.
5. Напорный водовод протяженностью 1,669 км, узел плавучей насосной станции I подъема с технологическим оборудованием, водонапорная башня емкостью 50 м 3 , резервуар чистой воды емкостью 100 м 3  - 2 шт., водоочистная установка типа "Акватон", здание водоразборного узла поселка Базартобе Акжайкского района, балансовой стоимостью 83360 тыс.
тенге.

8. Шемонаиха ауданы Первомай кентiнiң теңгерімдік құны 110700 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 11,08 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар су жиналғы ұңғымасының торабы - 9 дана, 250 кВа ТП 10/04 трансформаторлық қосалқы станциясы бар электр тарату жолдары.
Жамбыл облысы бойынша:
1. Жамбыл ауданы Ерназар ауылының теңгерiмдiк құны 30190 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 4,4 км су құбыры желiсiнің учаскесi, технологиялық жабдығы бар I және II сатыға көтергіш сорғы станциясының торабы және ВЛ-0,4 кВ және ВЛ-10 кВ электр тарату жолдары, сыйымдылығы 250 м 3  таза су резервуары - 2 дана, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы.
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
1. Казталовка ауданы Ақпатер кентiнің теңгерiмдiк құны 23705,73 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеуші арматурасы бар ұзындығы 0,138 км су құбыры желiсi, "Исток" үлгiсiндегi су тазарту қондырғысы, технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергiш сорғы станциясы, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы.
2. Жаңғалы ауданы Мортық кентiнiң теңгерiмдiк құны 70680 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 1,0 км жүргiзілетiн су құбыры, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I және II сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы, ВЛ-0,4 электр тарату жолдары және ТП 10/4 трансформаторлық қосалқы станциясы, сыйымдылығы 50 м 3  тегеуріндi су мұнарасы, "Таза cу" үлгiсiндегi су тазарту қондырғысы.
3. Жаңғалы ауданы Жаңақазан кентiнің теңгерiмдiк құны 56900 мың теңге санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I және II сатыға көтергіш сорғы станциясының торабы, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, сыйымдылығы 100 м 3  таза су резервуары - 2 дана бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 4,556 км су ағызғы.
4. Tepeкті ауданы Федоровка аудан орталығының теңгерімдік құны 90000 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 10,195 км су құбыры желiсi және ұзындығы 9,466 км су ағызғы, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I және II сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, сыйымдылығы 500 м 3  таза су резервуары - 2 дана.
5. Ақжайық ауданы Базартөбе кентінің теңгерiмдiк құны 83360 мың теңге ұзындығы 1,669 км тегеурiндi су ағызғы, технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергiш қалқыма сорғы станциясының торабы, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, сыйымдылығы 100 м 3  таза су резервуары - 2 дана, "Акватон" үлгiсiндегi су тазарту қондырғысы, су тарату торабының ғимараты.

6. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 9,327 км, узел насосной станции 1 подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, водонапорная башня емкостью 50 м 3 , резервуар чистой воды емкостью 500 м 3  - 2 шт. поселка Жанибек Жанибекского района, балансовой стоимостью 105135,1 тыс.
тенге.
По Карагандинской области:
1. Узел береговой насосной станции с технологическим оборудованием и внутриплощадочная сеть водовода протяженностью 181 м, линия электропередачи ВЛ-6 кВ - 1,26 км, здание РУ-6 кВ, магистральный водовод протяженностью 21,27 км от Жездинского водохранилища до балки Костен-Голсай, балансовой стоимостью 464278,0 тыс. тенге.
2. Участок внутригородской водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 13,43 км, узел насосной станции I подъема с технологическим оборудованием, трансформаторная подстанция 63 кВА, водонапорная башня емкостью 300 м 3  города Каркаралинска Каркаралинского района, балансовой стоимостью 61974,9 тыс. тенге.
3. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 6,9 км, узел насосной станции I подъема с технологическим оборудованием, водонапорная башня емкостью 50 м 3 , система очистки воды села Иртышское Осакаровского района, балансовой стоимостью 37700,0 тыс. тенге.
4. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 2,1 км, узел насосной станции I подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, водозаборная скважина - 2 шт., водонапорная башня емкостью 50 м 3  села Кеншокы Шетского района, балансовой стоимостью 25200,0 тыс. тенге.
По Костанайской области:
1. Лихачевский групповой водопровод (вторая очередь) со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 35,5 км, узел насосной станции III подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, водозаборная скважина - 4 шт., резервуары чистой воды емкостью 500 м 3  и емкостью 250 м 3  - 2 шт., балансовой стоимостью 357974 тыс. тенге.
2. Водовод Владыкинка - поселок Федоровка со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 12,5 км, балансовой стоимостью 70373,15 тыс. тенге.
По Кызылординской области:
1. Водопроводная сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 13,45 км, узел насосной станции I подъема - 2 шт. и II подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, резервуар чистой воды емкостью 250 м 3  - 6 шт., водонапорная башня емкостью 50 м 3 , трансформаторная подстанция КТПН 35/04 кВ и КТПН 10/0,4 кВ - 2 шт., линии электропередачи ВЛ-35 кВ и ВЛ-10 кВ протяженностью 0,88 км районного центра Жосалы Кармакчинского района, балансовой стоимостью 119000 тыс. тенге.

6. Жәнiбек ауданы Жәнiбек кентiнің теңгерімдік құны 105135,1 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеуші арматурасы бар ұзындығы 9,327 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, сыйымдылығы 500 м 3 таза су резервуары - 2 дана.
Қарағанды облысы бойынша:
1. Жездi су қоймасынан Костен-Голсай сайына дейiн теңгерiмдiк құны 464278,0 мың теңге технологиялық жабдығы бар жағалаулық су сорғы торабы және ұзындығы 181 м су ағызғының iшкi алаңдық желiсi, 1,26 км ВЛ-6 кВ электр тарату жолдары, РУ-6 кВ ғимараты, ұзындығы 21,27 км магистральдық су ағызғы.
2. Қарқаралы ауданы Қарқаралы қаласының теңгерiмдiк құны 61974,9 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 13,43 км қалаішілік су құбыры желiсiнің учаскесi, технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы, 63 кВа трансформаторлық қосалқы станциясы, сыйымдылығы 300м 3  тегеурiндi су мұнарасы.
3. Осакаров ауданы Ертiс ауылының теңгерiмдiк құны 37700,0 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 6,9 км су құбыры желiсiнің учаскесi, технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы, сыйымдылығы 50 м 3 тегеурінді су мұнарасы, су тазарту жүйесі.
4. Шет ауданы Кеңшоқы ауылының теңгерімдік құны 25200,0 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 2,1 км болатын су құбыры желiсінің учаскесі, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы, су жиналғы ұңғыма - 2 дана, сыйымдылығы 50 м 3 тегеурiндi су мұнарасы.
Қостанай облысы бойынша:
1. Теңгерiмдiк құны 357974 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар Лихачев топтық су құбыры (екiншi кезек) ұзындығы 35,5 км, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар III сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы, су жиналғы ұңғымасы - 4 дана, сыйымдылығы 500 м 3  және сыйымдылығы 250  м 3  таза су резервуарлары - 2 дана.
2. Теңгерiмдiк құны 70373,15 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 12,5 км Владыкинка-Федоровка кентi су ағызғысы.
Қызылорда облысы бойынша:
1. Қармақшы ауданы Жосалы аудан орталығының теңгерімдік құны 119000 мың теңге бақылау құдықтары мен жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 13,45 км су құбыры желiсi, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I және II сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы - 2 дана, сыйымдылығы 250 м 3  таза су резервуары - 6 дана, сыйымдылығы 50 м 3  тегеурiндi су мұнарасы, 35/04 кВ КТПН және 10/0,4 кВ КТПН трансформаторлық қосалқы станциясы - 2 дана, ұзындығы 0,88 км ВЛ-35 кВ және ВЛ-10 кВ электр тарату жолдары.

2. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 15,038 км районного центра Жалагаш Жалагашского района, балансовой стоимостью 118349,984 тыс. тенге.
По Павлодарской области:
1. Локальная система очистки воды производительностью 12 м 3 /сут., водозаборная скважина села Муткенова Актогайского района, балансовой стоимостью 11929 тыс. тенге.
2. Локальная система очистки воды производительностью 9 м 3 /сут., водозаборная скважина села Караоба Актогайского района, балансовой стоимостью 11275 тыс. тенге.
3. Локальная система очистки воды производительностью 12 м 3 /сут., водозаборная скважина села Кожамжар Актогайского района, балансовой стоимостью 12120 тыс. тенге.
4. Локальная система очистки воды производительностью 15 м 3 /сут., водозаборная скважина села Жетекши Павлодарского района, балансовой стоимостью 12805 тыс. тенге.
5. Локальная система очистки воды производительностью 5 м 3 /сут., водозаборная скважина села Григорьевка Павлодарского района, балансовой стоимостью 13235 тыс. тенге.
6. Локальная система очистки воды производительностью 3 м 3 /сут., водозаборная скважина села Комарицино Павлодарского района, балансовой стоимостью 11593 тыс. тенге.
7. Локальная система очистки воды производительностью 14 м 3 /сут., водозаборная скважина села Ямышево Лебяжинского района, балансовой стоимостью 12672 тыс. тенге.
8. Локальная система очистки воды производительностью 15 м 3 /сут., водозаборная скважина села Щарбакты Лебяжинского района, балансовой стоимостью 12760 тыс. тенге.
9. Локальная система очистки воды производительностью 3 м 3 /сут., водозаборная скважина села Тлектес Лебяжинского района, балансовой стоимостью 14661 тыс. тенге.
10. Водовод и разводящая сеть со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 10,265 км., водонапорная башня емкостью 50 м 3 , узел водозаборной скважины с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны, дамба через канал села Акку Лебяжинского района, балансовой стоимостью 49500 тыс. тенге.
11. Локальная система очистки воды производительностью 11 м 3 /сут., водозаборная скважина села Панфилово Иртышского района, балансовой стоимостью 11171 тыс. тенге.
12. Локальная система очистки воды производительностью 10 м 3 /сут., водозаборная скважина села Каракудык Иртышского района, балансовой стоимостью 10422 тыс. тенге.
13. Локальная система очистки воды производительностью 10 м 3 /сут., водозаборная скважина села Майконыр Иртышского района, балансовой стоимостью 10335 тыс. тенге.

2. Жалағаш ауданы Жалағаш аудан орталығының теңгерімдiк құны 118349,984 мың теңге бақылау құдығы және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 15,038 км су құбыры желiсiнің учаскесі.
Павлодар облысы бойынша:
1. Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылының теңгерімдік құны 11929 мың теңге өнiмділігі 12 м 3 /тәулік жергiлiктi су тазарту жүйесі, су жиналғы ұңғымасы.
2. Ақтоғай ауданы Қараоба ауылының теңгерімдiк құны 11275 мың теңге, өнiмділігі 9 м 3 /тәулiк жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
3. Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылының теңгерімдік құны 12120 мың теңге, өнiмдiлiгi 12 м 3 /тәулік жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
4. Павлодар ауданы Жетекшi ауылының теңгерімдік құны 12805 мың теңге, өнiмділiгi 15 м 3 /тәулік жергіліктi су тазарту жүйесі, су жиналғы ұңғымасы.
5. Павлодар ауданы Григорьевка ауылының теңгерімдік құны 13235 мың теңге, өнiмдiлiгi 5 м 3 /тәулiк жергілiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
6. Павлодар ауданы Комарицино ауылының теңгерiмдiк құны 11593 мың теңге, өнiмдiлiгi 3 м 3 /тәулік жергілiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
7. Лебяжий ауданы Ямышево ауылының теңгерiмдiк құны 12672 мың теңге өнiмдiлiгi 14 м 3 /тәулiк жергілiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
8. Лебяжий ауданы Шарбақты ауылының теңгерімдік құны 12760 мың теңге, өнiмдiлiгi 15 м 3 /тәулік жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
9. Лебяжий ауданы Тiлектес ауылының теңгерiмдiк құны 14661 мың теңге, өнiмдiлiгi 3 м 3 /тәулік жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
10. Лебяжий ауданы Аққу ауылының теңгерімдік құны 49500 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 10,265 км су ағызғы мен тарату желiсi, сыйымдылығы 50 м 3 тегеурiнді су мұнарасы, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар су жиналғы ұңғымасының торабы, канал арқылы өтетiн бөгетше.
11. Ертiс ауданы Панфилов ауылының теңгерiмдiк құны 11171 мың теңге, өнiмділігі 11 м 3 /тәулiк жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
12. Ертiс ауданы Қарақұдық ауылының теңгерiмдiк құны 10422 мың теңге, өнiмділігi 10 м 3 /тәулік жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
13. Ертiс ауданы Майқоңыр ауылының теңгерiмдiк құны 10335 мың теңге, өнiмдiлiгi 10 м 3 /тәулiк жергілiкті су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.

