О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2003 года № 661
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2005 года № 580. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2013 года № 1042
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.10.2013 № 1042 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социальной защиты инвалидов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 661 "Об утверждении Правил осуществления пенсионных выплат из пенсионных накоплений, сформированных за счет обязательных пенсионных взносов, добровольных профессиональных пенсионных взносов из накопительных пенсионных фондов и Методики осуществления расчета размера пенсионных выплат по графику" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 272),
следующие дополнения и изменения:
1) в Правилах осуществления пенсионных выплат из пенсионных накоплений, сформированных за счет обязательных пенсионных взносов, добровольных профессиональных пенсионных взносов из накопительных пенсионных фондов, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 после слов "пунктами 1-3 статьи 9" дополнить словами ", подпунктом 3) пункта 1 статьи 23";
в пункте 3 цифры "2) - 4)" заменить цифрами "2), 4)";
в пункте 14:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) копию удостоверения получателя пенсии и пособия с указанием основания назначения выплат из государственного Центра по выплате пенсий (далее - Центр).
Инвалиды I и II групп, если инвалидность установлена бессрочно, кроме вышеперечисленных документов, представляют копию справки об установлении группы инвалидности, выданной отделом медико-социальной экспертизы, и ее подлинник для обозрения.";
в приложении к указанным Правилам:
после абзаца " - с выездом на постоянное местожительство за пределы Республики Казахстан;" дополнить абзацем следующего содержания:
"- с установлением инвалидности I и II групп, если инвалидность установлена бессрочно;";
2) в Методике осуществления расчета размера пенсионных выплат по графику, утвержденной указанным постановлением:
абзац первый пункта 2 после слов "на соответствующий финансовый год," дополнить словами "а также инвалидам I и II групп, если инвалидность установлена бессрочно".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 4 шiлдедегі N 661 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 маусымдағы N 580 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 1042 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.10.2013 № 1042 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мүгедектердi әлеуметтiк қорғау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуiрдегi  Заңын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жинақтаушы зейнетақы қорларынан мiндеттi зейнетақы жарналарының, ерiктi кәсiптiк зейнетақы жарналарының есебінен қалыптасқан зейнетақы жинақтарынан төленетін зейнетақы төлемдерiн жүзеге асыру ережесiн және Кесте бойынша зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн есептеудi жүзеге асыру әдістемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 4 шілдедегi N 661  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 28, 272-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтілген Жинақтаушы зейнетақы қорларынан мiндеттi зейнетақы жарналарының, ерiктi кәсiптiк зейнетақы жарналарының есебiнен қалыптасқан зейнетақы жинақтарынан төленетiн зейнетақы төлемдерiн жүзеге асыру ережесiнде:
2-тармақтағы "9-бабының 1-3-тармақтарында" деген сөздерден кейiн ", 23-бабы 1-тармағының 3) тармақшасында" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақтағы "2) - 4)" деген сандар "2), 4)" деген сандармен ауыстырылсын;
14-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Зейнетақы төлеу жөнiндегі мемлекеттiк орталықтан (бұдан әрi - Орталық) берiлетiн төлемдердiң тағайындалу негіздемесiн көрсете отырып, зейнетақы мен жәрдемақы алушы куәлiгінiң көшiрмесiн ұсынады.
I және II топтағы мүгедектер, егер мүгедектiгі мерзiмсiз белгiленген болса, жоғарыда санамаланған құжаттардан басқа, медициналық-әлеуметтік  сараптама бөлiмi берген мүгедектiк тобын белгiлеу туралы анықтаманың көшiрмесiн және көрсету үшiн оның түпнұсқасын ұсынады.";
көрсетiлген Ережеге қосымшада:
"- Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге тұрақты тұруға кетуiне" деген абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"- егер мүгедектiгi мерзiмсiз белгiленген болса, I және II топтағы мүгедектiгi белгiлене отырып;";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Кесте бойынша зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн есептеудi жүзеге асыру әдiстемесiнде:
2-тармақтың бiрiншi абзацы "адамдарға" деген сөзден кейiн ", сондай-ақ, егер мүгедектiгi мерзiмсiз белгiленген болса, I және II топтағы мүгедектерге" деген сөздермен толықтырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі