О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2005 года N 691
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
в графе 2 строки, порядковый номер 26, слова "Об инновационной деятельности (новая редакция)" заменить словами "О государственной поддержке инновационной деятельности".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 шілдедегі N 691 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 26-жолдың 2-бағанындағы "Инновациялық қызмет туралы (жаңа редакцияда)" деген сөздер "Инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау туралы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі