О признании утратившими силу постановлений Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1994 года N 380 и от 13 мая 1994 года N 512
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 611
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1994 года N 380 "О журналах "Ақиқат" и "Мысль" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 18, ст. 184);
2)  постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 мая 1994 года N 512 "О журнале "Абай" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 22, ст. 512).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 13 сәуірдегі N 380 және 1994 жылғы 13 мамырдағы N 512 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 611 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Ақиқат" және "Мысль" журналдары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 13 сәуірдегі N 380  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 18, 184-құжат);
2) "Абай" журналы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 13 мамырдағы N 512  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 22, 512-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі