О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2002 года N 647 и от 15 ноября 2004 года N 1201
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 748
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 27.08.2009 N 1251 ;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 1201 "О некоторых вопросах повышения эффективности управления государственным имуществом" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 45, ст. 568):
подпункт 1) пункта 1 после слова "государству" дополнить словами ", за исключением институтов развития";
пункт 2 исключить;
в Правилах разработки инвестиционных программ государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке после слова "государству" дополнить словами ", за исключением институтов развития";
пункт 1 после слов "(далее - предприятия)" дополнить словами ", за исключением институтов развития".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 14 маусымдағы N 647 және 2004 жылғы 15 қарашадағы N 1201 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 748 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.08.27. N 1251 Қаулысымен);
2) "Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың тиiмдiлiгiн арттырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 қарашадағы N 1201 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 45, 568-құжат):
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "Акцияларының" деген сөз "Даму институттарын қоспағанда, акцияларының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцияларының бақылау пакеттерi (қатысу үлестерi) мемлекетке тиесiлi мемлекеттiк кәсiпорындардың, акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң) инвестициялық бағдарламаларын әзiрлеу ережесiнде:
тақырыбындағы ""Акцияларының" деген сөз "Даму институттарын қоспағанда, акцияларының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ "(бұдан әрi - Ереже)" деген сөздерден кейiн "даму институттарын қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі