О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 949"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2005 года N 684
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 949".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 949
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 949 "О Концепции правовой политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 31, ст. 336) следующее изменение:
в Концепции правовой политики Республики Казахстан, одобренной вышеназванным Указом:
в абзаце сорок первом главы 2 слова "в Гражданском кодексе и самостоятельном законе" исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 20 қыркүйектегi N 949 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 шілдедегі N 684 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 20 қыркүйектегi N 949 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы
20 қыркүйектегі N 949 Жарлығына өзгерiс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 20 қыркүйектегi N 949  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 31, 336-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен мақұлданған Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасында:
2-тараудың қырық бiрiншi абзацындағы "Азаматтық кодексте және жеке Заңда" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi