О некоторых вопросах республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научный центр противоинфекционных препаратов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года N 741.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научный центр противоинфекционных препаратов" (далее - Центр) из ведения Министерства образования и науки Республики Казахстан в ведение Комитета промышленности и научно-технического развития Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
2. Определить Комитет промышленности и научно-технического развития Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан органом государственного управления Центром.
3. Комитету промышленности и научно-технического развития Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) внести на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан устав Центра;
2) обеспечить государственную перерегистрацию Центра в органах юстиции;
3) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
4. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 июля 2005 года N 741
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года N 703 "Некоторые вопросы разработки новых противоинфекционных препаратов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 26, ст. 334):
в научно-технической программе "Разработка новых противоинфекционных препаратов на 2004-2007 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы" в графе "Ответственные за исполнение (реализацию)":
в подразделе "Организационные мероприятия" в строке, порядковый номер 2, аббревиатуру "МОН" заменить аббревиатурой "МИТ";
в подразделе "Основные научно-технические мероприятия" в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10, слова "МОН РК, Центр" заменить словами "МИТ РК, Центр".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.

"Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 шілдедегі N 741 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорны (бұдан әрi - Орталық) Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң қарамағынан Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп және ғылыми-техникалық дамыту комитетiнiң қарамағына берілсiн.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп және ғылыми-техникалық дамыту комитетi Орталықты мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп және ғылыми-техникалық дамыту комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртiппен:
1) Орталықтың жарғысын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне бекiтуге енгiзсiн;
2) Орталықтың әдiлет органдарында мемлекеттік қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыны iске асыру жөнiндегi өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 19 шілдедегi
N 741 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
2. "Инфекцияға қарсы жаңа препараттар жасаудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 25 маусымдағы N 703 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 26, 334-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "2004-2007 жылдарға арналған инфекцияға қарсы жаңа препараттар әзiрлеу" ғылыми-техникалық бағдарламасында:
"8. Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде "Орындау (iске асыру) үшiн жауапты" деген бағанда: "Ұйымдастыру iс-шаралар" деген кiшi бөлiмдегi реттiк нөмiрi 2-жолдағы "БҒМ" деген аббревиатура "ИСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Негізгi ғылыми-техникалық iс-шаралар" деген кiшi бөлiмде реттiк нөмiрлерi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-жолдарда "ҚР БҒМ Орталық" деген сөздер "ҚР ИСМ, Орталық" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.

4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.

4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.