14. Локальная система очистки воды производительностью 7 м 3 /сут., водозаборная скважина села Ленино Иртышского района, балансовой стоимостью 10083 тыс. тенге.
15. Локальная система очистки воды производительностью 12 м 3 /сут., водозаборная скважина села Новокузьминка Железинского района, балансовой стоимостью 12410 тыс. тенге.
16. Локальная система очистки воды производительностью 2 м 3 /сут., водозаборная скважина села Жанабирлик Железинского района, балансовой стоимостью 12176 тыс. тенге.
17. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей
арматурой протяженностью 2,9 км, технологическое оборудование насосной станции II подъема, резервуар чистой воды емкостью 250 м 3  - 2 шт., водонапорная башня емкостью 25 м 3  села Железинка Железинского района, балансовой стоимостью 14914 тыс. тенге.
18. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 3,3 км, водонапорная башня емкостью 25 м 3  с зоной санитарной охраны села Актау Железинского района, балансовой стоимостью 11973 тыс. тенге.
19. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 11,19 км, водонапорная башня с емкостью 50 м 3 , узел насосной станции I-го и II-го подъема с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны села Кашыр Качирского района, балансовой стоимостью 93940 тыс. тенге.
20. Участок водопроводной сети со смотровыми колодцами и запорной регулирующей арматурой протяженностью 0,8 км, узел водозаборной скважины - 2 шт. с технологическим оборудованием с зоной санитарной охраны села Пограничник сельской зоны города Аксу, балансовой стоимостью 11774 тыс. тенге.

14. Ертiс ауданы Ленин ауылының теңгерiмдiк құны 10083 мың теңге, өнiмдiлiгi 7 м 3 /тәулiк жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
15. Железин ауданы Новокузьминка ауылының теңгерiмдiк құны 12410 мың теңге, өнiмдiлiгi 12 м 3 /тәулiк жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
16. Железин ауданы Жаңабiрлiк ауылының теңгерiмдiк құны 12176 мың теңге, өнiмділiгi 2 м 3 /тәулiк жергiлiктi су тазарту жүйесi, су жиналғы ұңғымасы.
17. Железин ауданы Железинка ауылының теңгерiмдiк құны 14914 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 2,9 км су құбыры желiсiнiң учаскесi, II сатыға көтергiш сорғы станциясының технологиялық жабдығы, сыйымдылығы 250 м 3  таза су резервуары - 2 дана, сыйымдылығы 25 м 3  тегеурiндi су мұнарасы.
18. Железин ауданы Ақтау ауылының теңгерімдік құны 11973 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 3,3 км су құбыры желiсiнiң учаскесі, санитарлық қорғау аймағы бар сыйымдылығы 25 м 3  тегеурiндi су мұнарасы.
19. Қашыр ауданы Қашыр ауылының теңгерiмдiк құны 93940 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 11,19 км су құбыры желiсiнің учаскесі, сыйымдылығы 50 м 3 тегеурiндi су мұнарасы, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар I және II сатыға көтергiш сорғы станциясының торабы.
20. Ақсу қаласы ауылдық аймағы Пограничник ауылының теңгерiмдiк құны 11774 мың теңге бақылау құдықтары және жапқыш реттеушi арматурасы бар ұзындығы 0,8 км су құбыры желiсiнің учаскесі, санитарлық қорғау аймағымен технологиялық жабдығы бар су жиналғы ұңғымасының торабы - 2 дана.