О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2005 года N 604
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Костанайской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 450000000 (четыреста пятьдесят миллионов) тенге, в том числе:
90000000 (девяносто миллионов) тенге - на капитальный ремонт здания государственного учреждения "Детско-юношеский центр "Жасулан" города Аркалыка;
110000000 (сто десять миллионов) тенге - на реконструкцию здания межрегиональной многопрофильной больницы города Аркалыка;
250000000 (двести пятьдесят миллионов) тенге - для приобретения топочного мазута для Аркалыкской теплоэлектроцентрали.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 маусымдағы N 604 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысының әкіміне 2005 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін шығындарға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 450000000 (төрт жүз елу миллион) теңге, оның ішінде:
90000000 (тоқсан миллион) теңге - Арқалық қаласының "Жасұлан" балалар-жасөспірімдер орталығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге;
110000000 (бір жүз он миллион) теңге - Арқалық қаласының өңіраралық көп бейінді ауруханасының ғимаратын қайта жаңартуға;
250000000 (екі жүз елу миллион) теңге - Арқалық жылу электр орталығына отын мазутын сатып алу үшін бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты жұмсалуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі