О переименовании организаций, находящихся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года N 760
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать организации, находящиеся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению (далее - организация).
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить государственную перерегистрацию организаций в органах юстиции в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1125 "Вопросы Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 534) следующие дополнения и изменения:
1) (исключен постановлением Правительства РК от 12 октября 2007 г. N 944 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления от 12 октября 2007 г. N 944 ).
2) в перечне организаций, находящихся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Органы":
в пункте 1:
после слов "органы" и "управление" дополнить словом "государственного";
абзац первый подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"1) Юго-Восточное региональное управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте с нижеперечисленными территориальными подразделениями:";
абзац первый подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"2) Главное управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на транспорте с нижеперечисленными территориальными подразделениями:";
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) Западное региональное управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора на железнодорожном транспорте с нижеперечисленными территориальными подразделениями:";
в разделе "Государственные учреждения":
в пункте 2:
абзац первый подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"1) Юго-Восточный региональный центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на железнодорожном транспорте с нижеперечисленными территориальными подразделениями:";
абзац первый подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"2) Головной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на транспорте с нижеперечисленными территориальными подразделениями:".
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 12.10.2007 № 944 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания постановления от 12.10.2007. № 944 ).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2005 года N 760
Перечень организаций, находящихся в ведении
Комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
N
п/п
Переименуемое
Переименованное
Место-
расположение
1
2
3
4
1
Центральное управ-
ление санитарно-
эпидемиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Юго-Восточное ре-
гиональное управ-
ление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город Алматы
2
Шымкентское отде-
ленческое управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Шымкентское отде-
ленческое управ-
ление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город Шымкент
3
Жамбылское отделен-
ческое управление
санитарно-эпидемио-
логического надзора
на железнодорожном
транспорте
Жамбылское отде-
ленческое управ-
ление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город Тараз
4
Семипалатинское от-
деленческое управ-
ление санитарно-
эпидемиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Семипалатинское
отделенческое уп-
равление государ-
ственного сани-
тарно-эпидемио-
логического
надзора на железнодорожном транспорте
Город
Семипалатинск
5
Защитинское отде-
ленческое управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Защитинское отде-
ленческое управ-
ление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город Усть-
Каменогорск
6
Акмолинское регио-
нальное управление
санитарно-эпидемио-
логического надзора
на железнодорожном
транспорте
Главное управле-
ние государствен-
ного санитарно-
эпидемиологичес-
кого надзора на
транспорте
Город Астана
7
Костанайское отде-
ленческое управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Костанайское от-
деленческое упра-
вление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город
Костанай
8
Карагандинское от-
деленческое управ-
ление санитарно-
эпидемиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Карагандинское
отделенческое уп-
равление государ-
ственного сани-
тарно-эпидемиоло-
гического надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город
Караганда
9
Павлодарское отде-
ленческое управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Павлодарское от-
деленческое упра-
вление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город
Павлодар
10
Жана-Аркинское от-
деленческое управ-
ление санитарно-
эпидемиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Жана-Аркинское отделенческое уп-
равление государ-
ственного сани-
тарно-эпидемиоло-
гического надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Карагандин-
ская область,
поселок Атасу
11
Кокшетауское отде-
ленческое управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Кокшетауское от-
деленческое уп-
равление государ-
ственного сани-
тарно-эпидемиоло-
гического надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город Щучинск
12
Атбасарское отде-
ленческое управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Атбасарское отде-
ленческое управ-
ление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город Атбасар
13
Западное региональ-
ное управление са-
нитарно-эпидемиоло-
гического надзора
на железнодорожном
транспорте
Западное регио-
нальное управле-
ние государствен-
ного санитарно-
эпидемиологичес-
кого надзора на
железнодорожном
транспорте
Город Актобе
14
Атырауское отделен-
ческое управление
санитарно-эпидемио-
логического надзора
на железнодорожном
транспорте
Атырауское отде-
ленческое управ-
ление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город Атырау
15
Уральское отделен-
ческое управление
санитарно-эпидемио-
логического надзора
на железнодорожном
транспорте
Уральское отде-
ленческое управ-
ление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город Уральск
16
Кызылординское от-
деленческое управ-
ление санитарно-
эпидемиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Кызылординское
отделенческое уп-
равление государ-
ственного сани-
тарно-эпидемиоло-
гического надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город
Кызылорда
17
Мангыстауское отде-
ленческое управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на железно-
дорожном транспорте
Мангыстауское от-
деленческое уп-
равление государ-
ственного сани-
тарно-эпидемиоло-
гического надзора
на железнодорож-
ном транспорте
Город
Мангыстау
18
Юго-Восточное ре-
гиональное управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на воздуш-
ном транспорте
Юго-Восточное ре-
гиональное управ-
ление государст-
венного санитар-
но-эпидемиологи-
ческого надзора
на воздушном
транспорте
Город Алматы
19
Северо-Западное ре-
гиональное управле-
ние санитарно-эпи-
демиологического
надзора на воздуш-
ном транспорте
Северо-Западное
региональное уп-
равление государ-
ственного сани-
тарно-эпидемиоло-
гического надзора
на воздушном
транспорте
Город Астана
20
Алматинский регио-
нальный центр сани-
тарно-эпидемиологи-
ческой экспертизы
на транспорте
Юго-Восточный ре-
гиональный центр
санитарно-эпиде-
миологической
экспертизы на
железнодорожном
транспорте
Город Алматы
21
Акмолинский регио-
нальный центр сани-
тарно-эпидемиологи-
ческой экспертизы
на железнодорожном
транспорте
Головной центр
санитарно-эпиде-
миологической
экспертизы на
транспорте
Город Астана

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң қарамағындағы ұйымдарды қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 шілдедегі N 760 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң қарамағындағы ұйымдар (бұдан әрi - ұйымдар) қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен ұйымдардың әдiлет органдарында мемлекеттiк қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1125  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 42, 534-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1)  (Алынып тасталды - 2007.10.12.  N 944 )
2) көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
"Органдар" деген бөлiмде:
1-тармақта:
"көлiктегi", "көлiгіндегi" деген сөздерден кейiн "мемлекеттiк" деген сөзбен толықтырылсын;
1) тармақшаның бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Оңтүстiк-Шығыс өңiрлiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы, төменде санамаланған аумақтық бөлiмшелерiмен бірге:";
2) тармақшаның бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Көлiктегi мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бас басқармасы, төменде санамаланған аумақтық бөлiмшелерiмен бiрге:";
3) тармақшаның бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Батыс өңiрлiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы, төменде санамаланған аумақтық бөлiмшелерiмен бiрге:";
"Мемлекеттiк мекемелер" деген бөлiмде:
2-тармақта:
1) тармақшаның бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Оңтүстiк-Шығыс өңiрлiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы, төменде санамаланған аумақтық бөлімшелерiмен бiрге:";
2) тармақшаның бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Көлiктегi бас санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы, төменде санамаланған аумақтық бөлiмшелерiмен бірге:".
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.10.12.  N 944  (қол қойылған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 21 шілдедегі
N 760 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесi
Р/с
N
Қайта аталатын ұйым
Қайта аталған
ұйым
Орналасқан
жерi
1
2
3
4
1
Орталық темiр жол көлiгiндегi санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Оңтүстiк-Шығыс
өңiрлiк темiр
жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы
Алматы
қаласы
2
Шымкент бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Шымкент бөлiмшелiк
темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Шымкент қаласы
3
Жамбыл бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Жамбыл бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы
Тараз
қаласы
4
Семей бөлiмшелiк темiр жол көлiгіндегi санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Семей бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы
Семей
қаласы
5
Защита бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Защита бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы
Өскемен
қаласы
6
Ақмола өңiрлiк темiр жол көлiгіндегi санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Көлiктегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау бас
басқармасы
Астана
қаласы
7
Қостанай бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қостанай бөлiмшелiк темiр жол көлiгіндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы
Қостанай
қаласы
8
Қарағанды бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қарағанды бөлiмшелiк темiр
жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қарағанды
қаласы
9
Павлодар бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Павлодар бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Павлодар
қаласы
10
Жаңаарқа бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Жаңаарқа бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қарағанды
облысы,
Атасу кентi
11
Көкшетау бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Көкшетау бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Щучинск
қаласы
12
Атбасар бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Атбасар бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Атбасар
қаласы
13
Батыс өңірлік темір жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Батыс өңірлік темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Ақтөбе
қаласы
14
Атырау бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Атырау бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Атырау
қаласы
15
Орал бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Орал бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Орал
қаласы
16
Қызылорда бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қызылорда бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Қызылорда
қаласы
17
Маңғыстау бөлiмшелiк темiр жол көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Маңғыстау бөлiмшелiк темiр
жол көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Маңғыстау
қаласы
18
Оңтүстік-Шығыс өңірлік әуе көлігіндегі санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Оңтүстік-Шығыс өңірлік әуе көлігіндегі мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Алматы
қаласы
19
Солтүстік-Батыс өңірлік әуе
көлiгiндегi санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Солтүстік-Батыс өңірлік әуе
көлiгiндегi мемлекеттiк
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Астана
қаласы
20
Алматы өңірлік көлiктегi санитарлық-
эпидемиологиялық сараптама орталығы
Оңтүстік-Шығыс өңірлік темiр
жол көлiгiндегi
санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы
Алматы
қаласы
21
Ақмола өңірлік темiр жол көлiгiндегi санитарлық- эпидемиологиялық сараптама орталығы
Көліктегі бас санитарлық-
эпидемиологиялық сараптама орталығы
Астана
қаласы